Cena výborná, rýchle doručenie

• Veľmi ochotná a ústretová pani
    • Vyhradené parkovacie miesto pred pobočkou v BA

Celkom rýchle dodanie na osobné vyzdvihnutie tovaru
    Rád nakúpim aj nabudúce

Neodporúčam tento e shop keď niečo obiednate budete čakať na tovar dlhšie ako keby ho obiednate s činy alebo s Poľska

Ok

Max spokojnosť tak ako už aj v minulosti kéž by to tak fungovalo všade!

• Pri objednávke objednavke bol tovar skladom a druhý deň už museli objednať a čakacia doba cca 20 dní. Určite by som si tovar objednala radšej inde.

Dása ...

• cena, rýchlosť, komunikácia

• Tovar ešte nedorazil

• Spoľahlivý, rýchly

Reakcia obchodu Andrea Shop

Ďakujem Vám za Váš nákup, recenziu aj odporúčanie. Robí nám radosť že ste s nákupom v našom obchode spokojný/á, zákaznícka spokojnosť je vždy na prvom mieste.

• Tovar mal byt skladom. Nebol. Vyplatil som a cakam na dodávateľa

Blizkost obchodu.

Dobrý obchod.

Reakcia obchodu Andrea Shop

Ďakujem Vám za Váš nákup, odporúčania a predovšetkým milú recenziu. Robí nám radosť, že ste s naším servisom a so službami spokojný/á, snažíme sa vždy o dosiahnutie maximálnej zákazníckej spokojnosti.
    Kedykoľvek sa na nás zase obráťte, či už s výberom ďalších spotrebičov, alebo iných produktov.

• Tento Classic 3-vrstvy krabica bola pokrčená aj natrhnutá

Reakcia obchodu Andrea Shop

Za pokrčenú krabicu Vašej objednávky sa ospravedlňujeme. Môžem Vás uistiť , že táto situácia nie je našim štandardom a veríme , že sa nebude opakovať. Spätná väzba od zákazníka je pre nás veľmi dôležitá , preto posuniem na príslušné oddelenie na preverenie pre skvalitnenie našich služieb.

S pozdravom Tím Andreashop

Rýchle dodanie, dalo sa dohodnúť s kuriermi. Mierne poškodený obal, ale našťastie iba obal, tovar v top stave

Reakcia obchodu Andrea Shop

Ďakujem Vám za Váš nákup, odporúčania a predovšetkým milú recenziu. Robí nám radosť , že ste s naším servisom a so službami spokojný/á, snažíme sa vždy o dosiahnutie maximálnej zákazníckej spokojnosti.

• Šírka sortimentu
    • Komunikácia
    • Rýchlosť dodania
    • Dostupnosť tovaru

S pozdravom Tím ANDREA SHOP

Dodanie trva dlho a nemam informaciu kde sa moj tovar nachadza

Reakcia obchodu Andrea Shop

Informáciu o dostupnosti objednaného produktu sme Vám poskytli dňa 06/05, avšak neobdržali sme spätnú väzbu z Vašej strany až v dnešný deň. Objednávka bola dnes upravená a bude doručovaná v nasledujúcich dňoch. Keďže sa chyba nestala z našej strany poprosili by sme Vás o prehodnotenie Vašej recenzie. Ďakujeme.

S pozdravom Tím Andreashop

Spoľahlivý, výborné ceny