• Nizsi ceny oproti konkurenci.
    • Spatna komunikace.

Objednana pracka nebyla na sklade, cekal jsem 12 pracovnich dni, ale zadna informace ohledne doruceni, proto jsem volal na infolinku, kde mi pani nebyla schopna rict, kdy zbozi doruci. Dalsi den jsem opet volal (sobota) a mel jsem pockat do pondeli, v pondeli mi nabidli jinou (drazsi) pracku, ktera byla skladem za stejnou cenu jako byla mnou objednana, ta jiz prisla velmi rychle.

Doporucuji zejmena pokud maji zbozi skladem, jinak muze byt problem.

Reakcia obchodu Andrea Shop

Dobrý deň, ďakujeme za nákup a spatné info. Budeme sa snažiť čo najviac eliminovať tieto komunikačné problémy.
    S pozdravom Andrea Shop

• Hľadal som konkrétny produkt a tu ho mali z takmer 30% zľavou
    • neviem posúdiť

Nakupoval som prvý krát, takže neviem objektívne hodnotiť.

Reakcia obchodu Andrea Shop

Dobrý deń, Rado, ďakujeme za nákup a kladné hodnotenie. Dúfame, že čoskoro nakúpite zas. S pozdravom Andrea Shop

tovar ni dorucili rychlo za skvelu cenu a vo vybornej kvalite som nadmieru spokojny

Dobrý deň, Boris,
    ďakujeme za nákup. Veríme, že ostanete našim verným zákazníkom. S pozdravom Andrea Shop

• Bol mi doručený manuál iba v polštine ! Ktorému samozrejme nerozumiem . . . ?

Manuál, by ste mali doručiť dodatočne a v slvenčine ! Ale nie cez net, v papierovej forme

Reakcia obchodu Andrea Shop

ospravedlňujeme sa a posielame návod v Slovenčine dodatočne. S pozdravom Andrea Shop

• Tovar na sklade by mohol byť na predajni aj do 24 hodín.

Dobrý deň, Sisi,
    ďakujeme za Váš nákup a hodnotenie. Budeme sa snažiť ešte viac zlepši´t naše služby. S pozdravom Andrea Shop

• dostupnosť s dobrym parkovanim
    • moznost platit kartou
    • otvaracia doba - aspon 1/2 x tyzdenne by mohla byt od 8 hod

pohodova zasielkova sluzba

Reakcia obchodu Andrea Shop

Dobrý deň, ďakujeme za Váš nákup a pripomienku, budeme sa ňou zaoberať. S pozdravom Andrea shop

• Chýbala sklenená polica do vitríny...

Reakcia obchodu Andrea Shop

Dobrý deň, ďakujeme za nákup. Pokiaľ v dodávke tovaru niečo chýba, obráťte sa prosím na naše reklamačné oddelenie.
    S pozdravom Andrea Shop

• čas dodania
    • SMS potvrdenia
    • možnosť osobného odberu
    • Na stránke je veľkým uvedené číslo na zákaznícku linku, ale za celý deň (počas pracovnej doby) som sa tam nevedel dovolať. Bol tam len automat, ktorý oznamoval, že linka je obsadená.

Pre tento obchod som sa rozhodol kvôli cene + pri tovare, ktorý som kupoval mali uvedenú záruku dodania do Vianoc. Tovar prišiel načas, takže spokojnosť.

• nic

ok

Reakcia obchodu Andrea Shop

ďakujeme za nákup , teší nás Vaša spokojnosť. Dúfame, že ostanete našim verným zákazníkom. S pozdravom Andrea Shop

• - predajňa na vyzdvihnutie tovaru sa nachádza
    • v blízkosti môjho bydliska

- teraz som trošku sklamaná, lebo prací gél color má úplne inú konzistenciu, ako gél, ktorý som si kúpila minulý rok v tom istom balení

- s obsluhou v predajni som veľmi spokojná

Dobrý deň, Ludka,
    ďakujeme za nákup a hodnotenie. Nevieme, prečo je gél inej konzistencie. Budeme kontaktovať s touto pripomienkou nášho dodávateľa.S pozdravom Andrea Shop

• Výhodné ceny
    • Komunikácia, dodacia doba

Reakcia obchodu Andrea Shop

Dobrý deň, ďakujeme za spatné info. Mrzí nás Vaša nespokojnosť. Neustále sa snažíme vylepšovať naše nedostatky. S pozdravom Andrea Shop

• prehľadnosť stránky s produktami

Reakcia obchodu Andrea Shop

Dobrý deň, ďakujeme za nákup. Sme radi, že ste s nákupom spokojný a dúfame, že čoskoro nakúpite zas. S pozdravom Andrea Shop

Nezvyknem takýmto spôsobom nakupovať, ten druh tovaru som chcela čo najskôr kúpiť a na moje prekvapenie v priebehu 34 hod. mi aj bol doručený, čo ma potešilo.

Reakcia obchodu Andrea Shop

ďakujeme za nákup a hodnotenie. Budeme radi, ak sa o dobrú skúsenosť podelíte aj so svojimi priateľmi-:) S pozdravom Andrea Shop

• serióznosť
    • asi dodávateľov

odporúčam

Reakcia obchodu Andrea Shop

Dobrý deň, ďakujeme za nákup a tešíme sa do skorého videnia-:) S pozdravom Andrea Shop

Odporucam

Reakcia obchodu Andrea Shop

Dobrý deň, Kati, ďakujeme za odporúčanie. Teší nás Vaša spokojnosť. Želáme všetko dobré. S pozdravom Andrea Shop

• výber tovaru, ceny

pri platbe prevodom mi neprišlo žiadne info o potvrdení platby, ani info kedy mi tovar doručia...až po vyše týždni, kedy som volala na infolinku a pripomenula sa, mi tovar zrazu na druhý deň odoslali a informovali ma...
    Inak tovar je ok, som spokojná....

Reakcia obchodu Andrea Shop

Vaša spokojnosť je pre nás tým najvačším ocenením. Ďakujeme a želáme všetko dobré. S pozdravom Andrea Shop

• Prepracovane prostredie eshopu.
    • Cudny nazov

Dobrý deň, Kristiann,
    teší nás Vaša spokojnosť. Dúfajme, že čoskoro nakúpite zas-:) S pozdravom Andrea Shop

rychle dodanie tovaru-zahradny set-sedenie, tovar este nebol rozbaleny, nakolko je zima,takze spokojnost tovaru zatial neviem hodnotit

Reakcia obchodu Andrea Shop

Dobrý deň, Inguš, teší nás Vaša spokojnosť. Ďakujeme za nákup. Všetko dobré želá Andrea Shop

Bezproblémový nákup.

Dobrý deň, Róbert,
    ďakujeme za nákup a kladné hodnotenie. Dúfame, že budete u nás nakupovať aj naďalej-:) S pozdravom Andrea Shop

• lacnejsie ceny ako inde u niektorych produktov
    • Velmi slaba komunikacia. Musim osobne telefonovat aby som zistil aktualny stav objednavky a ani tak nie su schopny mi povedat kedy mi tovar dorucia.

Kupoval som v tomto obchode uz viac krat. Tentokrat to vsak bolo naposledy.
    Kupoval som kameru 5.1. dorucena mi bola 18.1. Napriek tomu ze bol tovar oznaceny ako na sklade. Tovar mal byt doruceny za 4-9 pracovnych dni. Chcel som vediet kedy mi bude dorucena aby som bol doma. Volal som teda 7 aj 8 den. Neboli schopny mi to povedat, nevedeli ani kedy im pride tovar. Pracovnicka povedala zze to preveri a da mi vediet. Prisielm mi vsak len mejl ze objednavka je potvrdena, z toho sa mi datum dorucenia nepodarilo vyvestit. Ked som volal na 9ty den tak po prevereni zistili ze im uz tovar prisiel a hned mi ho posielaju.
    Po rozbaleni som zistil ze obal, krabica bola uz otvorena, osuchana. Kamera nebola v ochrannom sacku, ten bol vedla v krabici. Navod bol len v cinstine, elektricky adapter nebol kompatibilny s slovenskym, takze kameru nevbolo mozne pripojit k elektrine. Podla QR kodu mi aplikacia v mobile hlasila ze mam cinsku verziu kamery a amam si stiahnut aplikaciu z cinskej stranky. Ta aplikacia zasa nepodporovala SVK telefonne cislo takze som si ju nevedel nainstalovat a tym padom sa kamera neda sparovat s telefonom a ani sa neda pouzivat.
    Neviem ci to tak bolo ale z postupu pracovnikov Andreashopu som mal pocit ze operator sa nedokaze spojit s nakupcom, ktory by mal vediet kedy mu tovar dorazi na sklad a z toho urcit den kedy to budem mat ja doma. Ked som ich viackrat kontaktoval ze chcem vediet kedy mi ju dorucia tak zobrali nejaku reklamovanu, rozbalenu kameru z regala a poslali mi ju len nech je to uz vybavene. Neviem ci to tak bolo naozaj, ale tak to vyzera.
    Takze po 2tyzdnoch cakania, vratane vikendov mi prisiel absolutne nepouzitelny produkt, ktory neviem pripojit do siete, hovori na mna cinsky a neda sa s tym nic robit.
    Produkt som reklamoval, posielam naspat a ziadam vratenie penazi a refundaciu za poslanie balika naspat.

Dobrý deň, Martin,
    veľmi sa ospravedlňujeme za vzniknutý problém. Bude Vás ešte dnes kontaktovať kolega z reklamačného oddelenia a vybaví všetko k Vašej spokojnosti. S pozdravom Andrea Shop