Pred 3 tyzdnami som zaplatil za tovar este mi nedorazil. Snazil som sa im dovolat na cisla uvedene na ich stranke, no neuspel som. Akoby cisla neexistovali. Pisal som im na emaly uvedene na ich stranke, neodpovedali.

Idem prave pisat na obchodnu inspekciu a informovat ich o mojej situacii.

Nech je moja skusenost s tymto obchodom varovanie pre ostatnych!

to iste ako posledne recenzie od ludi. Tovar nedostupny. Obdrzal som aspon email ze odstupuju od zmluvy lebo tovar nemaju. Nasledne po urgovani o vratenie penazi prisla jedna odpoved ze lehota na vratenie penazi je 7 az 14 dni, pricom od zrusenia objednavky presiel temer mesiac. Odvtedy nic...peniaze nikde, komunikacia ziadna, cislo nedostupne

• Je to vyše mesiaca či mi notebook stále neprišiel, zaplatiť som to musela hneď pri objednaní a na mail mi nikto neodpoveda.
    • Neodporúčam nikomu stránku gigastore. Skúsim to vyriešiť cez kadekoho...

• PODVODNÍCI

Taktiež som sa stal obeťou tohto podvodu, ale budem robiť všetko, preto aby sa mi moje peniaze vrátili. S mojom bankou som už začal prvé kroky. Mali mesiac na to, aby mi vrátili peniaze, nestalo sa tak..... Na základe toho podľa zákona o bankách som obdŕžal ich identifikačne údaje.
    Jedna sa o ďalšiu podvodnícku firmu, ktorá za falošným GIGASTORE:

NEXT System s.r.o.
    Holečkova 789/49, Smíchov, 150 00 Praha
    IČO/ dátum narodenia: 24274259
    Konateľ je od 25.10.2022
    Ing. Štefan Čičkanik (Slovenská Republika)

Pôjdem osobne aj na políciu a podám tresne oznámenie za úmyselný podvod a obohatenie sa..... To iste by mal spraviť každý z Vás, čo bol podvedený, inak si naďalej títo podvodníci budú užívať naše okradnuté peniaze........ Nedajte sa nevzdávajte sa treba to riešiť......

• Peniaze zaplatené ale tovar nedodaný
    • Nekomunikujú so zákazníkom
    • Nereagujú na emaily
    • Telefónny kontakt je dennodenne vypnutý a nedostupný

Tovar som objednala 18.4.2023, mal byť dodaný 3.5.2023 zo začiatku sa tvárili ako seriózny internetový obchodník, ale do dnešného dňa - 17.5.2023 tovar nemám, napísala som im už asi 15 emailov a na žiadny neodpovedali, ani na vyplnený kontaktný formulár na stránke, telefón majú nedostupný, proste sa nedá nijako skontaktovať. Chcú len platbu vopred. Jednoznačne neodporúčam !!!

• žiadna
    • 0 komunikácia

vraj maju tovar na objednávku u dodávateľa tak 24.4 som zaplatil 833€ a dodnes nemám peniaze ani tv na maily nikto neodpisuje a neviem presne co mam teraz robit trebalo by sa dat dokopy aj s ostatními ktorych oklamali a ísť ich potrestať

• POZOR na ich praktiky, daju tovar za dobru cenu s dostupnostou hned a po objednani a zaplateni odpisu, ze preveruju dostupnost tovaru
    • Tovar NEDODANY po vyse mesiaci a mal dostupnost hned
    • Nekomunikuju, neda sa im dovolat, na FB vypli komenty

NEOPORUCAM, nespolahlivy obchod a zavadza cenami a ponukou

Obchod veľmi nespoľahlivý, bohužiaľ som si neprečítal recenzie a zaplatil som za tovar vopred na účet a tovar mi do dnešného dňa nebol doručený. Komunikácia s e-shopom žiadna, keďže neodpovedaju na maily a telefón ani nezvoni. Po odstúpení od zmluvy taktiež žiadna odpoveď.

• Požiadajú vás o zaplatenie tovaru a potom salam parky..dva mesiace už ubehlo od zakúpenia tovaru.. zaplatil som 180e..podvodníci

• Tovar objednany 14.2.23 k dnesnemu dnu ani tovar ani peniaze. Nic sa nedeje ani po oficialnom odstupeni od zmluvy. Za 3 mesiace nic. Komunikacia na bode mrazu. Stale len vyhovorky. Prosim Vas ak nechcete prísť o peniaze neobjednavajte NIČ z tohto eshopu.
    • Totalne zlyhanie na plnej čiare a v dnesnej dobe nechapem ako mozu dalej ponukat tovar.

• Nedoručili tovar

SCAM !

• Nikdy neobjednavajte od Gigastore

Peniaze pýtajú vopred po mesiaci človek zistí prečo.
    Komunikácia 0 nedvihnu, neodpisu
    Tovar po mesiaci stále nedorazil a zrejme ani nikdy nedorazi proste už nikdy viac.

• Objednávka zaplatená ale obchod zrušil objednávku že im nefunguje platobná brána ale poslali mail že platba prijatá, takže nemám tovar ani peniaze a už je to mesiac

• Klamári a podvodníci
    • Zlodeji

Nech im už nikto nenaletí po mesiaci nie sú schopní reagovať na môj mail ani vrátenie peňazí.
    Dnes to podávam do markízy aj na SOi

• Objednávka zaplatená pred cca mesiacom...zatiaľ neprišla
    • Nedá sa na uvedené tel.cislo...dovolať
    • Písal som pred týždňom mail na reklamačné oddelenie zatiaľ nikto neodpovedal!!!!!

• podvodnici

Tovar neboli schopni dodat, uhradenu zalohu ani po mesiaci nevratili. Odvtedy kumunikacia nulova (a aj predtym bolo evidentne, ze ich "system" nereflektuje vobec stav objednavky a predchadzajucu komunikaciu). Podvodnici najhrubsieho rangu, velke varovanie pre kohokolvek, kto by to chcel "risknut".

Info o nedodanom tovare nedostanete ani mailom a už vôbec sa nedovoláte.

• Mam v obchode dve objednavky ,zaplatene, už mesiac a pól a zatiaľ mi nedošli.Skusam sa tam dovolať nedá sa, su nedostupní.Dúfam ,že to nakoniec skončí v moj prospech

Tovar mi nebol doručený a bol aj zaplatený.

nekomunikujú ani cez email a tel. číslo je stále vypnuté. Tovar som objednala 17.4. a dnes je 15.5. a stále nič. sú to podvodníci.