Dobry obchod---rychle dodanie.

Dobrý večer, Zuzana,
    teší nás Vaša spokojnosť. Budeme robiť naďalej všetko preto, aby sme Vašu dôveru nesklamali.
    S pozdravom Andrea Shop

• dlhé dodacie lehoty, tovar pravdepodobne nemajú skladom

kto potrebuje súrne dodanie tovaru, nech sa mu radšej vyhne

Dobrý večer, Miro,
    mrzí nás Vaša nespokojnosť . Pri každom tovare v eshope je informácia o tom,či je skladom alebo je na objednávku to znamená, že nám h najskôr musí dodať dodávateĺ a aŹ následne môžeme expedovať zákazníkovi. Zrejme ste si informáciu o dostupnosti nestihli. Dúfame, že Vás dlhšia dodacia lehota neodradila od ďalších nákupov. S pozdravom Andrea Shop

• dobrá cena
    • rýchle dorúčenie
    • komunikácia
    • nie sú mi známe

doporučujem nákup

Dobrý deň, Bartolomej,
    ďakujeme za nákup a odporúčanie. Dúfame, že čoskoro nakúpite zas. S pozdravom Andrea Shop

• dobré zľavy
    • tovar bol čiastočne dodaný (asi polovicu objednaného tovaru nemali na sklade)
    • zvyšok som prevzal osobne (v mikrokancelárii)
    • čakanie na výdaj tovaru: min. 20 minút

ako spôsob dodania - v žiadnom prípade si nezvoliť osobný odber

Dobrý deň, Perla,
    ďakujeme za nákup a pripomienky. Mrzí nás Vaša nespokojnosť. Niekedy nevieme ovplyvniť dobu dodania od dodávateľa. Čo sa týka odberného miesta, budeme sa snažiť zlepšiť služby. S pozdravom Andrea Shop

• Pohodlný nákup z domu
    • Široký výber

Netreba behať po obchodoch a porovnávať ceny
    Rýchly nákup
    Veľká ponuka tovaru
    Dobré ceny

Dobrý deň, Eva,
    veľmi náš tešia Vaše slová. Ďakujeme. Dúfame, že ostanete našou vernou zákazníčkou. želáme Vám pekný deň. S pozdravom Andrea Shop

• výborná komunikácia,rýchle dodanie tovaru

doporučujem

Reakcia obchodu Andrea Shop

Dobrý deň, teší nás Vaša spokojnosť . Sledujte náš eshop aj počas víkendu, opať budeme mať stovky produktov za špeciálne víkendové ceny.

• pohodlny nakup z domu
    • neviem

s obchodom som spokojna

Dobrý deň, Maja,
    ďakujeme za nákup. Ak ste boli spokojná, dajte nám svoj hlas aj v súťaž Shop roka 2016. S pozdravom Andrea Shop

• - Výborná komunikácia,
    • - doručenie grátis
    • Neviem o žiadnych

Spoľahlivý, príjemná komunikácia

Reakcia obchodu Andrea Shop

Dobrý deň, ďakujeme za nákup a pochvalu.
    Snažíme sa robiť všetko preto, aby boli naši zákazníci čo najviac spokojní. S pozdravom Andrea Shop

• Pre mňa bola dôležitá rýchlosť a preto som maximálne spokojná.O všetkom ma včas informovali.

Obchod jednoznačne odporúčam,pretože zatiaľ nebol žiaden problém.Komunikácia formou SMS bezproblémová a ešte raz vyzdvihnem rýchlosť dodania.

Dobrý deň, Mirka,
    ďakujeme za nákup. Teší nás Vaša spokojnosť. Budeme radi, ak čoskoro nakúpite zas. S pozdravom Andrea Shop

• vydajne miesto poruke
    • siroky sortiment
    • dobre ceny

odporucam

Dobrý deň, Andrea,
    ďakujeme za nákup a kladnú recenziu. Veľmi s to vážime. Vaša spokojnosť je u nás prvoradá. S pozdravom Andrea Shop

• Pohoda

Reakcia obchodu Andrea Shop

ďakujeme za nákup. Sme radi, že ste boli s našimi službami spokojný. Nech Vám zakúpený prodoukt čo najlepšie a najdlhšie slúži-:) Pekný deň Vám želá Andrea Shop

Už som mala dobrú skúsenosť a tovar nepredražujú

Dobrý deň, Jana,
    ďakujeme za nákup. čo sa týka cien, snažíme sa ich držať čo najnižšie, takže v našom eshope sa nakupovať naozaj oplatí.
    S pozdravom Andrea Shop

• rozumné ceny, akcie, rýchlosť dodávky, spoľahlivosť

Odporúčam, s každou dodávkou som doposiaľ bola spokojná.

• Doprava zdarma, možnosť platby pri dodávke
    • Doprava zdarma nebola celkom zdarma, lebo mi šofér nemal vydať 2,- Eurá, takže som mu ich nie celkom dobrovoľne nechala + nejaké manipulačné poplatky...

ďakujeme za spatné info. Budeme to riešiť s dopravcom. S pozdravom Andrea Shop

• Postovy kurier.
    • Kurier ma kontaktoval cca 17.30h nestihol som zobrat telefon a uz dosla sms-ka ze tovar je ulozeny na poste. Keby bola moznost si zaskat tovar doporucene na postu tak si tovar ani neobjednam.

Reakcia obchodu Andrea Shop

ďakujeme za informáciu. Mrzí nás Vaša nespokojnosť. Budeme to tlmočiť kuriérskej službe. S pozdravom Andrea Shop

• Je doruceny az domov je to bez starosti

Vynikajuce. Nemala som nikdy problem

Reakcia obchodu Andrea Shop

ďakujeme za nákup a kladnú recenziu. Dúfame, že čoskoro nakúpite zas-:) S pozdravom Andrea Shop

• Jednoduchá objednávka
    • Nevidím nevýhody.

Samé kladné dôvody

Reakcia obchodu Andrea Shop

Dobrý deň, ďakujeme za nákup a poschvalu. Dúfame, že ostanete našim verným zákazníkom. S pozdravom Andrea Shop

TovaR som mala na odbernom mieste az po 7 dňoch. Tekefonicky som zistila,že došlo K problému na sklade,no ponúkli mi inú alternatívu A následne rýchlo doručili tovar.

Dobrý deň, Raya,
    ďakujeme za hodnotenie. Sme radi, že sa nakoniec všetko vyriešilo k Vašej spokojnosti. S pozdravom Andrea Shop

• Nerozmýšľal som nad nejakými výhodami.Náhodou som natrafil na túto ponuku a bolo to to,o čom som už nejaký čas rozmýšľal a tak som sa rozhodol pre kúpu.
    • Neviem o žiadnych.

Moja skúsenosť je výborná a na základe toho vrele odporúčam tento obchod aj iným.

Dobrý deň, Milan,
    ďakujeme za nákup a odporúčanie. želáme Vám pekný deň.

• Prijateľné ceny, akcia v So, Ne
    • spoľahlivé,
    • rýchle dodanie tovaru
    • možno čl. 5.3 vo V.O.P. by mohol niektorých kupujúcich odradiť

Odporúčam nakupovať v tomto obchode

Dobrý deň, Ondrej,
    ďakujeme za nákup a pripomienku. Dúfame, že aj naďalej budete našim verným zákazníkom. S pozdravom Andrea Shop