Dobrý deň, Denisa,
    teší nás Vaša spokojnosť. Pozrite si ponuku nášho eshopu tento víkend. Môžete nakúpiť za vynikajúce ceny, nižšie ako zvyčajne. S pozdravom Andrea Shop

• dobry vyber za primeranu cenu

Dobrý deň, Jan,
    sme radi, že ste s našimi službami a ponukou spokojný. Dúfame, že čoskoro nakúpite zas. S pozdravom Andrea Shop

• Siroky vyber, rychle dodanie
    • Ziadne

Vrelo odporucam!

Dobrý deň, Janka,
    ďakujeme z kladné hodnotenie. Budeme radi, ak sa s dobrou skúsenosťou podelíte aj so svojimi priateľmi-:) S pozdravom Andrea Shop

• Dobre ceny
    • Ziadne som nenasiel

Dobrý deň, Rado,
    ďakujeme za nákup. Snažíme sa, aby boli naši zákazníci o najspokojnejší...S pozdravom Andrea Shop

• Dobré ceny. Rýchla doprava.
    • Nič.

Odporúčam.

Reakcia obchodu Andrea Shop

ďakujeme za nákup odporúčanie. Dúfame, že čoskoro nakúpite zas. S pozdravom Andrea Shop

• široký sortiment
    • prijateľné ceny
    • dobrá komunikácia

odporúčam :-)

Reakcia obchodu Andrea Shop

ďakujeme za nákup a pozitívnu recenziu. Budeme robiť všetko preto, aby sme nesklamali Vašu dôveru. S pozdravom Andrea Shop

• Super cenu
    • Nemá

Vrele odporúčam

Reakcia obchodu Andrea Shop

Dobrý deň, Jana, ďakujeme za odporúčanie.
    Pozrite is ponuku nášho eshopu aj tento víkend. Budeme mať na stovky produktov špeciálne ceny. S pozdravom Andrea Shop

• dobré ceny

tovar som kupovala na základe recenzií
    v Andrea schop som našla najlepšiu cenu

Reakcia obchodu Andrea Shop

ďakujeme za nákup. Snažíme sa nastavovať ceny tak, aby boli pre zákazníkov v prorovnaní s konkurenciou čo najvýhodnejšie. S pozdravom Andrea Shop

Dobrý deň, Zizi,
    ďakujeme za nákup. Teší nás Vaša spokojnosť. želáme Vám pohodový víkend. S pozdravom Andrea Shop

• ponuka, v niektorých prípadoch cena.
    • komplikovaný prístup, nedostatočná ponuka pri úhrade, pomerne dlhá dodacia doba.

ešte sa tam pozriem.

Dobrý deň, Tibor,
    ďakujem za nákup a spatné info. Pokiaľ je tovar na objednávku, sme viazaní na dodanie od externého dodávateľa do nášho skladu. Preto doručenenie niekedy trvá dlhšie ako je uvedené. Ďakujeme za porozumenie. S pozdravom Andrea Shop

• Rýchlosť

Reakcia obchodu Andrea Shop

Dobrý deň, teší nás Vaša spokojnosť. Dúfame, že čoskoro nakúpite zas. S pozdravom Andrea Shop

• super rychle dodanie tovaru za super cenu

tovar bol poškodený výrobcom bez problemov bol vymenený

• dobra cena
    • dodacia doba je dlha, takmer som vasu objednavku zrusil kvoli tomu

odporucam kvoli super cenam

obchod je v pohode.ale z dopravou som nebol spokojný tak račej nebudem tu objednávat tovar. nestojí mi to zato aby som mal pokazený den.alebo nech dopravca nezamestnáva ludi,ktorý sa nehodia na tuto prácu.

Reakcia obchodu Andrea Shop

ďakujeme za informáciu. Mrzí nás, že ste neboli s dopravcom spokojný. Prosím, napíšte nám na [email protected] konkrétny problém, aby sme to mohli riešiť a v budúcnosti sa vyhli podobným problémom. Ďakujeme. S pozdravom Andrea Shop

dobrý výber

Dobrý deň, Mirka,
    ďakujeme za nákup. Teší nás Vaša spokojnosť. S pozdravom Andrea Shop

• za posledne roky sa zlepsila rychlost vybavenia objednavok. Snazia sa zakaznikovi vyjst v ustrety, maju profesionalny a ferovy pristup

Jeden z mala spolahlivych e - shopov

Dobrý deň, Zuzka,
    ďakujeme za nákup a pochvalné slová Je to pre nás obrovská motivácia do ďalšej práce. S pozdravom Andrea Shop

• rychlost

Dobrý deň, Dena,
    ďakujeme za nákup a hodnotenie. Teší nás Vaša spokojnosť. Sledujte náš eshop aj tento víkend, máte šancu nakúpiť za skvelé ceny. S pozdravom Andrea Shop

• Nizké ceny
    • Tovar nie je schopný dodať/zabezpečiť

Radšej by mali predávať zeleninu na tržnici.
    Z doterajších štyroch nákupov v priebehu posledných troch rokov ani raz neboli schopní kompletne vybaviť objednávku.

Reakcia obchodu Andrea Shop

z troch vecí, ktoré ste si u nás objednali, sme jednu vec nemali skladom, čakali sme na dodanie od dodávateľa. Na mail z 2.3., či si želáte náhradný tovar ste nereagovali. Mobilný telefón ste mali vypnutý.Prosím, dajte nám vedieť, čo najskôr, aby sme Vám tovar mohli poslať. S pozdravom Andrea Shop

• Spokojnosť zákazníka

Výborná

Reakcia obchodu Andrea Shop

ďakujeme za nákup. Budeme radi, ak sa s dobrou skúsenosťou podelíte aj so svojimi priateľmi-:) S pozdravom Andrea Shop