Pred týždňom odovzdali dodávku prepravcovi, ktorý nedal dodnes správu o preprave, ktorú nie je možné sledovať .

• Skvelé

• Poštovné

Nákup v pohode, ceny mojich tovarov nižšie ako v iných obchodoch.

• Rýchle dodanie objednaného tovaru

Reakcia obchodu JURHAN.COM

Ďakujeme Vám za hodnotenie. Sme radi, že máte s našim e-shopom pozitívnu skúsenosť a veríme, že u nás nakúpite aj v budúcnosti. Každý týždeň máme v ponuke nejaké nové produkty. Sme pre vás tiež online v online chate v pracovné dni od 8-16.30 hod.
    Tím Jurhan

Dostal som kvalifikovanú telefonickú radu a tovar bol promptne doručený.

Tím Jurhan

Jeden deň potvrdia objednávku a na druhý deň napíšu,že ju stornovali, nie je na sklade.

Ak niekto bude potrebovať tovar z ponuky tohto e-shopu,vrelo odporúčam.

Tím Jurhan

• Dobrá cena a rýchle dodanie tovaru.

Objednávku som zaplatil.
    Objednávku zrušil obchod. Vraj nie je tovar skladom.
    No napriek tomu, v e-shope stále tovar skladom je.
    Nikto ma vopred nekontaktoval a neponúkol žiadnu náhradu.
    Eshop, v ktorom prevádzkovateľovi nezáleží na tom, či tam nakupujete.

Reakcia obchodu JURHAN.COM

musíme reagovať na Vašu recenziu, pretože neuvádzate správne informácie. Oddelenie zákazníckeho servisu Vás písomne informovalo, že produkt nie je skladom. Chyba nastala na našej strane, pokiaľ tovar nie je fyzicky k dispozícii, nemôžeme ho poslať. Náhradu za požadovaný tovar nemáme, preto Vám boli aj vrátené peniaze späť za platbu vopred. Ak ste neboli spokojný s riešením Oddelenia zákazníckeho servisu, mali ste nám informovať písomne alebo telefonicky. Vaša recenzia je pre ďalších nakupujúcich dosť zavadzajúca. Denne nám píšu spokojní zákazníci, čo je vlastne aj prezentované číslom spokojnosti.
    Prajeme Vám pekný deň. Tím Jurhan.

• chýbal 1ks krátkej skrutky M6

Reakcia obchodu JURHAN.COM

kontaktovali sme Vás mailom, chýbajúce časti Vám vieme zabezpečiť v rámci reklamácie. Prajeme Vám pekný deň.

• rýchle doručenie
    • výhodné ceny

Tím Jurhan

• Chybal navod na montaz.

Reakcia obchodu JURHAN.COM

pokiaľ ste nemali k dispozícii manuál pri balení, je možné si to stiahnuť aj na našej stránke pri produkte v časti Manuál. Pekný deň. Jurhan

• V lexaníku (skleníku) čo predávate, je hrúbka lexanu 4 mm nedostatočná, príde víchrica, a tabule sú po celej záhrade, a tiež aj polámané, treba dať tam hrubšie min. 6 mm tabule čo pomôže aby sa dal používať viac ako len 1 sezónu alebo 1 mesiac pokiaľ nepríde silnejší vietor.

Reakcia obchodu JURHAN.COM

Dobrý deň, skleník odporúčame umiestniť iba na miestach, ktoré nie sú vystavené väčšiemu vetru alebo
    nárazom vetra. Rozhodne nestavajte skleník na voľne otvorených priestranstvách na mieste vystavenom vetru.
    Pozor - skleníky sú v uzavretom stave (okná a dvere) testované do rýchlosti vetru max 65 km/hod.
    Pokiaľ zostane otvorené okno alebo dvere, tak sa odolnosť skleníku veľmi výrazne zníži. Strana s bielou alebo popísanú farebnou fóliou (alebo aj bez fólie, ale s nálepkou označujúcou UV chránenú stranu) musí byť v každom prípade umiestnená smerom dovnútra skleníka, čo výrazne ovplyvní životnosť polykarbonátových dosiek. Pekný deň. Jurhan

• Sprchu som reklamoval a čakám ..

Reakcia obchodu JURHAN.COM

Dobrý deň, je nám ľúto, že je Vaša zásielka poškodená. Reklamačné oddelenie spracováva Vašu reklamáciu. Pekný deń. Team Jurhan.

rýchle dodanie, kvalitný tovar, dobrá cena. celková spokojnosť s týmto obchodom

Tím Jurhan

Objednal som si produkt bez označenia, že by bol rozbalený ale doručený bol rozbalený produkt.
    Akokeby ho už raz niekto vrátil.
    Produkt som si nechal, keďže nebol poškodený a spĺňal moje očakávania. Čo sa týka produktu, tak nie je až taký pevný akoby človek očakával, krúti sa - na nejaké lahšie veci ako je kosačka ale postačuje.

Jeden z odkladacích boxov bol poškodený
    ( odlomené časti) na dvoch miestach. Je použiteľný a kvôli komplikáciám s opätovným balením a posielaním späť som ho nereklamovala. Určite si od vás v budúcnosti už nič neobjednám

Reakcia obchodu JURHAN.COM

Dobrý deň, nemôžeme súhlasiť s Vašou recenziu. Z Vašej strany ste nás nekontaktovali a poškodenie, resp. postup reklamácie ste vyhodnotili sami a rovnako tak je mierená aj Vaša recenzia voči produktu a predajcovi. Akékoľvek poškodenie riešime obratom podľa Reklamačného poriadku. Zákazník má právo na reklamovanie produktu alebo vrátenie tovaru tak ako je to uvedené v Obchodných podmienkach. Mrzí nás, že ste nezvolili tento postup. Prajeme Vám pekný deň.
    Tím Jurhan

Už čakám týždeň a objednaný tovar mi ešte neprišiel.

Reakcia obchodu JURHAN.COM

Dobrý deň, musíme reagovať na Vašu recenziu ohľadom nedoručenej zásielky. Podľa preverených údajov bola zásielka doručená na Vami určenú pobočku výdajného miesta Packeta. Zásielka je evidovaná ako prijatá. Ak došlo k pochybeniu a záznam o prevzatí zásielky nie je správny, prosím informujte nás. Vaša recenzia z nášho pohľadu nie je správna. Sme pre vás online v online chate v pracovné dni od 8-16.30 hod. Pekný deň.

Celková spokojnosť