Gigastore

• Na

Ok

mimina

Pridané: 23. marca 2017

• super komunikácia, vyhovieť zákazníkovi aj nad rámec poskytovaných služieb, rýchle dodanie
  • žiadne

maximálna spokojnosť, odporúčam

peter

Pridané: 20. marca 2017

• rychlost realizacie, dobre ceny

odporucam nakupovanie v tomto odchode

Aďo

Pridané: 13. marca 2017

• výborné ceny
  • široká ponuka
  • rýchle dodanie

Ja som bol s nákupom v tomto obchode už veľa krát spokojný. Spokojný som aj tento krát.

Ján

Pridané: 12. marca 2017

• Veľmi dobre ceny

Kúpil som prvý krát na splátky. Veľmi dlho trvá. Konečne keď už všetko bolo potvrdené ešte mal som čakať na tovar 5-6 dni. ALE cena vážne bola nízka a splátky bez úroku, takže celkovo som spokojný

RisoS

Pridané: 10. marca 2017

• Komunikacia, ustretovost, ochota pomoct.

Obchod odporucam, nakolko moj hladany tovar mali v najlepsej cene. Urcite budem objednavat aj v buducnosti.

Andrea

• dobré ceny,
  • množstvo tovaru,
  • doručenie,
  • jednoduché reklamovanie/vrátenie tovaru

prehladna webstranka,prijatelne ceny,vyborna komunikacia,rychle dorucenie.
nieje co vytknut.
odporucam.

• Áno (4)
  • Nie (2)

Peter

Pridané: 6. marca 2017

• JEDNOZNAČNE NEODPORÚČAM !!!
  • 27.1.2017 som podal reklamáciu na môj volant, kuriér ho bol vyzdvihnúť 1.2.2017.
  • Odvtedy ubehli 2 týždne a nikto mi nedal vedieť, že čo sa s tým volantom deje. Na telefón sa vám nedalo dovolať asi na 20 pokusov v priebehu dlhšej doby. Nonstop mi bolo povedané že všetci operátori na REKLAMAČNEJ KLAPKE sú obsadení. Fakt mi chcete povedať, že hocikedy keď som zavolal ste mali reklamačnú klapku obsadenú? Až keď som kontaktoval online podporu mi zavolal nejaký pán z úplne iného telefónneho čísla, že bude kontaktovať daného pracovníka, ktorý to má mať na starosti.
  • Vtedy mi bolo povedané, že zásielka ešte nebola doručená, lebo kuriérska spoločnosť mala problémy so zásielkami. Naozaj by mala kuriérska spoločnosť DPD (slovom DéPéDé) problém 2 týždne doručiť balík na ktorom bola jasne prilepená adresa kam to má ísť? Nepoviem keby je to nejaká neznáma spoločnosť, ale DPD?
  • Ale fajn, povedal som OK, aj majster tesár sa utkne a môže spraviť chybu. No lenže odkedy som s ich pracovníkom dotelefonoval, ubehlo zasa aspoň 10 dní kedy ma vôbec neinformovali ako sa s tovarom zaobchádza a kde je. Keď som písal na mail, a chcel som vedieť aký je stav objednávky tak DOTERAZ som nedostal odpoveď.
  • No chvála bohu 3.3.2017 mi prišiel mail, že tovar bol vyreklamovaný. Zasa žiadne informácie či mi bude doručený a kedy vôbec mi bude doručený.
  • V pondelok 6.3. mi zrazu volá NAŠŤASTIE veľmi milá pani, ktorá bola taká ochotná ma oboznámiť, že môj tovar v hodnote 400€ (slovom štyristo eur) bol poslaný jej a nie mne.
  • Takže teraz je môj produkt ktorý ma hodnotu 400€ úplne u niekoho cudzieho. Ten cudzí človek s ním môže teraz hocijako zaobchádzať, predať, vyhodiť a keď to chce človek riešiť, nedá sa im nijak dovolať ani im nefunguje online podpora??? Naozaj???
  • Pani mi povedala, že na volante bola jej adresa, takže nieje možné aby nastala znovu chyba na strane kuriérskej spoločnosti.
  • Na úplnom začiatku keď som komunikoval s niekym cez mail som bol dokonca taký ochotný, že ten volant si ja prinesiem tam kam treba aby som eliminoval riziko straty/poškodenia. No. napriek tomu oni stáli za tým že sa to pošle kuriérom, a nastali takého problémy.
  • Čiže v konečnom dôsledku som reklamáciu podal 27.1.2017 a dnes je 6.3.2017, čo je presne 39 dní a ja svoj produkt stále nemám doma a je niekde, nikto nevie kde.

Nikdy viac a snáď ak mi to vôbec niekedy príde, tak sa mi to už nikdy nepokazí lebo prežiť tento proces znova, to si radšej rovno kúpim nové.

Milá gigastore, snáď sa aspoň tu vyjadrite, keď nieste schopní odpisovať na maily a spojazdniť si telefónnu linku, ktorá síce aj keď funguje, tak nikto nedvíha! Ďakujem.

• Áno (10)
  • Nie (5)

Milan

Pridané: 6. marca 2017

• Nízke ceny
  • Neviditeľné fakturačné údaje firmy a takisto aj po registrácii a prihlásení ako garantujú
  • Neplatcovia DPH,teda oplatí sa možno...len fyzickým osobám
  • Štyri klapky na ktorých,sedí jeden človek a nekomunikuje

Tovar som kupoval ako firma platca DPH a nenapadlo ma že firma ktorá predáva drahý tovar bude neplatcom DPH a tak som
kúpil napriek nižšej cene o 20% drahší tovar,ako keby som kupoval od platcu DPH,ale to je môj problém mal som si to preveriť cez web stránku finančnej správy.

Firma je neplatcom DPH,tedá nemá ročný obrat nad 50 000€?
...príde mi to divné,Posvietil by som si na ich účtovníctvo,či evidujú všetky doklady,ktoré aj vystavia.

Zhrnutie
V tejto firme sa oplatí nakupovať len fyzickým osobám,ale len tovar,ktorý sa dá reklamovať len priamo v servisoch výrobcov,mimo tejto firmy.....lebo čo sa týka komunikácie tak majú každého na háku..teda nenechajte sa oklamať nízkou cenou,lebo cena sa môže navýšiť pri uplatnení reklamácie.

• Áno (8)
  • Nie (4)

Reakcia obchodu Gigastore

Vážený zákazník,

určite sa muselo jednať o chybu v systéme a bola Vám vygenerovaná nesprávna faktúra. Viete nám prosím zaslať číslo Vašej objednávky na email info@gigastore.sk, aby sme záležitosť vyriešili k Vašej spokojnosti?

Ďakujem a ostávame s pozdravom,

Tím Gigastore.sk