• Velmi ochotny predavac . Kosacku mi doniesol az do auta. Velke dakujem

Pridala som vyhodu a nevyhodu nemam
    Predtym pri kupe mikrovlnky som si kupila hned aj radio. Som stastna ze mi ukazuje kto tu piesen spieva. Co mi predtym vadilo ze hlasatelia nehovoria kto to spieva.

Reakcia obchodu planeo.sk

Dobrý deň, ďakujeme za nákup a hodnotenie. Veríme, že budete naďalej nakupovať v našom e-shope.

• Ochota personálu....

Reakcia obchodu planeo.sk

Dobrý deň, Ďakujeme Vám veľmi pekne za Váš nákup, odporúčania aj milé slová. Osobný prístup je kľúčom k zákazníckej spokojnosti a práve tá je našou prioritou: Teší nás, že aj na Vás sme urobili dobrý dojem, kedykoľvek sa na nás neváhajte obrátiť, radi Vám s čímkoľvek poradíme.

• Ochota, dobrá komunikácia, ústretovosť,

nemám výhrady

Reakcia obchodu planeo.sk

Ďakujeme za Váš nákup, recenziu aj odporúčanie. Sme radi, že ste s priebehom Vašej objednávky spokojná/ý a dúfame, že sa môžeme v budúcnosti tešiť na Váš ďalší prípadný nákup.

Tím Planeo

• Pracovník v obchode ma milo prekvapil s ponukou a ochotou. Bodaj by bolo takých veľa. Ďakujem.

Reakcia obchodu planeo.sk

Ďakujeme za Váš nákup, odporúčanie a predovšetkým pozitívne hodnotenie. Spokojnosť zákazníka je našou prioritou, preto nás teší, že aj Vy „odchádzate“ z nášho obchodu spokojná.

Tím Planeo

• ochota, výhodné akcie

• Personál ochotní, ústretoví

Reakcia obchodu planeo.sk

Dobrý deň, Veľmi pekne Vám ďakujeme za Váš nákup. Vaša spokojnosť s nákupom nás veľmi teší! Neváhajte sa o na nás opäť obrátiť.
    Planeo

• Rýchle spracovanie a doručenie do mne určenej predajne a milá ochotná obsluha

• dobré ceny
    • ochotná obsluha

Reakcia obchodu planeo.sk

Dobrý deň, Veľmi si vážime Vašu dôveru a tešíme sa na Vaše budúce nákupy!

• veľmi ústretový personál ,odbornosť ,rýchle dodanie ,
    • Žiadna

Odporúčam vrelo

Reakcia obchodu planeo.sk

Vaša spokojnosť nás veľmi teší. Dbáme na prístup k zákazníkovi, preto sme radi, že sme na vás urobili dobrý dojem. Sme Vám kedykoľvek opäť k dispozícii.

• Ochota

Reakcia obchodu planeo.sk

Dobrý deň, Ďakujeme za Váš nákup, recenziu aj odporúčanie. Vaša spokojnosť nás veľmi teší a dúfame, že sa aj pri Vašom ďalšom výbere obrátite opäť na nás.

• Ochotní pracovníci Planeo Púchov

Reakcia obchodu planeo.sk

Dobrý deň, Ďakujeme za Váš nákup, odporúčanie a úžasné hodnotenie! Spokojnosť zákazníkov je pre nás absolútnou prioritou, a preto nás nesmierne teší, že ste z nášho obchodu odchádzali s úsmevom na tvári. Vaša spätná väzba je pre nás motiváciou neustále sa zlepšovať a ponúkať tie najkvalitnejšie služby a produkty.
    Vaše Planeo

• Veľmi dobrá ochotná obsluha a snažia sa poradiť o výrobku

Reakcia obchodu planeo.sk

Dobrý deň, Veľmi si vážime Vašu dôveru a tešíme sa na Vaše budúce nákupy!

• Veľký výber
    • Ochotný personál

Reakcia obchodu planeo.sk

Ďakujeme za Váš nákup, recenziu aj odporúčanie. Sme radi, že ste s priebehom Vašej objednávky spokojný a dúfame, že sa môžeme v budúcnosti tešiť na Váš ďalší prípadný nákup.
    Vaše Planeo

• Veľmi ochotný predajcovia poradia,vysvetlia podľa mňa sú školení.

S úsmevom Planeo

• Korektný prístup, najlepšia cena na trhu, rýchlosť dodania, ochotný personál
    • Žiadna

Reakcia obchodu planeo.sk

ďakujeme za Váš nákup, úžasnú recenziu a milé odporúčanie! Vaša spokojnosť je pre nás tou najväčšou odmenou a nesmierne nás teší, že ste sa s nami podelili o svoje pozitívne skúsenosti. Veľmi si vážime Vašu dôveru a podporu.

Vaše Planeo

• veľmi milý a ochotný prístup predávajúceho,hodnotím pozitívne

Reakcia obchodu planeo.sk

ďakujeme za Váš nákup, odporúčanie a predovšetkým pozitívne hodnotenie. Spokojnosť zákazníka je našou prioritou, preto nás teší, že aj Vy „odchádzate“ z nášho obchodu spokojná.

• ochotný personál

Reakcia obchodu planeo.sk

ďakujeme za Váš nákup, odporúčanie a úžasné hodnotenie! Spokojnosť zákazníkov je pre nás absolútnou prioritou, a preto nás nesmierne teší, že ste s dodaním tovaru boli spokojný. Vaša spätná väzba je pre nás motiváciou neustále sa zlepšovať a ponúkať tie najkvalitnejšie služby a produkty.

S úsmevom Planeo

• Velmi prijemna a ochotna pani/slečna v kamennom obchode v OC Forum-Poprad, ktora ma ochotne kontaktovala ohladne dostupnosti tovaru.
    • Keby nebolo tejto spominanej pani/slečny, tak by môj tovar nebol včas dodany, nakolko to jej kolega zabudol objednať. Chlapi sa hrabu v papieroch a nechaju ženu nosiť na rudle 67kilovu pračku.

Reakcia obchodu planeo.sk

zákaznícky servis je pre nás prioritou, a preto si vážime každú spätnú väzbu. Váš podnet nám pomôže zlepšovať naše služby a minimalizovať komplikácie v budúcnosti.

tím Planeo

• Super zľavové akcie, ochota a ústretovosť pracovníkov predajne

Reakcia obchodu planeo.sk

Vaša spokojnosť s nákupom nás naozaj veľmi teší a za Vaše odporúčania aj milé slová Vám ďakujeme. Snažíme sa vyjsť zákazníkom vždy vo všetkých smeroch maximálne v ústrety, pokiaľ to je v našich možnostiach. Budeme radi, keď sa na nás aj pri Vašom budúcom nákupe zase obrátite.

• Skladom všetky vybrané spotrebiče
    • Ochotný pracovník

Reakcia obchodu planeo.sk

Ďakujeme za Váš nákup, recenziu a milé odporúčanie! Vaša spokojnosť je pre nás tou najväčšou odmenou a nesmierne nás teší, že ste sa s nami podelili o svoje pozitívne skúsenosti.