• Dobré ceny
    • Široký výber
    • Prehľadné stránky
    • Komunikácia
    • Rýchlosť dodania

Overený obchod, s overenou kvalitou. Pri nakupovaní v tomto obchode som bol zatiaľ vždy spokojný.

Reakcia obchodu Andrea Shop

Ďakujem Vám za Váš nákup, recenziu aj odporúčanie. Robí nám radosť že ste s nákupom v našom obchode spokojný/á, zákaznícka spokojnosť je vždy na prvom mieste.

Rychle doručenie,prijatelna cena

Reakcia obchodu Andrea Shop

Ďakujem Vám za Váš nákup, odporúčania a predovšetkým milú recenziu. Robí nám radosť, že ste s naším servisom a so službami spokojný/á, snažíme sa vždy o dosiahnutie maximálnej zákazníckej spokojnosti.
    Kedykoľvek sa na nás zase obráťte, či už s výberom ďalších spotrebičov, alebo iných produktov.
    S pozdravom Tím ANDREA SHOP

Veľmi ochotný personál, ale je problém dovolať sa na infolinku

Reakcia obchodu Andrea Shop

Ďakujem Vám za Váš nákup, odporúčania a predovšetkým milú recenziu. Robí nám radosť , že ste s naším servisom a so službami spokojný/á, snažíme sa vždy o dosiahnutie maximálnej zákazníckej spokojnosti.
    S pozdravom Tím ANDREA SHOP

• Na internetovej stránke bolo napísané že tovar je skladom ihneď k odberu. No dostala som email kde bolo uvedené že tovar bude nákladnena 10 až 12dni.
    • Zrušila som si objednávku no peniaze ešte stále mi nevratili

Reakcia obchodu Andrea Shop

Vzniknutá situácia s Vašou objednávkou nás veľmi mrzí. Dostupný ks bol predaný na uvedenej predajni cca. 10 min. pred vytvorením tej Vašej objednávky, preto Vám bola zaslaná správa o nedostupnosti produktu. Peňažné prostriedky sú uvedené na zaslaný účet spravidla do 14 dní, samozrejme sa naše oddelenie snaží v čo najkratšom čase ich zaslať späť.

• Najlepšia cena

• Rýchlosť dodania

Spokojnosť pri viacnásobnom nákupe

Reakcia obchodu Andrea Shop

Ďakujeme za Vaše kladné hodnotenie, veľmi si ho vážime. Veríme, že zostanete aj naďalej našim spokojným zákazníkom. Tešíme sa na Váš ďalší nákup.

• Spolahlivo fungujuci e-shop.⁹

• - neviem

Všetko O. K

Zatiaľ prvý krát

S pozdravom Tím ANDREA SHOP

• Objednaný tovar nemali skladom ako deklarovali
    • Objednaný tovar skladom vypredali kým som doriesil splátky
    • Dodanie 10-15 dní pri mobilnom telefóne je proste výsmech
    • Pani na supporte so mnou skúšala slovickarit...

Objednávka zrušená po tom ako mi schválili splátky mi na tovar ktorý bol v čase objednania skladom, prišla notifikácia doručenie do 10-15 dní...
    Prvý a posledný nakup

Reakcia obchodu Andrea Shop

Bohužiaľ produkty ktoré nemáme uvedené ako dostupné "skladom" zabezpečujú sa od dodávateľa na základe objednávky. Pri takýchto produktoch čas zabezpečenia závisí od tretej strany t.j. dodávateľa. Zákazníkov sa snažíme vždy včas informovať ohľadom doby naskladnenia jednotlivých produktov na základe potvrdenia od dodávateľa, čo sa stalo aj vo Vašom prípade. Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí a ospravedlňujeme sa aj v mene dodávateľa.

S pozdravom Tím Andreashop

Obchod je spoľahlivý. Personál je veľmi ústretový, ceny dobré.

S pozdravom Tím ANDREA SHOP

• Rýchle dodanie a skvelý prístup a komunikácia.

• Fľaše sú pekné
    • Fľaše SodaStream mi nepasuju do SodaStream, sú dlhšie o 1cm. Tým pádom ich nemôžem natlakovat lebo ich nedostanem do vnútra.

Reakcia obchodu Andrea Shop

Ďakujeme Vám za Váš nákup, Ak nastala nejaká chyba s Vami objednaným tovarom môžete sa obrátiť na naše reklamačné oddelenie na [email protected] s faktúrou v prílohe a kolegovia Vám pomôžu doriešiť vzniknutý problém k Vašej spokojnosti.

Dobre ceny, rýchlosť dodania

• Dobrá cena
    • Veľký výber

S pozdravom Tím ANDREA SHOP

• Všetko funguje ako má, spoľahlivý obchod, spokojnosť ako vždy.

Všetko v poriadku

S pozdravom Tím ANDREA SHOP

Super rychlost :) na dalsi den to tu bolo ...

S pozdravom Tím ANDREA SHOP

Rýchle dodanie, dobrá informovanosť o objednávke, široký sortiment.

S pozdravom Tím ANDREA SHOP

Objednávka vybavená rýchlo a k spokojnosti