Na Heureke využívame personalizáciu a cielenú reklamu. Na základe vášho správania na Heureke personalizujeme jej obsah. Kliknutím na „Rozumiem“ alebo inam súhlasíte aj s využívaním cookies a odovzdaním údajov o správaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na ďalších weboch. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete vypnúť v nastaveniach prehliadača. Rozumiem

Ako prihlásený užívateľ máte možnosť nastaviť si zobrazenie Heureky.

Zobraziť pôvodnú Heureku

Zákazníci pri obchode za posledný polrok najčastejšie zmieňujú

• zakúpené v Gigastore pred 1 týždňom

• vynikajúce ceny, rýchle dodanie, objednávam opakovane s maximálnou spokojnosťou
  • zakúpené v Gigastore pred 2 mesiacmi

dobré ceny

• zakúpené v Gigastore pred 4 týždňami

• spolahlivost
    • uvedena dodacia lehota 3 dni nebola dodrzana

Obchod odporucam, hoci tentoraz dodanie tovaru trvalo z dovodu oneskorenia dodavky od dodavatela 12 dni namiesto uvadzanych 3 dni. Oneskorenie bolo odkomunikovane emailom.

• Nanizsie ceny
    • Originalny tovar
  • zakúpené v Gigastore pred 1 týždňom

Čakali na platbu a keď dorazila povedali ,že veci z objednávky nemajú,aby som si našla alternativu. Keď som iné nechcela zrusili hneď objednávku.

Dlhšie čakanie

• Dorucenie,doprava dpd
    • V baleni darcek puzdro na samsung s3
    • Dorucenie neskor ale bolo to napisane pri zadavani do kosika cize hodnotim kladne
    • Chyba mi ponuka dorucenia cez zasielkovnu (packetu), dovod ze si tovar vyberiem ked potrebuje a nemusim cakat na kuriera

Vážený zákazníku,

velmi si vážíme Vašeho kladného hodnocení.
    Budeme se na Vás opět těšit.

Děkujeme.

• zakúpené v Gigastore pred 1 týždňom

Bohužiaľ, objednal so msi tovar a zaplatil, ale následne som zistil, že niektoré z objednaných položiek nie sú dostupné. O tejto skutočnosti som sa dozvedel až na základe môjho dopytu a nebol som proaktívne informovaný zo strany Gigastore.

Vážený zákazníku,

mrzí nás Vaše negativní zkušenost, avšak jsme Vás informovali ihned po zjištění nedostupnosti objednaných produktů a to dne 16.09.2021. Po domluvě byla objednávka opravena bez nedostupných položek a dnes prochází expedicí. Přeplatek Vám bude vrácen na účet z kterého jsme platbu přijali a to v co nejkratším možném čase - nejpozději do sedmi dní.

Děkujeme za pochopení.

• zakúpené v Gigastore pred 2 týždňami

Nespolahlivy obchod, objednate si tovar, co maju na sklade, a o tyzden vam oznamia, ze ho nemaju ani mat nebudu.

Vážený zákazníku,

velmi nás mrzí negativní zkušenost. Bohužel dodavatel nám zrušil dodání pro objednaný produkt, proto jsme Vás museli kontaktovat s nabídkou alternativního řešení. Rozhodl jste se objednávku komplet stornovat což nás mrzí, ale plně to chápeme.

Posíláme urgenci pro refundaci Vaši objednávky.

Omlouváme se za vzniklé nepříjemnosti a děkujeme předem za pochopení.

• Dobre ceny v e-shope
    • neprehaldny obchod, zvlastna kategorizacia produktov
    • nespolahlivost, tovar uevedny ako skladom zrejme skladom nemaju
    • uboha komunikacia

Objednal som notebook uvedeny ako skladom a po takmer dvoch tyzdnoch prisiel email z customer supportu, ze bohuzial im dodavatel zrusil objednavku a dalsie naskladnenie neprebehne. Takze ziadne "skladom" v tomto e-shope zrejme nie je. Len preposielanie od dodavatelov. Cize som stratil dva tyzdne a som bez notasu a aj bez penazi (bol zaplateny).

Vážený zákazníku,

mrzí nás negativní zkušenost, avšak reagujete pod anonymním kontem, proto se k dané objednávce nedokážeme vyjádřit a kompenzovat vzniklou nepříjemnost.

Prosíme o zkontaktování nás na náš e-mail : info@gigastore.sk nebo na uvedeném tel.kontaktu.
    Rádi Vaši objednávku dokončíme ke spokojenosti.

Děkujeme.

• nespoľahlivý

Tlačiareň sme objednali (obj 483312), zaplatili zálohovou faktúrou a namiesto dodania tovaru po pripísaní úhrady 10.9.2021, nám oznámili, že nám ju dodajú 20.1.2022.

Vážený zákazníku,

mrzí nás Vaše negativní zkušenost. Bohužel opravdu dodavatel termín posunul až na začátek nového roku. V případě zájmu Vám nabídneme co nejvhodnější možnou alternativu se slevou. Poprosíme nás kontaktovat zpětně na zaslaný e-mail.

Omlouváme se a děkujeme předem za zaslaní e-mailu.

• zakúpené v Gigastore pred 2 týždňami

Opakovane ma vybavovanie objednávky sklamalo, vôbec nedodržujú termín dodania, je to vždy veľmi pomalé. Mám pocit, že ľavá ruka nevie čo robí pravá .

Vážený zákazníku,

mrzí nás negativní zkušenost. Objednávka dle Vaši žádosti byla stornována. Posíláme urgenci na ekonomické oddělení pro co nejrychlejší refundaci objednávky.

Omlouváme se za vzniklé potíže.

• zakúpené v Gigastore pred 2 týždňami

• Garantovanie dovozu bežného tovaru do troch dní po úhrade som dostala notifikáciu že tovar dorazí až o mesiac pritom stačilo len vyškrtnúť tovar ktorý momentálne nemali a do poslať ho neskôr

Vážený zákazníku,

mrzí nás negativní zkušenost, avšak na základě Vašeho e-mailu " nie, je to enormne dlhý čas. ruším preto celú objednávku" proběhlo komplet storno objednávky nikoliv jen nedostupného produktu.

Děkujeme za pochopení.

• dobrá cena
    • rýchle dodanie

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaše kladné hodnocení.

• zakúpené v Gigastore pred 2 týždňami

• Váš dodávateľ vám nedodal objednávku, avšak nebol som s tým oboznámený. Myslel som, že mi bude zásielka dodaná v lehote, ktorá bola napísaná v maily. Nedočkal som sa…

Vážený zákazníku,

mrzí nás negativní zkušenost. Po komunikaci s call operátorem byla objednávka stornována. Budeme dělat maximum, aby Vaše uhrazená částka byla vrácena v co nejkratší možnou dobu.

Omlouváme se za vzniklé nepříjemnosti.

• zakúpené v Gigastore pred 2 týždňami

Objednal som si tovar, pri ktorom bolo uvedené SKLADOM. Uplynuli uz 4 prac. dni (celkom 7 kal. dni) od objednávky a tovar stále ani neodoslali. Nedostal som ani žiadnu informáciu, prečo odoslanie mešká.

Vážený zákazníku,

mrzí nás negativní zkušenost. Po společné domluvě proběhlo storno objednávky a refundaci urgujeme na ekonomickém oddělení. Budeme se snažit platbu vrátit co nejrychleji to půjde.

Omlouváme se za vzniklé nepříjemnosti.

• zakúpené v Gigastore pred 2 týždňami

Veľký výber PC techniky aj komponentov za výborné ceny. Aj komunikácia s eshopu je veľmi dobrá.

Vážený zákazníku,

velmi si ceníme pozitivního hodnocení.

Přejeme krásný den.

• zakúpené v Gigastore pred 3 týždňami

Tovar nebol dostupný i napriek tomu bol na webe uvádzaný, že je na sklade. Za tovar vyžadujú platbu vopred.

Vážený zákazníku,

mrzí nás negativní zkušenost. U Vaši objednávky proběhla dne 07.09.2021 refundace z důvodu nedostupnosti objednávky.

Děkujeme za pochopení a omlouváme se za nepříjemnosti.