Tovar nebol odoslaný ani objednávka stornovaná. Peniaze mi neboli vrátené. Obchod nekomunikuje a kontakty sú nefunkčné.

Katastrofalny on-line obchod.
    bud nedoruci vobec alebo doruci po strasne dlhom case, akoze 3 mesiace a pod.
    A vratenie je prakticky nemozne, kedze bud nekomunikuju, alebo maximalne zdrzuju a odvadzaju pozornost.
    Klamu a podvadzaju.

• Tovar

Tovar nedodaný.Keď som sa konečne dovolal tak ma ešte natiahli o týždeň.Potom pani volala ešte raz že tovar určite príde.A neprišiel.
    A z vrátením platby sa už neobťažuje nikto.

Zaplatený tovar po 3 mesiacoch nikdy nedorazil!!! Najskôr sa tvárili že majú problém s dodaním, potom už neraguju vôbec. Nedá sa im dovolať, na maily nereagujú. Moje peniaze už nikdy neuvidím. NEODPORUCAM!!!! ZLODEJI!!!!

• celý obchod je postavený na podvod

podvodný obchod peniaze inkasujú´tovar nedodajú

• Tovar nedodali od 16.3.23
    • Peniaze po stornovaní objednávky NEVRÁTILI
    • NEKOMUNIKUJÚ
    • POZOR , PODVODNÍCI A ZLODEJI !!
    • Žiadna iba problémy
    • Neplatiť!!! Ani tovar ani peniaze.

Katastrofa. Po zaplatení tovaru vám obchod zruší objednávku a požaduje ho znovu zaplatiť, ale za vyššiu sumu. Po urgencii vrátenia platby, príde správa, že žiadosť posielajú na ekonomické oddelenie. Čakám už tri mesiace.
    Nenaleťte! Podvod

• Dodnes mi tovar nedorucili (5 mesiacov), zrušil som objednavku ,ale peniaze mi nevratili.
    POZOR su to podvodnici

• absolutne ziadne
    • su to zlodeji. slubuju, ze tovar meska kvoli dodavatelovi ale ziaden tovar nikdy nedodaju.
    • po zruseni objednavky ziadne peniaze nevracaju

Drzte sa vsetcia od tych zlodejov, co najdalej okradnu vas o peniaze.

• Zaplateny tovar nedodali a peniaze nevratili, nekomunikuju. Klamu a zavadzaju

• Stale cakam na tovar, 61 dni, neodporucam, nezdvihaju telefon

• kontakt cez telefón NEFUNKČNÝ
    • kontaktný e-mail [email protected] [email protected] NEODPOVEDÁ
    • web stránka www.gigastore.sk NEFUNGUJE
    • objednávka č: 553400 z 05-04-2023 v hodnote 35,63€ ZAPLATENÁ - NEDODANNÁ!!!
    • PODVOD!!!

Pár rokov mal obchod celkom výhodné ceny, no WEB-stránka mrzla a chýbali obrázky aj popis tovaru pri určitých položkách.
    Od určitej doby (apríl 2023) obchod vôbec nekomunikuje, pričom má otvorené NEDODANÉ UHRADENNÉ objednávky!

telefon neexistuje, maily neodpovedaju, stranka uz neexistuje, tovar nedoruceny

• Tovar, mi nebol dodaný.
    Peniaze mi od 13.6.2023 neboli vrátené. Jedná sa zrejme o podvodné konanie spoločnosti, sú podniknuté príslušné právne kroky.

• žiadna komunikácia so zákazníkom

tovar mi nebol vyše 4 mesiacov dodaný (objednaný aj zaplatený bol 10.02.2023 a do 12.06.2023 stále nedodaný), ani neodpovedajú na email

Tovar nedorazil, ešte sme im posielali 7 euro. Obchod neodporúčam neodpovedajú na email mama prišla o 70 euro!

Do dnešného dňa 6.6.2023. mi tovar nedodali.
    Číslo objednávky: 554503
    Dátum objednávky: Piatok, 21. apríl 2023 11:12:07

Tovar mi nedorazil, približne po 30-tich dňoch som objednávku zrušil. Vyplatenú zálohu som doteraz nedostal , na emaily nereagujú a dovolať sa na infolinku nedá. Firma je na nete opísaná ako podvod viď. SOI.sk

• Nekomunikujú !!!
    • Neriešia sťažnosti !!!
    • Neberú telefón, neodpovedia na email !!!

Úryvok z jedného z mojich emailov na ktorý doteraz neodpovedali /dnes je 5.6.2023 .. takže od objednávky ubehlo viac ako 3 mesiace/:
    "...Časť objednávky /č. 550991 zo 4.3.2023/,
    USB kľúč /PATRIOT Supersonic Rage Lite 256GB / USB 3.2 Gen 1 / černá PEF256GRLB32U v cene 15,06 Eur/,
    stále ešte neprišla. Predtým mi aspoň chodili emaily, že na tom pracujete, teraz už ani to nie.

Kedže je to už 82 dní, bolo by vhodné nájsť náhradné riešenie.
    a/ vrátiť peniaze za nedodaný tovar na účet.
    b/ ponúknuť mi podobný tovar, ktorý máte na sklade a môžete ho poslať.
    Podľa toho, ktorá možnosť Vám viac vyhovuje.

Môj email zaslaný na [email protected], dňa 3.5.2023 zostal bez odpovede."

Neodporúčam a ak sa pozriete po nete, nie som sám s podobnými problémami. Za x rokov najhoršia skúsenosť v online nakupovaní čo mám.

Pavol

• Klamú o tovare skladom, klamú o dodacej dobe, platbu pri zrušení objednávky nevrátia!
    • Zlodeji a klamári, zatknúť celé vedenie a kancelárske krysy, ktoré o tomto všetko vedia
    • Tolerovaná zlodejina zo strany štátnych orgánov ako SOI, polícia,...