Prehľadná stránka, rýchle dodanie objednaného tovaru

Reakcia obchodu JURHAN.COM

Ďakujeme Vám za hodnotenie. Sme radi, že máte s našim e-shopom pozitívnu skúsenosť a veríme, že u nás nakúpite aj v budúcnosti. Každý týždeň máme v ponuke nejaké nové produkty. Sme pre vás tiež online v online chate v pracovné dni od 8-16.30 hod.

• Komuníkácia,rýchle dodadnie,možnosť dobierky,pekný výber,kvalita
    • Doplnenie tovaru

Prvýkrát som nakupovala s obavou napriek dobrým recenziám,kedže obchod som nepoznala.Som však veľmi spokojná a objednala som znovu a myslím,že nie naposledy,kedže majú v obchode kúsky,ktoré sa mi páčia.

• Rýchlosť

Milý Kurier, rýchlosť, spokojnost

Tím Jurhan

Objednala som si nástennú poličku a lavičku na topánky.Všetko bolo kvalitne zabalené,nepoškodené.Obchod odporúčam.

• Rýchlost!!

Tím Jurhan

Dodanie tovaru bolo veľmi rýchle. S tovarom som spokojná.

Tím Jurhan

Zatiaľ sme len vybalili,ale vyzerá super

v pohode, celkom rýchle

• Bezproblémové, rýchle yybavenie objednávky

Tím Jurhan

• riesili sme reklamaciu a obchod bol velmi ustretovy a ochotny vybavit ju co najskor a k spokojnosti klienta

Bola som veľmi spokojná s komunikáciou a ochotou riešiť reklamáciu (išlo pravdepodobne o poškodenie tovaru počas prevozu kuriérom).

• Nákup bez čakania

Odporucam

• Áno

Na jedničku.

• Dobré ceny
    • Pekný tovar

Tím Jurhan

• Tovar som potrebovala tak som zakúpila
    • Ďaleko pre mňa aké známy vyzdvihol

• Skvelé

• Poštovné

Nákup v pohode, ceny mojich tovarov nižšie ako v iných obchodoch.

• Rýchle dodanie objednaného tovaru

Tím Jurhan

Dostal som kvalifikovanú telefonickú radu a tovar bol promptne doručený.