• Kupoval som po druhý krát z domu a som bol spokojný.Tovar bol dodaný do 48.hod.Bol dodaný bez poškodenia.
    • Slabiny doteraz som nenašiel.

Vrelé odporúčam ,bez obav.

Dobrý deň, Viktor,
    teší nás Vaša spokojnosť. Veríme, ze ostanete aj naďalej našim verným zákazníkom. S pozdravom Andrea Shop

• rýchlosť, nižšie ceny ako v maloobchode
    • viac informácií o niektorých výrobkoch na nete

Reakcia obchodu Andrea Shop

ďakujeme za nákup. Čo sa týka popisov, vačšinu z ich dostávame priamo od dodávateľov, priamo od jednotlivých značiek, ale samozrejme sa snažíme aj tieto veci zlepšovať. S pozdravom Andrea Shop

• Občas dobré akcie
    • Nie je doprava zadarmo napríklad od 100€. To sa už pomaly nevidí. Niektoré obchody nedajú dopravu zadarmo ani od 500€ a niektoré zas pošlú aj 200kg zásielku s dopravou zadarmo.

Keby neboli občas dobré akcie na produkty, tak tu v živote nenakúpim. Ale takto som spokojný.

Reakcia obchodu Andrea Shop

ďakujeme za nákup a pripomienku. Aktuálne máme do nedele akciu Doprava zdarma na tovar skladom. Plus máte možnosť počas víkendu nakúpiť na špeciálne víkendové ceny. S pozdravom Andrea Shop

• Sortiment tovaru
    • Rýchlosť dodania
    • Výhodné akcie
    • Dopravca oznámil doručenie tovaru: zajtra 8-18 hod. Ocenil by som možnosť dohodnúť presnejší termín.
    • Úhrada bezhotovostne pri prevzatí (platobná karta)

Odporúčam

Dobrý deň, Boris,
    ďakujeme za nákup. Veríme, že budete u nás nakupovať aj naďalej. S pozdravom Andrea Shop

• dobré ceny
    • niekedy sa čaká na tovar príliž dlho

doporučujem

Dobrý deň, Juraj,
    ďakujeme za nákup. Za skvelé víkendové ceny môžete nakúpiť aj teraz od piatku do nedele.
    S pozdravom Andrea Shop

• prehladný výber,dobré ceny
    • zatiaľ neviem

Zatiaľ som spokojná z výberom a cenou, jediné negatívum je umiestnenie predajne na vzdialenejšom mieste, bolo by vhodné viac miest na výdaj v Bratislave

Dobrý deň, Katarína,
    teší nás Vaša spokojnosť. Ďakujeme za pripomienku. V Bratislave máme aktuálne síce len jedno odberné miesto, ale zas sa to snažíme zákazníkom vykompenzovať dopravou do Bratislavy zdarma. S pozdravom Andrea Shop

• rýchlosť dodania, doprava zdarma, rýchle bezproblémové vybavenie reklamacie, peniaze vrátené do 3 dní!!!

obchod super, všetko rýchlo vybavili, odporúčam!

Dobrý deň, Juraj,
    ďakujeme za nákup. Teší nás Vaša spokojnosť. Dúfame, že čoskoro nakúpite zas. S pozdravom Andrea Shop

• rýchla objednávka a dodávka tovaru

dobré ceny a seriózny prístup

Dobrý deň, Peter,
    sme radi, že ste s nákupom u nás spokojný. Tešíme sa na ďalší nákup. S pozdravom Andrea Shop

• Cena.
    • Kvalita.
    • Dostupnosť.
    • Miesto prevzatia.
    • žiadne.

Dobrý deň, Kaji,
    ďakujem za nákup. Dúfame, že ostanete našou vernou zákazníčkou. S pozdravom Andrea Shop

• Priehľadnosť stránky, prijateľné ceny.

Prijateľné ceny tovaru. Výborná komunikácia. Rýchle dodanie tovaru.

Dobrý deň, Evka,
    teší nás Vaša spokojnosť. Veríme, že sa podelíte o dobrú skúsenosť aj so svojimi priateľmi. S pozdravom Andrea Shop

• Tovar udaný ako na sklade ale po vytvorení objednávky mi bol zaslany e-mail ze moj tovar musia naskladnit

Dobrý deň, Marry,
    ďakujeme za pripomienku. Napriek tomu , že sa stránka v pravidelných intervaloch aktualizuje, mohlo sa stať , že v rovnakej chvíli mali o daný tovar záujme viacerí záujemcovia, a kým ste potvrdili objednávku už nebol skladom. Veríme, že Vás to neodradilo od ďalších nákupov. S pozdravom Andrea Shop

• Rýchlosť dodania,komunikácie.Cena

Až na molý konflikt ohladne predĺženej záruky všetko OK

Reakcia obchodu Andrea Shop

Dobrý deň, Imrich, ďakujeme za nákup. Prosím, napíšte nám konkrétne v čom bol problém s predĺženou zárukou na [email protected]. S pozdravom Andrea Shop

• rýchly nákup,
    • dobrá cena,
    • doprava bez starostí.

Reakcia obchodu Andrea Shop

Dobrý deň, ďakujeme za nákup a pochvalu. Je to pre nás nesmierne motivujúce. želáme pekný víkend. S pozdravom Andrea Shop

• ako vždy

ako vždy

Reakcia obchodu Andrea Shop

ďakujeme za nákup. Dúfame, že budete za náš eshop hlasovať aj v súťaži Shop roka 2016-:) S pozdravom Andrea Shop

• Aj keď mi prisiel e-mail o evidencii objednávky,objednávku nezaevidovali, musel som ju telefonicky reklamovať

nespoľahlivý e-shop

Reakcia obchodu Andrea Shop

bude Vás kontaktovať kolegyňa zo zákazníckeho oddelenia, lebo objednávku v systéme naozaj neevidujeme. Zrejme došlo
    k nejakej technickej chybe v procese spracovania. S pozdravom Andrea Shop

• Prehľadná stránka, primerané ceny, dobrá komunikácia
    • Poškodená krabica výrobku

Dobrý predaj, zlý prepravca. Nemôžem darovať predmet s veľmi poškodenou krabicou. Samotný balík bol pri preberaní nepoškodený.

Dobrý deň, Gusto,
    ďakujeme za nákup a spatnú informáciu. Budeme to riešiť s dopravcom. S pozdravom Andrea Shop

• prehľadnosť tovaru, dodacia doba

tovar bol na sklade, rýchlosť dodania

• Prehľadnosť stránky
    • Super služby
    • nemá

DOporučujem, spoľahlivý obchod

• rychla zasielka
    • tovar je zly

boli ste mi odporuceny ale tovar je zly

Dobrý deň, Beata,
    ďakujeme za nákup. Mrzí nás Vaša nespokojnosť . Pokiaľ je tovar poškodený alebo nefunkčný, kontaktujte prosím naše reklamačné oddelenie - [email protected]
    S pozdravom Andrea Shop

• - velke portfolio ponukanych produktov
    • - dobre ceny
    • - tovar som si objednala, ale nebol mi doruceny, obchod ma zatial nijakym sposobom nekontaktoval a neinformoval o stave (ne)vybavenia mojej objednavky
    • - ak tovar nevedia dodat, ja to samozrejme pochopim, nepochopim vsak to, ze ma o tom neinformuju.

Reakcia obchodu Andrea Shop

mrzí nás Vaša nespokojnosť , ale 8.2. sme Vás informovali, že tovar dostaneme od dodávateľa koncom februára. Bude Vás skontaktovať kolegyňa zo zákazníckeho oddelenia a upresní termín. S pozdravom Andrea Shop