Na Heureke využívame personalizáciu a cielenú reklamu. Na základe vášho správania na Heureke personalizujeme jej obsah. Kliknutím na „Rozumiem“ alebo inam súhlasíte aj s využívaním cookies a odovzdaním údajov o správaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na ďalších weboch. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete vypnúť v nastaveniach prehliadača. Rozumiem

Ako prihlásený užívateľ máte možnosť nastaviť si zobrazenie Heureky.

Zobraziť pôvodnú Heureku

Zobraziť recenzie

Zákazníci pri obchode za posledný polrok najčastejšie zmieňujú

• zakúpené v JURHAN.COM pred 1 týždňom

• Rýchle vybavenie a dodanie tovaru
  • zakúpené v JURHAN.COM pred 2 týždňami

jednoduché objednanie a rýchle dodanie
    balík ešte nerozbalený ,ide o bazén , až na jar

Reakcia obchodu JURHAN.COM

ďakujeme za kladné hodnotenie. Pevne veríme, že Vám tovar zakúpený na našom e-shope spraví aspoň takú radosť, ako nám Vaša recenzia. Každé odporúčanie obchodu si vážime a motivuje nás ďalej pracovať na našom e-shope a rozvíjať ho.

Rýchlosť dodania. Super cena

• zakúpené v JURHAN.COM pred 2 týždňami

• Koleso na furik neni to čo sa o ňom píše.Treba tam dať poriadne,inak praskne.(nekvalitná guma)Inak dobre táčky do záhrady

• zakúpené v JURHAN.COM pred 2 mesiacmi

Vodu v sprche výborne ohreje, má jedinú chybu prepúšťa vodu odsť dlhú dobu po zatvorení kohútika sprchy.

• zakúpené v JURHAN.COM pred 2 týždňami

Veľmi seriózny obchodný partner. Z rodinných dôvodov som musela objednávku zrušiť. Telefonicky som obchod kontaktovala a stretla som sa s plným pochopením. Ešte raz sa týmto ospravedlňujem a ďakujem za pochopenie.

• zakúpené v JURHAN.COM pred 2 týždňami

• Expresné vybavenie a dodávka tovaru

• zakúpené v JURHAN.COM pred 2 týždňami

Super rychle vybavenie, tovar 100% .....:-)

• Rýchle dodanie

• zakúpené v JURHAN.COM pred 3 týždňami

Najprv vyzeralo všetko v poriadku až kým nenastal problém s kuriérom. Kuriér sa mi ozval až keď bol pred domom. Ako pracujúci človek som samozrejme o 10:00 doma nebola. Dohodla som sa preto s kuriérom na další deň s tým, že mi dá pol hodinu dopredu vedieť, aby som si prišla vyzdvihnúť zásielku. Na druhý deň mi volal opäť, ked bol pred domom. Výmena názorov cez telefón viedla k tomu, že mi zložil telefón.
    Kontaktovala som firmu JURHAN, aby to vyriešili s tým, že sme sa dohodli, že mi budú vrátené peniaze za kuriéra. Keď som si ich pýtala späť, poslali mi mail s tým, že mám kontaktovať kuriérsku službu. Hrozný prístup k zákazníkovi a nedodržanie dohovorených vecí.

Dobrý den.

Nakolko ako je to u 98% e-shopov na Slovensku využivame aj my externu firmu na roz´voz balikov po Slovensku.
    Nakolko my nedisponujeme kontaktami na kurierov ani nevieme v aku hodinu v ktorom meste rozvažaju nie je to v našej moci ovplyvnut danu vec kedy kurier pride k Vám
    Ale s kurierskou spoločnostou mame velmi dobre vztahy spolupracujeme s Nimi už 10 roko a každý kurier je len človek neda sa koly jednemu kurierovi hadzat všetkých do jedneho vreca.

Ale verim že sa s produktu tešite a tovar vam prisiel o den neskor .

Všetko dobre a pevné zdravie

Juraj Hanták
    majitel obchodu

Spokojnosť
    Máme aj fritezu teplovzdušnú aj jedálenskú súpravu určite odporúčam

• Rychle dodanie

• zakúpené v JURHAN.COM pred 3 týždňami

• Prehladny eshop,velky vyber,nizsie ceny v porovnani a konkurenciou,moznost osobneho vyzdvihnutia v Trencine a zadarmo bez poplatkov,velmi rychle vybavenie mojej objednavky,chalani vo vydajnom mieste velmi milí,sikovní,tovar mi pomohli nalozit priamo do auta.velka spokojnost

Ziadna

• zakúpené v JURHAN.COM pred 2 týždňami

• Dobré ceny, skladom veľa tovaru.

Odporúčam.

• Všetko ok

• zakúpené v JURHAN.COM pred 3 týždňami

• Nakupovala som prvýkrát a som spokojná

• zakúpené v JURHAN.COM pred 3 týždňami

• Prišiel nám smeti ak na separ, ktorý sa celý hýbal. Spodok sme museli zreparovať, aby to stálo rovno.

ďakujeme za hodnotenie.

zatial vsetko v norme

• zakúpené v JURHAN.COM pred 4 týždňami

• Ochota poradiť a rýchle doručenie.

• zakúpené v JURHAN.COM pred 1 mesiacom

• mimo centra mesta