• Výborná komunikácia , seriózny obchod ktorý môžem len odporučiť a v ktorom sme už viac krát nakupovali

Reakcia obchodu JURHAN.COM

Ďakujeme Vám za hodnotenie. Sme radi, že máte s našim e-shopom pozitívnu skúsenosť a veríme, že u nás nakúpite aj v budúcnosti. Každý týždeň máme v ponuke nejaké nové produkty. Sme pre vás tiež online v online chate v pracovné dni od 8-16.30 hod.

• Dobrá komunikácia
    • Presne ako na obrázku

• Komunikácia, rýchle dodanie

Toto bol môj prvý nákup v Jurhane a myslím že určite nie posledný, odporúčam

• dodanie bolo rychle
    • dobra komunikacia
    • skvely tovar

Tím Jurhan

• Bezproblémová komunikácia, rýchle dodanie tovaru. Kvalita za rozumnú cenu. Maximálna spokojnosť.

• Rýchlosť dodania
    • Max spokojnosť

• Výborne ceny

Tím Jurhan

• rýchla komunikácia a aj dodanie tovaru

Na dopyt o dostupnosti tovaru reagovali obratom, po objednaní bol tovar dodaný do 3 dní. Spokojnosť.

• Komunikácia,seriózne jednanie

Neviem o žiadnych

• Možnosť osobného odberu
    • Výborná komunikácia

• Velmi rýchle odoslanie
    • Tovar dobre zabalený
    • Dobrá komunikácia

Tím Jurhan

• Dobrá komunikácia, rýchle doručenie, tovar v poriadku

Tím Jurhan

• dobrá komunikácia, rýchle dodanie

• Vyborna komunikácia.
    • Dobre ceny.
    • Možnosť vrátiť tovar do 14 dni.

• Rýchlosť dodania tovaru

Tím Jurhan

• Rýchle dodanie. Dobrá komunikácia.

• Dobra komunikacia aj dodanie

• Skvelý výber tovaru
    • Dobré ceny
    • Skvelá komunikácia s obchodom
    • Rýchle dodanie tovaru

Tím Jurhan

• tovar bol veľmi rýchlo doručený, komunikácia pokyny k objednávke cez e-mail hodnotím na vysokej úrovni