• Tovar mi prišiel poškodený - polarbox bol veľmi poškriabaný na viacerých miestach. Keďže škatuľa, v ktorej bol zabalený, mala výrezy, poškodenie bolo viditeľné cez ne - takže určite videli, čo mi posielajú. Alebo sa mi ušiel vystavovaný alebo už raz vrátený kus. Nezodpovedné poslať takýto tovar a čakať, či sa zákazníkovi bude chcieť riešiť vrátenie tovaru.
    • Nedostala som žiadny e-mail, že bol tovar vyexpedovaný ani od Planeo, ani od DPD, že mi budú tovar doručovať.

Reakcia obchodu planeo.sk

Veľmi si vážime, že ste si našli čas a zanechali nám túto spätnú väzbu. Vaše skúsenosti s naším obchodom sú pre nás veľmi dôležité a pomôžu nám zlepšovať naše služby. Ak máte akékoľvek otázky, požiadavky alebo pripomienky, neváhajte nás kontaktovať na čísle kontaktujte nás na čísle +4210221296900 alebo adrese [email protected]
    Tím Planeo

• Tovar bol poškodený

Reakcia obchodu planeo.sk

Vaša spätná väzba je pre nás veľmi dôležitá. Ak Váš nákup nebol podľa vašich predstáv, môžete na to kedykoľvek upozorniť náš zákaznícky servis e-mailom [email protected] alebo telefonicky +4210221296900. Chceme, aby ste boli spokojní.

Planeo

• Bol mi doručený poškodený tovar a teraz musím riešiť ako ho vrátiť.

Reakcia obchodu planeo.sk

veľmi nás mrzí, že ste sa stretli s komplikáciami. Chápeme Vaše sklamanie a chceme Vás ubezpečiť, že berieme Vašu nespokojnosť vážne. Vašu spätnú väzbu odovzdávam kolegom, aby sa ňou zaoberali a aby sa prijali náležité kroky na zlepšenie našej služby.

• Tovar bol poškodený

Reakcia obchodu planeo.sk

veľmi nás mrzia vzniknuté komplikácie. Vašu nespokojnosť odovzdávam kolegom a verím, že ak nám dáte ešte šancu, podarí sa nám, presvedčiť Vás o našej kvalite.

Planeo

• rýchlosť presunu tovaru na predajňu z iného skladu
    • najnižšia cena na trhu počas Black Friday
    • neviem či nevýhoda obchodu alebo tansportu. Celkom dosť poškodený roh krabice. Našťastie vo vnútri bolo dosť polystyrénu aby to nepoškodilo produkt