• Okrem toho že sú to PODVODNÍCI inú nevýhodu nevidím

!!! POZOR P O D V O D N Í C I !!!
    Jediné čomu nerozumiem je, ako je možné že SOI ani iná inštitúcia doposiaľ nezakročili a umožňujú im naďalej páchať trestnú činnosť. Podaní už musia mať na nich na SOI/COI/ESC dosť.
    Taktiez FIO banka v ktorej maju vedený účet už musí mať informácie o koho ide - a rovnako nekoná, umožňuje užívateľom bez upozornenia posielať peniaze na účet podvodníkom!

• Neodpovedaju na mail

• Tovar mi nebol dodaný, ani mi neodpovedali na maily, nedá sa tam ani dovolať.

• PODVODNÍCI najvyššej kvality ! Okrádajú ľudí..

PODVODNÍCI ! Tie peniaze o ktoré okradli ľudí, nech im prinesú len nešťastie.. hanba Vám !

• Uvedené, že po vykonaní objednávky sa ozvú a dohodneme úhradu, nikdy viac sa neozvali, totálna ignorácia.

U tohto akože predajcu určite nenakupovať.

Tovar objednaný 4.5.2023 a zaplatený. Doteraz neprisiel a ani žiaden e-mail že obdržali platbu a kedy bude tovar doručený.

• Žiadna
    • Predávajú tovar ktorý nie sú schopní doručiť

Vážená spoločnosť Gigastore, dňa 23.3 2023 som si u vás objednal tovar. Objednávku som po výzve celú uhradil. Dňa 13.4.2023 som vám poslal email a chcel som sa informovať o stave mojej objednávky. Až dňa 17.4.2023 ste mi odpísali že na objednávke intenzívne pracujete. Na to som vám v ten deň reagoval a chcel som od vás aspoň informáciu o približnom termíne dodania.
    Dňa 20.4.2023 ste mi odpísali ze evidujete posun u dodávateľa a termin dodania bude približne 5-7 dní.
    Toto bola vaša posledná komunikácia a k dnešnému dňu 12.5.2023 nemám od vás žiadne informácie,nedá sa vám dovolať a tovar v hodnote 169,92 eur mi stále nebol doručený.
    Žiadam o vrátenie platby.

• Nemôžem hodnotiť kladne,lebo tovar ktorý som si objednala mi zatiaľ neprišiel

Nekomunikuju,neodpovedaju.Su to ignoranti , zlodeji...uz mesiac a pol ak nie viac cakam na blbe autoradio , neverim ze ho niekedy este realne uvidim niekedy.NAJHORSI INTERNETOVY PREDAJCA VSETCHYCH ČIAS. NIKOMU NEODPORÚČAM...PRÍDETE O PENIAZE... A TOVAR U SA NEDOCKATE...ZVAŽUJEM TRESTNE OZNÁMENIE.

• zatiaľ nedoručený tovar

tovar objednaný na dobierku, no eshop si vypýtal 20€ zálohu, ktorá bola zaslaná, ale tovar ešte nedorazil

• Nedoručili mi objednavku

Nenakupovať, porušujú zákonné podmienky a vyhovárajú sa.

Tento obchod se pohybuje na hranici mezi ignoranty a podvodníky. Jediný kontaktní telefon který mají na strance nefunguje. Zásilku nemůžete “trackovat”. Na e-maily nereagují. Celé je to postavené na principu. “Objednejte a neotravujte nás. My Vám to možná někdy doručíme”.

• Tovar som neobdržala.
    • S obchodom sa vôbec nedá spojiť.

Tovar ani peniaze späť som vôbec nedostala..
    Bohužiaľ zle recenzie som prečítala neskoro.

Nakoľko stále nemám dodaný tovar po uplynutí všetkých termínov, žiadna komunikácia z ich strany, následne budem podávať sťažnosť na SOI, aj trestne oznámenie.

• Podvodníci

Sú to podvodníci. Tovar nedodajú a peniaze nevrátia. Na Finančnej správe majú dlh vo výške 1 242 186,67 €.

V ZIADNOM PRIPADE TU NENAKUPOVAT! Maju sice velmi lakave ceny, no ziadny tovar skladom. Kedze mi nedodali tovar do 14 dni a ani nevedeli kedy by pravdepodobne bol poslala som odstupenie od zmluvy. Boli povinny vratit mi peniaze do 14 dni. Uz je to 1 a pol mesiaca a nic mi nevratili. Na maili neodpisuju, telefonne cislo im nefunguje! Podvodnici ako hrom!

• Ziadna vyhoda....PODVOD
    • Obchod neodporucam,som asi dalsi oklamany zakaznik.Tovar sa neda inak objednat len platbou vopred...A potom pride realita,pride Vam sprava,ze tovar nemaju skladom.Potom uz prestanu komunikovat....Riesil to uz niekto tresnym oznamenim? Napiste. [email protected]
    • Jeden velky podvod

Nekupujte tu nic....

• komunikácia
    • správanie vykazujúce prvky nekalého obchodného správania

Tovar som si objednala pred mesiacom. Od potvrdenia o zaplatení som nedostala žiadne informácie o meškaní tovaru. V minulosti sme nemali žiaden problém pri objednávaní z tohto portálu. Neskôr som zistila, že obchod je zaradený medzi rizikovými na stránke: https://www.soi.sk/sk/informacie-pre-verejnost/nakupovanie-cez-internet-upozornenie-pre-spotrebitelov-2.soi.

Za tovar pýtajú platbu vopred. Potom zmiznú z mapy a už sa k nim nedovoláte nakoniec Vám horko ťažko odpíšu že tovar nemajú treba naň čakať. Keď s tým nesúhlasíte a chcete odstúpiť od zmluvy opäť ticho a zostanete bez tovaru aj bez peňazí.