• kamenna predajna
    • slaby sortiment

Reakcia obchodu planeo.sk

Dobrý deň, Ďakujeme za pozitívnu recenziu! Dajte nám, prosím, vedieť, či môžeme niečo spraviť pre zlepšenie vášho nákupného zážitku pri ďalšej návšteve.

• Výhodná cena
    • Rýchlosť dodania

Reakcia obchodu planeo.sk

Dobrý deň, Ďakujeme za Váš nákup, odporúčanie a predovšetkým pozitívne hodnotenie. Spokojnosť zákazníka je našou prioritou, preto nás teší, že aj Vy „odchádzate“ z nášho obchodu spokojná.

• Najlepšia cena na tovar
    • Tovar na sklade na predajni

Reakcia obchodu planeo.sk

Dobrý deň, Ďakujeme za Váš nákup, recenziu aj odporúčanie. Vaša spokojnosť nás veľmi teší a dúfame, že sa aj pri Vašom ďalšom výbere obrátite opäť na nás.

• Najnižšia cena na SK trhu

Reakcia obchodu planeo.sk

Dobrý deň, ďakujeme za nákup a hodnotenie. Veríme, že budete naďalej nakupovať v našom e-shope.

Tím Planeo

• Som veľmi spokojný s nákupmi v Planeo, sú ústretový, rýchly a v podstate lacný.

Žiadny

• Vyhodnejsia cena oproti konkurencii

Nic

Reakcia obchodu planeo.sk

Dobrý deň, Veľmi pekne Vám ďakujeme za Váš nákup. Vaša spokojnosť s nákupom nás veľmi teší! Neváhajte sa o na nás opäť obrátiť.
    Planeo

• lepšia cena na e-shope ako v predajni
    • výber
    • vysoká cena dopravy

• Dostupnosť tovaru

Planeo

• lepšia cena ako v inom obchode

Reakcia obchodu planeo.sk

Dobrý deň, veľmi pekne Vám ďakujeme za Váš nákup. Vaša spokojnosť s nákupom nás veľmi teší! Neváhajte sa o na nás opäť obrátiť.
    S úsmevom Planeo

• lepšia cena
    • rýchle vybavenie

Reakcia obchodu planeo.sk

Dobrý deň, Ďakujeme za Váš nákup, odporúčanie a úžasné hodnotenie! Spokojnosť zákazníkov je pre nás absolútnou prioritou, a preto nás nesmierne teší, že ste z nášho obchodu odchádzali s úsmevom na tvári. Vaša spätná väzba je pre nás motiváciou neustále sa zlepšovať a ponúkať tie najkvalitnejšie služby a produkty.
    Tím Planeo

• Konecna cena vyrobku na splatky bol mimoriadne nevyhodna

Reakcia obchodu planeo.sk

Vážime si Váš názor a tešíme sa na Vaše pripomienky v budúcnosti - za to Vám ďakujeme!
    Tím Planeo

• Dobrá cena , dobré jednanie...

Dobrý obchod.

Reakcia obchodu planeo.sk

ďakujeme za Váš nákup, odporúčanie a úžasné hodnotenie! Spokojnosť zákazníkov je pre nás absolútnou prioritou, a preto nás nesmierne teší, že ste z nášho obchodu odchádzali s úsmevom na tvári. Vaša spätná väzba je pre nás motiváciou neustále sa zlepšovať a ponúkať tie najkvalitnejšie služby a produkty.

• dobré ceny
    • ochotná obsluha

Vaše Planeo

Zakúpený a online zaplatený vystavený tovar. Obchodník ma kontaktoval po vybavení objednávky, potvrdili sme si že prístroj pripravia k vyzdvihnutiu nasledujúci deň. V deň vyzdvihnutia nikto o ničom nevedel, predajca 30 minút hladal obal do ktorého aj tak nevedel vložiť tlačiareň. Minimálna alebo žiadna komunikácia personálu, neboli mi ponúknuté žiadne doplnkové služby. O pomoc s odnesenie tovaru do auta pred dvere predajne som musel žiadať sám. Žiadna proaktivita.

Reakcia obchodu planeo.sk

náš zákaznícky servis je pre nás dôležitý, ďakujeme za spätnú väzbu. Váš podnet prispeje k zlepšeniu našich služieb. Ospravedlňujeme sa za komplikácie

prajeme pekný deň

PLANEO

• dobrá cena

s úsmevom Planeo

• Možnosť vyzdvihnutia na predajni
    • Výhodná cena

tím Planeo

• Výhodné akcie na každý týždeň.
    • Super ceny.

Reakcia obchodu planeo.sk

náš zákaznícky servis je pre nás dôležitý, ďakujeme za spätnú väzbu! Neváhajte sa o na nás opäť obrátiť.

tím Planeo

• Rozmanity kvalitny tovar, dobre ceny, rychlost vyzdvihnutia.

Reakcia obchodu planeo.sk

Dobrý deň, Vaša spokojnosť nás veľmi teší. Dbáme na prístup k zákazníkovi, preto sme radi, že sme na vás urobili dobrý dojem. Sme Vám kedykoľvek opäť k dispozícii.
    S úsmevom Planeo

• Cena, rýchla príprava objednávky