• V roku 2022 boli ešte seriózny keď sme od nich objednávali ale inak tento rok 2023 žiadne
    • Na telefón neodpovedajú
    • Na email neodpisujú
    • Zálohu za tovar nevedia vrátiť ale pýtať áno vtedy komunikujú

Rada by som sa s Vami podelila o nepríjemnú skúsenosť. Už skoro 3 mesiace nám nevratili zálohu za televízor v hodnote 50 € viem že to nie je veľa ale keď takto oklamú pár ľudí majú pekný balík peňazí. Objednávka z 13.3.2023 bola zrušená lebo ho nemali skladom ale ešte pred tým ako nebol skladom nám napísali že je to špeciálny tovar na ktorý treba zaplatiť zálohu a do 2 týždňou by nám mal prísť začali sa potom vykrúcať že ešte týždeň mame počkať tak sme dali zrušiť objednávku a vtedy zázračne komunikovali a písali nám že záloha nám bude vrátená že treba trpezlivosť a že to bolo to posunuté na ekonomické oddelenie na vrátenie peňazí a vtedy este ešte nemali žiadne informácie o podvodných
    emailoch ktoré tam majú teraz taký odkaz. Ak by niekto chcel kľudne mu pošlem aj správy výpis emailov aby ste mi verili nemám dôvod si to vymýšľať. Do teraz samozrejme peniaze nemáme a komunikácia nemožná telefón neberú na email neodpisujú a na Facebooku majú stránku ktorá je zablokovaná pre komentáre aby vyzerali ako seriózna firma !!!!!!!!!!Podvodnici nič neobjednať ponaučenie do budúcna !!!!!!

• Objednavala som tovar na dobierku asi pred troma tyzdnami. Doteraz mi nic neprislo ziadny mail ktory by potvrdil objednavku ani nic proste. Visc krat odtial nic neobkednavam

• Nereaguju na urgovanie reklamacie
    • Ich mail zašle automatickú odpoved
    • Telefón majú vypnuty
    • Do uctu zákazníka sa už ani nedá prihlasit

Pred dvoma rokmi som u nich kúpila Smart hodinky. Po asi roku aj niečo sa začali kaziť, tak šli na reklamáciu. Nielenže ju začali riešiť o hodne neskôr, ako ju fyzicky prijali,ale ešte sa aj začali vyhovárať na prepravnú spoločnosť a že na prevzatie balíka majú 18 dni (blbosť, robim v e-shope takže viem, že ak majú kuriersku spoločnosť alebo packetu, balík im musí dôjsť max tak do 2pracovnych dni a priamo do rúk niekomu z firmy, takže 18 dni je totálna kravina, môže to fungovať max tak na poste, ale ja som im balík zasielala cez reklamačného asistenta Packeta, takže dodanie do max 2 pracovných dni) hádka cez maily, stále si išli svoje že sú v práve a v súlade so zákonom. No veď ok, dajme tomu že tie svoje ,,zákony” dodržali aj tu svoju lehotu odkedy začala plynúť reklamacia. Poslali mi nové hodinky ktoré mali už od začiatku rovnaký problém, takže po týždni používania išli opäť na reklamáciu. Balík zrejme ,,prijali” a zacali reklamačný proces až o cca 10dni neskôr. Zaslali mi aj mail že to začali riešiť 24.4.2023 ale odvtedy žiadna ďalšia správa o tom, v akom stave sa reklamacia nachádza. Do zákazníckeho uctu sa už akoby ,,zázrakom” nedá prihlásiť, jednoducho to, čo ma fungovať na e-shope ako samozrejmosť, u nich neplatí. Zrušili sekciu prihlásenia sa do uctu. Písala som im už xy mailov na obe adresy, ktoré tam majú uvedené a aj prostredníctvom kontaktného formulára ale nič… žiadna odozva, mail písaný na [email protected] síce funguje ale príde v zapati z neho automaticky mail že majú veľa roboty…. Ten druhý mail pre istotu ani nekontrolujú asi… že helpdesk… Cssss no isto,…sa ani nečudujem keď vidím tie recenzie že sa vyhýbajú zodpovednosti… už ma s tým pekne seru…. Takže odkaz pre obchod: čítaj pozorne ty hajzlik, nebaví ma ta urgovať aby si si plnil svoju zákonnú povinnosť vybavenia reklamacie do 30dni od jej prijatia. Vidím že majiteľ je Čech, takže to idem posunúť na vyššie miesta, som v práve, kamarát, takže nenechám sa o*ebat debilmi, ako si ty!

• absolutna ignoracia zakaznika
    • oneskorene alebo ziadne odpovede na emaily
    • telefonicky sa tam dovolat neda uz niekolko tyzdnov

Tovar bol objednany 15.04.2023 a zaplateny vopred. Obchod zrusil objednavku 20.04.2023 z dovody navysenia ceny tovaru. Dodnes mi nevratili peniaze na ucet z ktoreho bola objednavka uhradena. Tvaria sa ze sa neda prihlasit do uctu pouzivatelov na ich stranke. Posielaju podivne emaily z uplnej inej domeny nez "gigastore.sk" a tvrdia ze im urcite osoby odcerpali z uctu 700000 EUR.

Odporucam potencialnym zakaznikom zvazit nakup na tomto eshope. V pripade problemov s domahanim sa vratenia penazi je dobre podat podnet na kontrolu na:

pripadne sa domahat svojho prava podanim trestneho oznamenia na eshop resp zodpovednych majitelov eshopu ktorych mozte najst na:

• Tovar objednaný a zaplatený pred tromi týždňami a dodnes nedorazil, spoločnosť vôbec nekomunikuje
    • Ani po vyše mesiaci od objednania a vyplatenia mi tovar, ktorý je vraj skladom nedošiel a ani po troch emailoch, ktorými som sa chcel informovať ohľadom stavu objednávky mi nedošla rovnako ani žiadna odpoveď... Takže určite by som tam aj napriek lákavým cenám už neobjednával vôbec nič.

• Cele zle- Tovar Zruseny - peniaze nevratene

Objednane zaciatkom aprila dve polozky- Do 27 aprila aspon komunikacia na emaily ze tovar je nedostupny a ponuknute zlavy za cakanie- Len natahovanie casu- Ked som uz napisal ze rusim objednavky tak uz ziadna komunikacia z ich strany.Zaujimalo by ma ci od 27aprila aj niekomu vobec napisali na email.A nechapem preco ta stranka uz nie je Zrusena a popali sa kopa nestastnikov ktory ako aj ja si neprecitali vopred recenziu na obchod :(

• Nikdy viac tento eshop. Zo začiatku reagovali, oznámili, že produkt nie je dostupný, či som ochotná čakať. Odvtedy absolútne nereagujú. Odstúpila som od zmluvy, no žiadna reakcia ani peniaze.

• Nechcú vrátiť peniaze za nedodaný tovar!

Hlúpe výhovorky prečo nemôžu vrátiť peniaze.
    Vyhnite sa tomu obchodu!!!

• Žiadna výhoda
    • Komunikácia
    • Neochota

Objednal som si externy disk Verbatim
    Kôli najlepšej cene
    Zaplatil som kartou
    Tovar nemali na sklade strašne dlho som čakal
    Požiadal som o zrušenie objednavky a vrátenie peňazí
    Dočkal som sa len zrušenia objednavky
    Peniaze mi nevrátili
    Už to je cca pól roka
    Neobjednávajte s tohto obchodu !!!!!

• Žiadna odozva a ani tovar neprišiel
  • Tovar nebol doručený (ani ho neexpedovali). Po niekoľkých mailoch a telefonátoch bez odozvy som podala reklamáciu, ktorá sa stále "spracováva". Telefón je hluchý už vyše mesiaca.

• Dobre ceny
    • Neodporúčam

Neodporúčam 3 mesiace mi dodávajú tovar mail , telefón bez komunikácie asi som prišiel o 250 €

podvod, cakam 3 mesiace na zaplateny tovar a oni nekomunikuju, zrejme okradli viac ludi

• Od 14.4.2023 (39dni) nemám ani tovar,ani peniaze, na e-maily neodpovedaju, telefón majú vypnutý. Už nikdy viac!

• Podvodníci
    • Nik nereaguje na telefón ani na email.

!!!!! Nič neobjednával.!!!!!

• Vyše mesiaca čakám na dodanie tovaru, telefon nedvihajú, na prvý mail odpisali odvtedy len automatická odpoveď že mám čakať lebo majú toho veľa.

Neodporúčam!!!!!!

• podvodníci, neobjednavajte!
    dodnes aj napriek potvrdeniu zrušenia objednávky lebo tovar nedodali, peniaze nevratili. Uz je to mesiac!

Tovar som tam objednával 14.2.2023 do teraz 19.5.2023 nemám ani tovar ani peniaze vrátene,komunikácia obchodu na bode mrazu.....Neodporúčam!!!!!

nedodali tovar, nereaguju