• Rychle dorucenie, bezproblemovy proces.

Reakcia obchodu JURHAN.COM

Ďakujeme Vám za hodnotenie. Sme radi, že máte s našim e-shopom pozitívnu skúsenosť a veríme, že u nás nakúpite aj v budúcnosti. Každý týždeň máme v ponuke nejaké nové produkty. Sme pre vás tiež online v online chate v pracovné dni od 8-16.30 hod.

• Dobré ceny
    • Pekný tovar

Tím Jurhan

• Dobrá cena a rýchle dodanie tovaru.

• rýchle doručenie
    • výhodné ceny

Tím Jurhan

• Dobrý výber tovaru,rýchle dodanie,s nákupom som bola veľmi spokojná

Tím Jurhan

Rýchle dodanie , tovar podľa popisu.

• Rýchlosť dopravy, tovar tak ako na obrázku. Super
    • Nemam

Maximálna spokojnosť

• rýchle jednanie

Tím Jurhan

• Rýchle dodanie tovaru a kvalitný tovar.

Odpatkový kôš na senzor je veľmi kvalitný nemeckej výroby rýchlo doručený a za dobrú cenu .

Tím Jurhan

• Rýchle a spoľahlivé dodanie.

• Jednoduché zloženie výrobku

• Veľmi rýchle vybavenie. Príjemný personál. Skvelý produkt

• Rýchle doručenie, kvalitný tovar

• Ľahké objednanie. Rýchle dorucenie

Objednával som prvy krát , ťažko hodnotiť z jednej objednávky, s touto konkretnou som spokojný kvalitné zabalené.

• rýchle vybavenie objednávky

• Dobrá komunikácia
    • Presne ako na obrázku

• Dobra cena, rýchle dodanie , mimoriadna ochota , skratka obchod odporúčam

Tím Jurhan

• Veľmi rýchle dodanie. Tovar bez poškodenia.

Tím Jurhan

• Rychlost a spokojnost s nakupom