Na Heureke využívame personalizáciu a cielenú reklamu. Na základe vášho správania na Heureke personalizuje jej obsah. Kliknutím na „Rozumiem“ alebo inam súhlasíte aj s využívaním cookies a odovzdaním údajov o správaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na ďalších weboch. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete vypnúť v nastavenie prehliadača. Viac

• nakúpil v obchode Andrea Shop pred 2 mesiacmi

• Tovar ani po mesiaci a pol nedorazil
  • nakúpil v obchode Andrea Shop pred 2 týždňami

• Tovar bo rýchlo a v poriaku doručený
  • nakúpil v obchode Andrea Shop pred 2 týždňami

Rýchle a bezproblémové dodanie, dobré ceny.

• nakúpil v obchode Andrea Shop pred 2 týždňami

• veľmi dlhá dodacia doba, tovar mi neprišiel ani po dvoch týždňoch od objednávky a e-shop sa mi vôbec neozval, kedy tovar naskladnia.

• Overený obchod

nedodali sk návod

• Zavadzaju

Kupil som si u nich xiaomi mi band 2 vsetko v poriadku cca. 8 mesiacov a na jedno nabitie vydrzali aj mesiac zrazu mi bateria zacala strajkovat nevydrzali ani pol dna bez nabijacky .... Poslal som ich na reklamaciu po mesiaci mi ich poslali naspat ze zaruka na bateriu hodiniek je pol roka + su mechanicky poskodene ( 4 skrabance + novy remienok lebo stary uz nedrzal tak som si novy dokupil) .... Je to FITNES naramok teda na sport a nie do policky na okrasu..... Nereklamoval som chyby krasy ale vydrz baterie v ramci reklamacnej doby 24 mesiacov.... Hodinky som kupoval na SVK preto aby som tu mal zaruku 24 mesiacov mohol som ich kupit za polovicu z ciny...... Obchod neodporucam a uz nikdy tu nic nekupim !!!!

• nakúpil v obchode Andrea Shop pred 2 týždňami

• Na základe vlastných skúseností, mám s týmto obchodom veľmi zlé skúsenosti

Objednal som si v tomto obchode kuchynskú rúru. Aj keď som v objednávke vypol zasielanie reklamných mailov, veď kto by chcel dostávať spam, obchod ma okamžite po odoslaní objednávky začal bombardovať reklamným spamom. Za jeden deň tri maily a dokonca sa neštítili zneužiť moje telefónne číslo a poslali mi spamovú SMS i na telefón.
    Horšie však bolo, keď mi rúra prišla domov. V rúre po zapnutí niečo plechovo drnčalo a výrobok mal ešte ďalšie vážne vady. Okamžite som sa rozhodol výrobok vrátiť do 14 dní. Aj keď ja som pri nákupe nespravil žiadnu chybu, a cítim sa podvedený doručením nepoužiteľného výrobku - obchod odo mňa žiada aby som im výrobok zaslal späť na moje náklady. Obchod neprejavil žiadny konštruktívny prístup k riešeniu tohto problému. Vzhľadom k hmotnosti, ma odoslanie toho šmejdu späť vyjde na 20€. Ďakujem Vám veľmi pekne. Toto bol môj posledný nákup v tomto obchode. Nabudúce si radšej priplatím pár eur a nakúpim v rozumnom eshope. V prípade reklamácie tovar budem môcť vrátiť bezplatne.

• nakúpil v obchode Andrea Shop pred 2 týždňami

• Rychlost vybavenia a dodania tovaru
  • nakúpil v obchode Andrea Shop pred 2 týždňami

• Lepšia cena tovaru oproti konkurencii
  • nakúpil v obchode Andrea Shop pred 1 mesiacom

• Všetko ok.
  • nakúpil v obchode Andrea Shop pred 2 týždňami

• Na tovar aj keď je na objednávku sa dlho čaká
  • nakúpil v obchode Andrea Shop pred 2 týždňami

• Tovar nedokázali dodať za desať dní

• výhodná cena
    • tovar mi stále nedoručili a nevedia, kedy ho doručia. doba dodania bola uvedená do 5 dní, žiaľ ani po dvoch emailoch a 12tich dňoch stále nevedia kedy tovar budú mať a kedy ho následne doručia.
  • nakúpil v obchode Andrea Shop pred 3 týždňami

• aj ked bol tovar v dobe objednania na sklade, neskor uz vraj nebol.

Hoci objednavku registrovali, nikomu sa nepriradila a kym som sa neozval, nikto to neriesil.

všetko ok

Reakcia obchodu Andrea Shop

ďakujeme za nákup a odporúčanie. Sme radi, že ste boli s našimi službami spokojný.

• nakúpil v obchode Andrea Shop pred 3 týždňami

Tovar, ktory mal byt podla e-shopu skladom, nebol naskladneny ani po dodatocne uvedenej dobe. Objednavku som zrusil, kedze mi nevedeli garantovat dorucenie konkretneho tovaru.

Dobrý deň, Marián,
    mrzí nás Vaša nespokojnosť. Žiaľ, boli sme odkázaní na dodanie tovaru od externého dodávateľa, ktorý nevedel garantovať dodanie. Ďakujeme za porozumenie.

rýchle dodanie

Dobrý deň, Andrea,
    ďakujeme za nákup a hodnotenie. Veríme že ostanete našou vernou zákazníčkou.

• Široký sortiment
    • Externý sklad a z toho vyplývajúce dlhšie dodacie doby.

Bol to môj prvý nákup, som spokojný.

Dobrý deň, Eugen,
    ďakujeme za nákup a odporúčanie. Áno, externý sklad znamená, že sme viazaní na dodanie tovaru od dodávateľa, preto sa dodacia doba o pár dní predĺži.

Super

Reakcia obchodu Andrea Shop

ďakujeme za nákup a odporúčanie. Je to pre nás veľká motivácia do ďalšej práce.