• rýchle vybavenie objednávky
  • nakúpil v obchode Andrea Shop pred 3 týždňami

prišiel mi tento dotazník, ale nie tovar.
    na stránke nie je jedine telefónne číslo, asi pracujú v utajení

• Nulova orientacia na zakaznika

Dodali mi nefunkčný kávovar. Keďže som ho bral na ičo, na moju žiadosť o výmenu len jednoducho odpovedali že sa nedá, ale že ho môžem na svoje náklady zaslať k nim na adresu Malé Dvorníky. Dajú ho vraj reklamovať. Tak som im ho kuriérskou službou na svoje náklady poslal. Pán Gomboš z reklamačného mi dal kontakt pre kuriera. Potom som zistil, že je to číslo, ktoré nikto neberie a kávovar sa na moje náklady vracia spať. Mailom sem tam odpovedá. Točí nezmysli a zamotava sa. Ze kurier nechcel otvorit krabicu. Ze je krabica poskodena a vtedy to brat nemozu. A ze je výrobok poskodeny :-) - na to neviem ako prisiel ked neotvoril krabicu. Je pravda že trochu poškulena krabica bola už keď mi prišiel, ale nič hrozne. Jednoducho zakaznicky pristup nula bodov. Ked je to na ico, SOI neriesi, oni to vedia. Moznost je akurát tak platit si pravnika, tak vam dorucia co maju od niekoho vratene ako pokazene. A ked sa ozvete v momente je odpoved a to vam skopcim presne: Dobrý deň, Na základe zistených informácii, že výrobok bol zakúpený na platné IČO podľa V.O.P - ktorým ste súhlasili je napísané jednoznačne: 10.23 ​Ak ste si zakúpili tovar ako firma s platným IČO, právo na odstúpenie od zmluvy vám nevzniká - nákup na IČO sa riadi Obchodným zákonníkom.
    S tým pádom nárok vrátenie výrobku po prípade výmenu tovaru žiaľ nemáte. Po prípade reklamácie prosím doručiť sem výrobok spolu s dokladom o kúpe. Ďakujem Tamás Gombos
    Zabudol tam napisat - ....ale mi ho nepreberieme a na vase naklady pojde donaskou spat. Neuveritelne

• nakúpil v obchode Andrea Shop pred 2 týždňami

Obchod fajn,len by som uvítala pri výrobkoch návod na použitie v slovenskom jazyku,aby som nemusela pátrať po internete a tlačiť si ho,inak všetko super

• nakúpil v obchode Andrea Shop pred 2 týždňami

• nepaci sa mi,ze tovar pre ICO ma len 12 mesacnu zaruku,mal by mat podla mna 24 mesiacov.aj v minulosti som bral tablet lenovo,bol problem s dlzkou zaruky.dakujem
  • nakúpil v obchode Andrea Shop pred 2 týždňami

• Nakup bez problemov, rychle dodanie

• Najhorší eshop v akom som nakupoval , a ako vidím niesom sám
    • Foto produktu ktorý som objednal sa nezhoduje so skutočnosťou
    • Poslali mi rozbitú práčku .. obal pri doručení bol neporuseny, po rozbaleni spotrebiča sme zistili že práčka je rozbitá !!
    • Objednávky roznáša noname spoločnosť , vôbec nedajú nič vedieť pred doručením ..zavolajú tesne pred tým ako doručia ťažké veľké spotrebiče !!
    • Komunikácia otrasná, telefóny neberú absolútne nikdy!!
    • Nikdy nič neobjednavajte!! Ušetrite peniaze , nervy a čas !
    • Reklamáciu začali riešiť až keď som začal písať verejne na FB..
    • Problém najprv chceli hodiť na dopravcu , potom na výrobcu ..
    • Nakoniec som musel zrušiť zmluvu a poslať im ich rozbitý a zameneny tovar na vlastné náklady naspäť!! Aj napriek tomu že chyba je na ich strane .

Objednal som si práčku a mycku.. práčka prišla rozbitá a myčka na fotke v eshope sa nezhodovala so skutočnosťou.. na nejaké sledovanie zásielky alebo smsky že hej hallo dnes vám donesieme spotrebiče zabudnite .. rozvoz robí noname spoločnosť.. pri preberaní boli spotrebiče zabalené bez porušenia obalu (skontrolovane s kuriérom) po rozbaleni sme zistili že práčka je rozbitá !! Čiže nám ju pekne zabalili v Andrea shope už rozbitú!! Hlavne že sa prezentujú ako eshop roku !! V ten večer som im poslal celú vec mailom aj s fotkami.. po týždni snaženia sa s nimi skontaktovať a zistiť čo sa bude diať ďalej, keď som každý deň volal asi 10x na číslo Andrea shopu a ani jediný raz mi nezdvihli!!! Som začal verejne písať na FB a vtedy prišla odpoveď na mail že mi posielajú nejekeho pracovníka ale nevedia kedy príde ani nič bližšie a že mi rozbitú práčku opraví

Výborná komunikácia pri riešení problémov, termín dodania presne podľa dohody

tovar bol doručený včas

• Nedrzia dohodu

Mame objednany tovar 3.12.ktory stale nedorazil a niekto nam volal ze sa pri niecom poskodil iny pracovnik zase napisal ze sa uz nevyraba,takze klamstvo na klamstvo,nukaju nieco ine samozrejme drahsie ako bolo povodne objednane,to je doposial nasa skosenost.

• nakúpil v obchode Andrea Shop pred 2 týždňami

• Nakup a odber v poriadku
    • Zatial ziadna

Vyrobok nie je este nainstalovany

Pružnosť

• Ziadna komunikacia
    • tovar skladom, ale trva vyse tyzdem kym expeduju

Volam viac krat, nikto neberie, pisem mail viackrat, ale odpoved je len tolko ze preveruju mi stav objednavky.

Rýchle odoslanie tovaru

• Komunikacia
    • Neuplne balenie
    • Moj prvy a posledny objednany tovar cez tuto stanku
    • Odporucam nakupit u konkurencii
    • V 21. Storoci mame aj inych a spolahlivejsich predajcoch a tyto by si nezasluzili predat uz ani jednu vec

Zakupil som si tovar z tohto obchodu BRAUN SPA PRO 912 a po rozbaleni balenia sa v nom nachadzal iba vrsok z pristroja a nabijacka. Skusali sme sa skontaktovat no bez vysledkoch ziadna odozva z infolinky. Som maximalne nespokojny s tymto obchodom este vzivote sa mi take nieco nestalo a to objednavam z hociakych stranok. Uvidime ako dlho bude trvat reklamacia kedze to mal byt darcek na vianoce a dnes je 13.december. Takze ludia ak nechcete prist o svoje peniaze alebo NEpotesit svojho blizkeho tak si radsej objednajte u konkurencii ako je alza.sk alebo mall.sk s nimi som nemal nikdy problem .

Tovar objednaný a aj vyplatený 6.12.2018, bol skladom, dnes je 13.12.2018, nič zatiaľ neprišlo, ani nejaké info z obchodu. Dovolať sa tam je dva dni nemožné, jedine mi odpísali na mail včera, aby som napísala číslo objednávky no odvtedy žiadna odpoveď zase. Predtým som mala len dobre skúsenosti, preto som objednala tu, ale do budúcna určite nie. Najlepšie je, že na stránke majú pri všetkých výrobkoch ktoré sú skladom napísané že ak objednáte do 18.12. tak do Vianoc je u vás. Keby som tovar nevyplatila tak určite už objednám z iného obchodu a tu by som stornovala.

• rýchlosť vybavenia objednávky
    • výhodná cena