• Som nespokojný, tovar som vyplatil a za týždeň sú neni schopný odpísať čo je stým, hlavne že majú peniaze na účte

• Vôbec žiadna
    • Vôbec nekomunikujú,tovar zaplatený a vôbec neprišiel!!! URČITE si tu neobjednavajte.

Určite neodporúčam

• obchod pise, ze ma tovar skladom. Skaldom nema realne nic a clovek sa to dozvie az ked tovar objedna a zrusia mu objednavku. Nejhorsie, ze tovar treba platit vopred a peniaze su v nedohladne.

zatial mi nic nebolo dorucene a ani mi neodpovedaju na mail

• Cena tovaru bola navýšená a po zrušení objednávky z mojej strany, dňa 13.03.2023 na základe nedodržania obchodných podmienok dodávateľa (zvýšená cena tovaru), som do dnešného dňa neobdržala vrátenú zaplatenú zálohu, hoci v obchodných podmienkach je stanovené, že pri zrušení objednávky je vrátenie zálohy do 14 dní.

Nikdy by som už nekupovala cez spoločnosť Gigastore, ani nikomu neodporúčam. Nevrátili mi moje peniaze, ani som neobdržala odpoveď, prečo mi ich nevrátili. Hoci majú uvedený telefónny kontakt, nedá sa dovolať.

• Tovar nebol doručený , žiadna komunikácia či už telefonicky alebo emailom !

Neodporúčam , žiadna komunikácia ohľadne objednávky telefonicky nezdvíhajú alebo majú vypnutý telefón, email žiadna komunikácia !

Najnižšia cena za tovar, ktorý som potreboval.

• Zakaznici su nespokojny

• Obchod vôbec neinformoval

Obchod mi stále tovar nepdodal je to 8 dní
    Kebyže nenapíšem o informácie ci platba za tovar prišla nik by sa vôbec ani neozval
    Ešte som sa nestretol z takýmto obchodom
    Odpísali na druhý deň platba prebehla ale kde je môj tovar vôbec netuším

TOVAR MI NEBOL DORUCENY, PENIAZE NEVRATENE ! - PREDAJCA NEKOMUNIKUJE!

• Obchod nereaguje

PO zadaní objednávky neprišla faktúra na úhradu a potvrdenie objednávky. Na obchod sa nedá nakontaktovať ani telefonicky a ani na môj email mi neodpovedali. Celé zle.

Dostala som dodatočne email, aby som zaplatila ešte 7 euro postovne(do plusu ku zaplatenej objednávke aj s postovnym) a bola zrušená zo strany obchodu keď som im napísala, že by som nebola rada keby som musela platiť ešte viac peňazí a prečo je zo tak, tak objednávku zrušili bez odpovede… písali, že do 14 dni prídu peniaze na účet prišlo akurát tak NIČ …
    Písala som dva emaily, žiadna komunikácia a žiadne peniaze..

• Výhodou by bola cena, ale v konečnom dôsledku je to iba spôsob ako nalákať ľudí k nákupu
    • Nespoľahlivosť
    • Zlá komunikácia
    • Zavádzanie zákazníkov
    • Nekalé obchodné praktiky

Úplna katastrofa... Aj napriek negatívnym recenziám som tomuto obchodu dal šancu a veril som, že problém je dlhých dodacích lehotách, ktoré mi nevadili. Ale v skutočnosti to bolo presne rovnaké ako väčšina recenzií opisuje. Vypýtali si zálohu ku ktorej neposkytli žiadny doklad a to aj napriek tomu, že som nakupoval na firmu. Po viac ako mesiaci a množstvu mojich dotazov mi napísali, že jeden z troch objednaných produktov nie je možné dodať a ostatné produkty by boli dostupné do 7 až 14 dní... Prečo ich medzičasom neobjednali a neponúkli mi dodanie aspoň časti objednávky mi zostalo záhadou. Takže objednávku som zrušil, ale peniaze mi ani po takmer troch týždňoch nevrátili. Obrátim sa na ŠOI a uvidíme... V každom prípade tu nenakupujte, nakoľko tomuto obchodu by rozhodne mala byť zakázaná činnosť!

• Neodporúčam

Zavádzajúce informácie v ich e-shope. Nedodržanie termínu dodania. Nekomunikujú a vôbec neodpovedajú na otázky. Zaplatil som zálohu vopred. Majte sa na pozore pred podvodníkmi.. Nikdy viac Gigastore.sk

• Tovar, zaplateny a nedodany

• komunikovaná lehota dodania 3-5 dni v praxi 3 mesiace
    • nefungujúce telefónne číslo
    • predajca nekomunikuje
    • neviem ako vyriešim prípadnú reklamáciu
    • neviem vrátiť výrobok do 14 dní čo umožňuje zákon
    • nevrátili mi späť peniaze

Objednávala som 4 spotrebiče, všetky mali prísť do 3-5 dní. Prvý prišiel "už" po mesiaci. Infolinka nefunguje. Medzitým som už niektoré spotrebiče dokúpila, ale neviem dostať peniaze od predajcu späť.

• Velmi zla komunikacia , respektive žiadna

Objednávka potvrdená ale nedorazili údaje k platbe. Kontaktné tč nefunguje.

Internetový obchod Gigastore neodporúčam - podvodníci. Zaplatený tovar mi nebol doručený, obchod nekomunikuje, telefón vypnutý, na maily neodpovedajú. Bohužiaľ som si množstvo negatívnych recenzií na tento obchod prečítala neskoro.

Komunikácia len cez email aj to sporadicky.Zavádzanie ,že tovar je skladom ,potom len že doba sa predĺži o 20 dni,potom zase .Nikdy viac….