• Rýchle dodanie tovaru

Reakcia obchodu planeo.sk

Dobrý deň, Veľmi si vážime Vašu dôveru a tešíme sa na Vaše budúce nákupy!

• Výhodná cena
    • Rýchlosť dodania

Reakcia obchodu planeo.sk

Dobrý deň, Ďakujeme za Váš nákup, odporúčanie a predovšetkým pozitívne hodnotenie. Spokojnosť zákazníka je našou prioritou, preto nás teší, že aj Vy „odchádzate“ z nášho obchodu spokojná.

• Rýchle vybavenie

Reakcia obchodu planeo.sk

Dobrý deň, Ďakujeme za Váš nákup, recenziu aj odporúčanie. Vaša spokojnosť nás veľmi teší a dúfame, že sa aj pri Vašom ďalšom výbere obrátite opäť na nás.

• Najnižšia cena na SK trhu

Reakcia obchodu planeo.sk

Dobrý deň, ďakujeme za nákup a hodnotenie. Veríme, že budete naďalej nakupovať v našom e-shope.

• dobrá komunikácia
    • rýchlosť

Tím Planeo

• Rýchle dodanie tovaru, príjemný personál

Planeo

• lepšia cena
    • rýchle vybavenie

Reakcia obchodu planeo.sk

Dobrý deň, Ďakujeme za Váš nákup, odporúčanie a úžasné hodnotenie! Spokojnosť zákazníkov je pre nás absolútnou prioritou, a preto nás nesmierne teší, že ste z nášho obchodu odchádzali s úsmevom na tvári. Vaša spätná väzba je pre nás motiváciou neustále sa zlepšovať a ponúkať tie najkvalitnejšie služby a produkty.

• Expresné doručenie

• rýchlosť
    • žiadna

Spokojnosť

Reakcia obchodu planeo.sk

veľmi si vážime Vašu dôveru a tešíme sa na Vaše budúce nákupy!

s úsmevom Planeo

• objednávka bola doručená bez problémov a rýchlo.

Reakcia obchodu planeo.sk

ďakujeme za Váš nákup, úžasnú recenziu a milé odporúčanie! Vaša spokojnosť je pre nás tou najväčšou odmenou a nesmierne nás teší, že ste sa s nami podelili o svoje pozitívne skúsenosti. Veľmi si vážime Vašu dôveru a podporu.

Planeo

• Rýchle spracovanie a doručenie do mne určenej predajne a milá ochotná obsluha

Reakcia obchodu planeo.sk

Dobrý deň, Veľmi pekne Vám ďakujeme za Váš nákup. Vaša spokojnosť s nákupom nás veľmi teší! Neváhajte sa o na nás opäť obrátiť.

• Rýchlosť vybavenia tovaru

Reakcia obchodu planeo.sk

ďakujeme za Váš nákup, odporúčanie a predovšetkým pozitívne hodnotenie. Spokojnosť zákazníka je našou prioritou, preto nás teší, že aj Vy „odchádzate“ z nášho obchodu spokojná.

• dobré ceny
    • ochotná obsluha

Reakcia obchodu planeo.sk

Dobrý deň, Veľmi si vážime Vašu dôveru a tešíme sa na Vaše budúce nákupy!

• dobrá cena

s úsmevom Planeo

• rýchlosť, možnosť osobného vyzdvihnutia v najbližsej predajni
    • nezaregistroval som zatial žiadnu

Spokojnosť s dostupnosťou, cenou i obsluhou. Možnosť rezervácie. Objednal som stroj na Veľkonočný pondelok neskoro večer a v útorok ráno som už pracoval.

Reakcia obchodu planeo.sk

Dobrý deň, Ďakujeme, že ste nám zanechali tak krásnu recenziu. Za prioritu považujeme spokojnosť a Vaša recenzia znovu potvrdzuje tvrdú prácu, ktorú každý deň odvádzame. Veľmi ďakujeme za Vaše láskavé slová a tešíme sa, keď sa s Vami opäť stretneme.

• Možnosť vyzdvihnutia na predajni
    • Výhodná cena

tím Planeo

• rychlost vybavenia objednavky.

Reakcia obchodu planeo.sk

Vaša spokojnosť s nákupom nás naozaj veľmi teší a za Vaše odporúčania aj milé slová Vám ďakujeme. Snažíme sa vyjsť zákazníkom vždy vo všetkých smeroch maximálne v ústrety, pokiaľ to je v našich možnostiach. Budeme radi, keď sa na nás aj pri Vašom budúcom nákupe zase obrátite.

• veľmi ústretový personál ,odbornosť ,rýchle dodanie ,
    • Žiadna

Odporúčam vrelo

tím Planeo

• Rozmanity kvalitny tovar, dobre ceny, rychlost vyzdvihnutia.

Reakcia obchodu planeo.sk

Dobrý deň, Vaša spokojnosť nás veľmi teší. Dbáme na prístup k zákazníkovi, preto sme radi, že sme na vás urobili dobrý dojem. Sme Vám kedykoľvek opäť k dispozícii.
    S úsmevom Planeo

• Rychle dodanie