• OK

Reakcia obchodu JURHAN.COM

Veľmi nás teší, že ste si našli čas a ohodnotili spokojnosť s našim e-shopom. Zaväzuje nás to k ďalšej poctivej práci pre zákazníkov. Každý týždeň zaraďujeme na našom e-shope nejaké nové produkty. Počas pracovných dní sme tu pre vás k dispozícii aj na online chate od 8:00 do16:30 hod.

• široký sortiment
    • rýchle doručenie

osvedčený obchod

• Rýchle dodanie, kvalitný tovar

• Rýchke doručenie

Poteší nás, ak odporučíte náš e-shop aj svojim priateľom a známym. Tím Jurhan.

Vsetko bolo podla ponuky. Rychle dodanie, dostatok info.

• Seriozne jednanie a spolahlivost. Odporucam
    • Nemam

• Odporúčam

Poteší nás, ak nás odporučíte aj svojim priateľom a známym. Tím Jurhan.

• Rýchle doručenie, najlepšia cena.

Odporúčam.

Poteší nás, ak nás odporučíte aj svojim priateľom a známym. Tím Jurhan.

Všetok objednaný tovar prišiel v poriadku.

Reakcia obchodu JURHAN.COM

Veľmi nás teší, že ste si našli čas a zhodnotili spokojnosť s našim e-shopom. Zaväzuje nás to k ďalšej poctivej práci pre zákazníkov. Každý týždeň zaraďujeme na našom e-shope nejaké nové produkty. Počas pracovných dní sme tu pre vás k dispozícii aj na online chate od 8:00 do16:30 hod.

Rychla dodavka,bezproblemova,...

Poteší nás, ak nás odporučíte aj svojim priateľom a známym. Tím Jurhan.

Zrozumiteľne nastavený web, komunikácia ok, doručenie presné

• Veľmi rýchle vybavenie objednávky

• super

Poteší nás, ak nás odporučíte aj svojim priateľom a známym. Tím Jurhan.

Objednanie aj dodanie tovaru prebehlo veľmi rýchlo a veľmi profesionálne. Záhradné lehátko je veľmi kvalitné. Firmu Jurhan.com vrelo odporúčam.

• Všetko v poriadku

• Veľmi spokojný