• Cena tovaru bola navýšená a po zrušení objednávky z mojej strany, dňa 13.03.2023 na základe nedodržania obchodných podmienok dodávateľa (zvýšená cena tovaru), som do dnešného dňa neobdržala vrátenú zaplatenú zálohu, hoci v obchodných podmienkach je stanovené, že pri zrušení objednávky je vrátenie zálohy do 14 dní.

Nikdy by som už nekupovala cez spoločnosť Gigastore, ani nikomu neodporúčam. Nevrátili mi moje peniaze, ani som neobdržala odpoveď, prečo mi ich nevrátili. Hoci majú uvedený telefónny kontakt, nedá sa dovolať.

• Ponúkaný tovar nemali skladon. Následne mi bol ponúknutý za vyššiu cenu ako som im predom zaplatila na účet . Odmietla som za vyššiu a na svoje peniaze stále čakám .

• Po vytvorení a zaplatení objednávky po pár dňoch napísali, že tovar je vypredaný, ale môžu mo ho objednať u alternatívneho predajcu za vyššiu cenu. Ďakujem pekne

• Telefón nik nedvíha, na email som dostal odpoveď až na druhý deň, že tovar je u dodávateľa a môže byť už neviem, či odoslaný alebo doručený do troch až piatich pracovných dní.
    • Veľkou nevýhodou je, ich nedostatočná komunikácia, načo som obchod upozornil, že by to bolo treba zlepšiť.
    • Ináč cena za tovar bola u nich najlepšia, bezkonkurenčná, čo musím vyzdvihnúť. Ale keďže som nevedel kedy mi bude tovar doručený musel som sa obrátiť na iný obchod.

Pred tým, ako si u nich niečo objednáte uistite sa, či je tovar skladom u nich u dodávateľa a kedy vám bude doručený.