• vybavenie cez internet
    • treba sledovať obdržanie peňazí na účet + upozornenie zo strany obchodu, že po prevzatí tovaru nemožno reklamovať, čo považujem za blbosť

hoci tento tovar som obdržala včas, najlepšie je nakupovať priamo v obchode

Dobrý deň, Betka,,
    Ďakujeme za spatnú vazbu. V obchodných podmienkach je presne uvedené ako treba postupovať pri preberaní tovaru a čo všetko je potrebné skontrolovať, ako nahlásiť už dopravcovi prípadné poškodenie obalu, aby následne, ak je poškodený aj tovar, mohla prebehnúť reklamácia.

• Overeny obchod
    • Moznost osobneho prevzatia

Pohodicka

Reakcia obchodu Andrea Shop

Dobrý deň, ďakujeme za nákup a hodnotenie. Dúfame, že aj naďalej zostanete našim verným zákazníkom. S pozdravom Andrea Shop

• Výhodné ceny.

Som maximálne spokojná s cenou,sortimentom tovatu.Tovar bol vždy doručený v čas a v poriadku.

Reakcia obchodu Andrea Shop

Dobrý deň, Monika, ďakujem za nákup a sledujte náš eshop aj naďalej. Už 26.12. začne veľký výpredaj, v ktorom nakúpite za ešte výhodnejšie ceny ako zvyčajne. S pozdravom Andrea Shop

• najlepsie ceny, rychlost dodania

Dobrý deň, Marek,
    ďakujeme za nákup. Cena, rýchlosť a spoľahlivosť sú základom našej obchodnej stratégie. Sme radi, že ste s nákupom a s našimi službami spokojný. S pozdravom Andrea Shop

• rýchlost

maximálna spokojnosť

Dobrý deň, Anna,
    ďakujeme za nákup a pochvalu. veríme, že budete po tejto dobrej skúsenosti nakupovať u nás aj naďalej.
    S pozdravom Andrea Shop

• Tovar nebol zabalený do transportného obalu. Keďže som objednala darček, krabica výrobku bola trochu obitá a hlavne oblepená nutnými etiketami.
    • Navyše mi prekážalo, že všetci dookola mali prehľad o mojom nákupe - chýbalo mi súkromie.

Nezvládnutá expedícia tovaru, inak rýchly servis.

Dobrý deň, Nika,
    mrzí náš, že ste boli s našimi službami nespokojná. Preveríme, či došlo pri balení tovaru k chybe, alebo bol zachovaný štandardný postup. Dúfame že Vás to neodradilo od ďalších nákupov. S pozdravom Andrea Shop

• je to klasicky slovensky eshop, na ktory sa neda spolahnut. Tak isto ako napriklad na obchod Muziker. Mozu si podat ruky.
    • zle procesy
    • zla komunikacia
    • nespolahlivost
    • dlha dodacia doba tovarov
    • zle filtre na stranke a vela reklam

???

Reakcia obchodu Andrea Shop

mrzí nás Vaša nespokojnosť . Preveríme, kde sa stala chyba pri komunikácii s Vami. Čo sa týka vizuálu ale aj funkčnosti stránky, neustále na nej pracujeme. S pozdravom Andrea Shop

• spolahlivost
    • neviem

odporucam tento obchod

Dobrý deň, Lubino,
    teší nás Vaša pochvala. Urobíme všetko preto, aby sme nesklamali Vašu dôveru. S pozdravom Andrea Shop

• rychle vybavenie objednavky
    • nic

velmi spokojny

Reakcia obchodu Andrea Shop

Dobrý deň, Vlado, teší nás Vaša spokojnosť. Podeľte sa o dobrú skúsenosť s našim eshopom aj so svojimi priateľmi-:) S pozdravom Andrea Shop

• poškodený tovar ale bez funkčných vád.

Reakcia obchodu Andrea Shop

Dobrý deň, ďakujeme za spatné info. V prípade, akýchkoľvek problémov so zakúpený produktov, kontaktujte prosím naše reklamačné oddelenie. S pozdravom Andrea Shop

• Nepríjemný neochotný pán na pobočke v Petržalke

Reakcia obchodu Andrea Shop

ďakujeme za nákup. Ak sa náš zamestnanec choval neadekvátne, dodatočne sa ospravedlňueje a celu vec preveríme. S pozdravom Andrea Shop

• bezproblemova komunikacia aj v pripade riešenia reklamácie
    • dore ceny a skusenosť s obchodom
    • zatial žiadne
    • na nektorom tovare slabší popis parametrov

odporúčam
    spolahlivosť

Reakcia obchodu Andrea Shop

ďakujeme za kladnú recenziu a samozrejme aj za nákup. Ak si nájdete čas, dajte nám aj svoj hlas v súťaži Shop roka 2016 http://bit.ly/shop-boku-2016-andreashop-sk.

• Ziadne
    • Platit 1 euro aj ked som som to prisiel osobne vyzdvihnut.Prave pre to bol to moj posledny nakup v tejto predajni.

Dobrý deň, Emil,
    ďakujeme za Váš nákup. 1 EUR je symbolický manipulačný poplatok, vzhľadom na to, s dovozom tovaru na odberné miesto máme tiež isté náklady. Veríme, že Vás to neodradilo od nakupovania v našom eshope.

• dobré ceny
    • rýchlosť dodania

odporúčam

Dobrý deň, Boba,
    teší nás, že ste boli s nákupom spokojná a dúfame, že nám dáte aj svoj hlas v súťaži Shop roka 2016 http://bit.ly/shop-boku-2016-andreashop-sk
    Krásne Vianoce Vám želá Andrea Shop

• veľmi zlá komunikácia
    • žiadna ochota
    • neserióznosť

Ludia pozor obchod je veľmi nespoľahlivý. Podotýkam že toto bol prvý a aj posledný kontakt s týmto obchodom. Objednal som si tovar vo víkendovej akcii kde bolo dopravné zadarmo pri objednaní tovaru skladom nad 59€. Po nahodení už tam bola doprava. Objednávka bola v hodnote cca 180€ (3násobok) neboli ochotný zrušiť dopravu (výhovorky typu to sa nedá to systém ....) nakoniec tvrdili že to nemá výrobca skladom. Paradox cca utorok v priebehu týždňa im zas svietilo že skladom (doprava zadarmo). a cez nasledujúci víkend znova tá istá akcia. objednávku som stornoval na základe ích informácii a požiadal som i aj o zrušenie môjho účtu u nich a vymazanie mojich osobných údajov. Chcel som aby mi to aj potvrdili načo prestali úplne reagovať. Žial ani nenašiel som v účte ako ho zrušiť, takže predpokladám že tieto informácie budú ďalej využívať pre svoje potreby v zmysle VOP. Ľutujem že som si neprečítal skoršie recenzie na tento obchod. NESPRAVTE CHYBU A NEVERTE IM

Dobrý deň, Paľo,
    ďakujeme za spatnú vazbu. Mrzí nás táto situácia, ale pre vysvetlenie - doprava nad 59 EUR bola na tovar skladom. Kým je tovar na ceste do nášho skladu od externého dodávateľa, teda fyzicky nie je na našom sklade, tak za dopravu sa platí. Po naskladnení tovaru na náš sklad, automaticky začala platiť akcia nad 59 EUR doprava zdarma...Je nám ľúto, že ste sa rozhodli prestať nakupovať u nás, ale samozrejme akceptujeme a želáme všetko dobré.

• Občas dobré ceny.
    • Nepoznám

Doporučujem.

Dobrý deň, Miloš,
    ďakujeme za nákup. Dúfame, že ostanete našim verným zákazníkom. želáme Vám krásne Vianoce.

• Vyborny zakaznicky servis, profesionalita

Reakcia obchodu Andrea Shop

Dobrý deň, ďakujeme za nákup a pochvalu, ktorá je pre nás tým najkrajším vianočným darčekom. Želáme Vám krásne Vianoce. S pozdravom Andrea Shop

• Rychlost cena
    • Neviem

Odporucam

Dobrý deň, Miloš,
    veľmi nás teší Vaša spokojnosť. Dúfame, že budete v našom eshope nakupovať aj naďalej.

Reakcia obchodu Andrea Shop

ďakujeme za nákup. želáme Vám príjemné Vianočné sviatky. S pozdravom Andrea Shop

• Mate vsetko co so hladal. Dobre ceny
    • Ziadne som nenasiel

Len sa nezopsut !

Reakcia obchodu Andrea Shop

Dobrý deň, Peter, ďakujeme za nákup a pochvalu. Veľmi nás teší a budeme sa snažiť to nepokaziť a nestratiť dôveru zákazníkov. S pozdravom Andrea Shop