ochotne poradili, ukázali a odpovedali na otázky

---

• dobrá cena
    • ochota personálu
    • nekompletné balenie
    • zničené a dotrhané balenie hernej konzoly

OK

Ok

Reakcia obchodu planeo.sk

ďakujeme za pozitívnu recenziu! Dajte nám, prosím, vedieť, či môžeme niečo spraviť pre zlepšenie vášho nákupného zážitku pri ďalšej návšteve.

Tím Planeo

• Všetko dostupne, predajňa poblízku, široký výber.

Výborný servis a na zákaznickej linke Vám ochotne poradia s každým problémom. Vrelo odporúčam.

Reakcia obchodu planeo.sk

Vaša spokojnosť s nákupom nás naozaj veľmi teší a za Vaše odporúčania aj milé slová Vám ďakujeme. Snažíme sa vyjsť zákazníkom vždy vo všetkých smeroch maximálne v ústrety, pokiaľ to je v našich možnostiach. Budeme radi, keď sa na nás aj pri Vašom budúcom nákupe zase obrátite.

• Všetko O.K

Reakcia obchodu planeo.sk

veľmi pekne Vám ďakujeme za Váš nákup. Vaša spokojnosť s nákupom nás veľmi teší! Neváhajte sa o na nás opäť obrátiť.

Ok

• Spokojní na 100%

Reakcia obchodu planeo.sk

veľmi si vážime Vašu dôveru a tešíme sa na Vaše budúce nákupy!

S úsmevom Planeo

• Tovar som objednala v sobotu večer a v pondelok už bol dovezený na predajňu.
    • Rýchle dodanie na predajňu
    • nemám

Reakcia obchodu planeo.sk

ďakujeme za nákup a hodnotenie. Veríme, že budete naďalej nakupovať v našom e-shope.

Vaše Planeo

V predajni vládne zmätok.Kým stav objednávky signalizuje že sa tovar pripravuje,tento bol už v predajni.V predajni ani nevedeli,že tovar už dorazil.Musel som iniciovať,že tovar už musia mať

Reakcia obchodu planeo.sk

ďakujem za Váš nákup aj recenziu. Mrzí nás, že ste s nákupom u nás nespokojný, pretože sa vždy snažíme o čo možno najlepší servis. Dúfame, že nám dáte ešte v budúcnosti príležitosť napraviť si reputáciu a presvedčiť Vás, že nám naozaj záleží na spokojnosti každého zákazníka.

Tím Planeo

• Doručenie až domou,čo je výhoda,

Reakcia obchodu planeo.sk

ďakujeme za Váš nákup, recenziu aj odporúčanie. Vaša spokojnosť nás veľmi teší a dúfame, že sa aj pri Vašom ďalšom výbere obrátite opäť na nás.

S úsmevom Planeo

žiadne vyhrady, rýchle vybavenie objednávky

Reakcia obchodu planeo.sk

Vaša spokojnosť nás veľmi teší. Dbáme na prístup k zákazníkovi, preto sme radi, že sme na vás urobili dobrý dojem. Sme Vám kedykoľvek opäť k dispozícii.

Vaše Planeo

• dovoz až domov, zobrali starý spotrebič

Tím Planeo

Zatiaľ len jedno info že môj tovar z objednávky sa objednáva od vtedy žiadne iné info.Preto mi je zvláštne hodnotiť niečo čo neviem ako dopadne. Či vôbec bude moja objednávka vybavená

Reakcia obchodu planeo.sk

veľmi nás mrzí, že nie ste spokojná s Vašim nákupom. Chápeme Vaše sklamanie a chceme Vás ubezpečiť, že v našej spoločnosti sa snažíme, aby každý náš zákazník bol maximálne spokojný. Za vzniknuté komplikácie sa Vám hlboko ospravedlňujeme.

Objednaný tovar jeden deň ,na druhý deň pro otvorení už nachystaný.

Reakcia obchodu planeo.sk

ďakujeme za Váš nákup, úžasnú recenziu a milé odporúčanie! Vaša spokojnosť je pre nás tou najväčšou odmenou a nesmierne nás teší, že ste sa s nami podelili o svoje pozitívne skúsenosti. Veľmi si vážime Vašu dôveru a podporu.

• Nezáujem personálu čakal som pri kase 15 minút a nikde nikto

Reakcia obchodu planeo.sk

veľmi nás mrzí, že nie ste spokojný s Vašim nákupom. Chápeme Vaše sklamanie a chceme Vás ubezpečiť, že v našej spoločnosti sa snažíme, aby každý náš zákazník bol maximálne spokojný. Za vzniknuté komplikácie sa Vám hlboko ospravedlňujeme.

Planeo

• Vždy si vyberiem čo potrebujem, za dobrú cenu

Rýchle vybavenie

Planeo