• Pre Andreashop som sa rozhodol, lebo som tam hľadaný tovar (konkrétny sporák, našiel najlacnejšie, doprava bola zadarmo a dostal som aj hodnotný darček (tyčový mixér MORA)
    • Neviem zatiaľ o žiadnych slabinách

S nákupom som spokojný, dodacia doba vzhľadom k tomu, že tovar v čase objednávky nebol na sklade, bola adekvátna. Nenastali žiadne problémy

Dobrý deň, Števo,
    ďakujeme za nákup a kladné hodnotenie. Snažíme sa robiť veci čo najlepšie, aby boli naši zákazníci čo najspokojnejší.

• Prehľadnosť webovych stránok
    • Nebola mi doručená objednávka. A nedajú vedieť či pride alebo nie . Či mám čakať ,alebo objednať v druhom obchode...

Dobrý deň, ,Nikoleta,
    ďakujeme za spatnú vazbu. Bude Vás kontaktovať kolegyňa zo zákazníckeho oddelenia. S pozdravom Andrea Shop

• spoľahlivost
    • neviem o nich

Bol som velmi spokojný s promtným zaslaním objednaného tovaru

Reakcia obchodu Andrea Shop

teší nás Vaša spokojnosť. Tešíme sa do skorého videnia -:)
    S pozdravom Andrea Shop

• Najlepsia cena vyrobkov ktore som kupoval.
    • Nic

Dobrý deň, Gabo,
    ďakujeme za nákup a hodnotenie. Budeme radi, ak sa o dobrú skúsenosť podelíte aj so svojimi priateľmi.
    S pozdravom Andrea Shop

• Objednal som si telefon acer.Ten samozrejme nemali ani nezohnali.Ponukli mi vystavny kus.Zobral by som ho no nemoli najst nabyjačku.Natahovali ma 3tyždne aj tak s toho nič.Nakoniec som zrušil objednavku.

• Tovar nie je na sklade hoci slubovali doručenie do troch dni a teraz musim čakať. Mohol som ho radšej objednať v inom obchode ale objednávka je zavazna.
    • Nekomunikuje so zákazníkmi.

Objednal som si tovar 29.12.2016 a dnes je 17.1.2017 a stále ho nemám , jedine coho som
    sa dočkal bolo potvrdenie objednávky a tým že mám čakať.

Reakcia obchodu Andrea Shop

Dobrý deň, mrzí nás Vaša nespokojnosť. Riešime to , zisťujeme , kde sa stala chyba. Bude Vás kontaktovať naše zákaznícke oddelenie. Ďakujeme. S pozdravom Andrea Shop

• ziadne
    • Nedostatocna komunikacie ku klientovi

Pripada mi vytvoreny na kolene. Objednate v Bratislavskom e-shope, tovar ma prijst zo Sale a ked sa nedovolate ozve sa Dunajska Streda. No proste chaos. Neinformovanost co je s tovarom dva tyzdne aj napriek tomu ze v e-maily pisu dodanie do 48 hod. Keby sa nesnazim dovolat im tak doteraz cakam. Tetusky v sklade sice mile ale nevedia co kde a uvadzaju nepravdivne informacie. Odporucam zlepsit komunikaciu ku klientovi. Z mojej strany prvy nakup u nich ktory som nakoniec aj stornovala....veru maju co dohanat ked to porovnam s ich konkurenciou.

Reakcia obchodu Andrea Shop

ďakujeme za spatné info Preveríme, kde sa stala chyba, a prečo vôbec nastal tento komunikačný zmatok, za ktorý sa samozrejme nesmierne ospravedlňujeme. S pozdravom Andrea Shop

• Nákup z pohodlia domova.
    • nemá

odporúčam

Dobrý deň, ďakujeme za nákup a odporúčanie. Všetko dobré želá Andrea Shop

Spolahlivy dodavatel

Dobrý deň, Jana,
    ďakujeme za nákup a hodnotenie. Teší nás Vaša spokojnosť.

• Rychlé dodanie.
    • Žiadne.

Super.

Dobrý deň, Anna,
    ďakujeme za nákup a kladné hodnotenie. Želáme všetko dobré. S pozdravom Andrea Shop

• je to rýchle

odporúčam všetkým

Dobrý deň, Alena,
    ďakujeme za nákup a hodnotenie. Vaša spokojnosť je pre nás tým najvačšou motiváciou. S pozdravom Andrea Shop

• Rýchle vybavenie

Dobrá cena

Rýchle vybavenie a doručenie objednávky

Spoľahlivosť (upozornenie na skontrolovanie tovaru a možnosť prípadnej reklamácie)

Odporúčam nakupovať v "ANDREA SHOP"

Dobrý deň, Ejka,
    ďakujeme za nákup a hodnotenie. Dúfame, že budete u nás nakupovať aj Naďalej. Ešte dnes máte šancu nakúpiť v našom eshope za ešte výhodnejšie ceny ako zvyčajne v rámci akcie Black Friday. Neváhajte-:) S pozdravom Andrea Shop

• Jediny obchod,kde mali tovar skladom.Dorazil v poriadku a prekvapivo skor,nez som cakal.
    • Neprisla mi sms,ani mail,ze tovar bol vyexpedovany.Rovno zavolal kurier,ze stoji pred domom.

Dobrý deň, Votas,
    ďakujeme za spatnú informáciu. Preveríme , kde nastal problém, lebo štandardne dostáva od nás najskôr info o stave objednávky mailom. Dúfam, že vás to neodrarilo od ďalších nákupov. S pozdravom Andrea Shop

• Spoľahlivosť
    • Dobrá komunikácia

Sľúbili dodanie do Vianoc, čo aj splnili. Tovar vyhovuje popisu.

Reakcia obchodu Andrea Shop

Dobrý deň, teší nás Vaša spokojnosť. Budeme radi, ak ostanete našim verným zákazníkom. S pozdravom Andrea Shop

• Najnižšia cena
    • Bezplatné poštovné na veľký tovar (sporák)
    • V mojom prípade expresné dodanie necelé dva dni od podania objendávky
    • V oblasti komunikácie bez výhrady
    • Objednávací formulár prehľadný
    • Kuriérska služba v poriadku

Dobrý deň, Rolandyno,
    ďakujeme za pochvalu. Vaša spokojnosť je pre nás tou najvačšou motiváciou ešte viac skvalitňovať naše služby. S pozdravom Andrea Shop

• Ponúkajú tovar ktorý nevedia dodať

Reakcia obchodu Andrea Shop

Dobrý deň, Michal, mrzí nás, ze sme nenaplnili Vaše očakávania. Zistíme, kde nastal problém. Bude Vás kontaktovať naše zákaznícke oddelenie. S pozdravom Andrea Shop

• nedostatok kumunikácie so zákaznikom

Reakcia obchodu Andrea Shop

Dobrý deň, mrzí nás Vaša nespokojnosť. Prosím, pošlite nám bližšie informácie na marketing @andreashop.sk s čím ste konkrétne neboli spokojný. Spatná vazba je pre nás veľmi dôležitá.
    S pozdravom Andrea Shop

• Cena,komunikácia s kupujúcim.

Reakcia obchodu Andrea Shop

Dobrý deň, ďakujeme za nákup. Sme radi, že st es našimi službami spokojný. Všteko dobré želá Andrea Shop

• presnost okamžita výbava

Odporučám,obhod,každemu 100 percentný obhod

Dobrý deň, pán Kulin,
    ďakujem za nákup a kladné hodnotenie. Budeme radi, ak nás budete odporúčať všetkým svojim priateľom-:) S pozdravom Andrea Shop