• Rýchle dodanie tovaru a kvalitný tovar.

Odpatkový kôš na senzor je veľmi kvalitný nemeckej výroby rýchlo doručený a za dobrú cenu .

Reakcia obchodu JURHAN.COM

Ďakujeme Vám za hodnotenie. Sme radi, že máte s našim e-shopom pozitívnu skúsenosť a veríme, že u nás nakúpite aj v budúcnosti. Každý týždeň máme v ponuke nejaké nové produkty. Sme pre vás tiež online v online chate v pracovné dni od 8-16.30 hod.

• Rýchle doručenie, kvalitný tovar

• kvalita
    • objednávka prišla v poriadku
    • môžem byť kritický? pri návšteve a objednávaní v e-shope bol písaný dátum doručenia. Bohužiaľ nebol splnený - to bol dôvod objednania. Tovar prišiel dva dni po tomto termíne.

Odporúčam

Reakcia obchodu JURHAN.COM

Ak ide o termín doručenia, bohužiaľ ten bol ovplyvnený kapacitou prepravnej spoločnosti v daný deň expedovania z nášho skladu. Veríme, že i napriek tomu Vám bude tovar dlho slúžiť.
    Tím Jurhan

• Velmi rychle dodanie, tovar vo vybornom stave
    • Kvalitny

Ziadne

• Rýchlosť dodania skvelá
    • Kvalitný tovar

Tím Jurhan

• dobrá cena aj kvalitný produkt

Tím Jurhan

• Bezproblémová komunikácia, rýchle dodanie tovaru. Kvalita za rozumnú cenu. Maximálna spokojnosť.

• Rýchle vybavenie objednávky
    • Veľmi dobrá kvalita výrobku

Tím Jurhan

• Tovar je kvalitný, taký aký som čakala
    • Žiadna

• Veľmi rýchle dodanie
    • Kvalitný výrobok

• Rýchle dodanie ,kvalitný tovar ochotný personál

• Kvalita tovaru
    • Konunikácia
    • Spoľahlivosť

Objednala som si vianočné svetielka, boli veľmi pekné, žiaľ nesedeli s tými, ktoré mám doma. Po vrátení tovaru mi boli okamžite obratom vrátené peniaze na účet. Obchod jednoznačne odporúčam.

• Super cena, super kvalita

Vrelo odporúčam. Ja tu určite budem nakupovať aj naďalej.

• Kvalitny tovar
    • Rychle dorucenie
    • Prijatelne ceny

Objednavka prebehla rychlo bez problemov, rychle dorucenie kurieriom za dobru cenu

Tím Jurhan

• Dobrý obchod s dobrými cenami
    • Tovar bol kvalitný
    • Komunikácia

Objednával som 100cm macka a v popise bolo ze pridajú venovanie ktoré k tovaru nebolo

Reakcia obchodu JURHAN.COM

Ďakujeme Vám za hodnotenie.
    Mrzí nás, že sme žiadosť o venovanie nepostrehli. Veríme, že macko aj napriek tomu potešil.

• rýchlosť, kvalita

• Rychle dodanie
    • Kvalitne prevedenie
    • Prijatelna cena

• Rýchli
    • Kvalitný

Tím Jurhan

• Rýchlosť, kvalita, tovar presne zodpovedal fotografiám