• Dlhá čakacia doba

Reakcia obchodu planeo.sk

za vzniknuté komplikácie sa Vám ospravedlňujeme.

Planeo

• Pomale dorucenie

Reakcia obchodu planeo.sk

Vážime si Váš názor a tešíme sa na Vaše pripomienky v budúcnosti - za to Vám ďakujeme!

Planeo

• s tovarom som spokojný
    • dlhé čakanie na zamestnancov
    • stornovanie objednávky bez môjho vedomia

Čakanie na predavača cca 20 min pri pokladni nebol ani jeden zamestnanec (boli sme tam asi štyria zákazníci).... potom mi predavač ponúkal predĺženie záruky na 3 roky za 119 eur pričom kupovaný TV mal po registrácií na svojej stránke predĺženú 3 ročnú záruku zadarmo (kto nevie a chce predĺženie záruky si zaplatí). Po príchode domov mi prišiel mail že namiesto vybavenia objednávky (keďže som si TV objednával online a len som si ho prišiel vyzdvihnúť do predajne) že objednávka bola zrušená na základe želanie zákazníka čo nie je pravda nič som nerušil len som si vyzdvihol tovar, v prípade vrátenia tovaru keďže bol objednávaný online mohli by vzniknúť komplikácie ale našťastie TV ide ako ma.

Reakcia obchodu planeo.sk

náš zákaznícky servis je pre nás dôležitý, ďakujeme za spätnú väzbu. Mrzí nás ak sa naši kolegovia správali neprofesionálne. Ospravedlňujeme sa za komplikácie a prajeme pekný deň

PLANEO

• Možnosť bezplatného doručenia do predajne.
    • Trochu dlhšia doba presunu tovaru (2 dni po objednávke).

Celkovo možno odporúčať.

• dlhá dodacia lehota ,tovar ešte nenaskladnený

poprosím u rýchlejšie naskladnenie a dodanie tovaru

Reakcia obchodu planeo.sk

náš zákaznícky servis je pre nás dôležitý, ďakujeme za spätnú väzbu. Váš podnet sme preposlali na preverenie a čo v najkratšom čase Vás budeme informovať o dátume doručenia. Ospravedlňujeme sa za komplikácie a prajeme pekný deň

PLANEO

• Veľmi dlhé dodanie tovaru ......

• Doba dorucenia tovaru

Reakcia obchodu planeo.sk

náš zákaznícky servis je pre nás dôležitý, ďakujeme za spätnú väzbu. Váš podnet prispeje k zlepšeniu našich služieb. Ospravedlňujeme sa za komplikácie

prajeme pekný deň

• Dlhe dodanie