• Výhodou je že si tovar objednáte a za 3 dni ho máte doma

Rýchle, spolahlivé, bezchybné, bezpečné. Ďakujem.

• Dlhodobá dobrá skúsenosť. Doporučujem každému tento obchod.

Rýchle dodanie.. všetko v poriadku

Reakcia obchodu JURHAN.COM

Ďakujeme Vám za hodnotenie. Sme radi, že máte s našim e-shopom pozitívnu skúsenosť a veríme, že u nás nakúpite aj v budúcnosti. Každý týždeň máme v ponuke nejaké nové produkty. Sme pre vás tiež online v online chate v pracovné dni od 8-16.30 hod.

Tím Jurhan

Zakúpila som už 4 prosukt.Stále 100% spokojnosť zo všetkým .

Tím Jurhan

• Rychla dodavka,dobra cena a kvalita tovaru

• spokojná

Dobrá komunikácia

Som spokojný

• Dobre

Nic

• objednanie,potvrdenie objednávky a termín doručenia za 1

nemám

Tím Jurhan

• Odporúčam stan je krásny .

super kvalita

ryclá reakce

Tím Jurhan

Rýchla dodávka, tovar kompletný. Som spokojný.

Vsetko na 1

Tím Jurhan

Duša na kolečku je dierava!!!

Reakcia obchodu JURHAN.COM

je nám ľúto, že tovar nespĺňa Vaše očakávanie. Poškodenú časť tovaru Vám vieme nahradiť, prosím informujte naše reklamačné oddelenie prostredníctvom reklamačného formulára. Viac info nájdete na: https://www.jurhan.com/reklamacia/reklamacia-tovaru
    Ďakujeme za pochopenie a želáme Vám pekný deň. Tím Jurhan.

• Súčasťou balíka malo byť aj venovanie, ktoré v balíku nebolo priložené

Slabá kvalita

Reakcia obchodu JURHAN.COM

pokiaľ Vám produkt nevyhovuje, môžete ho do 14 dní vrátiť. Prajeme Vám pekný deň. Tím Jurhan.