• Objednávku som zrušil peniaze že mi pošlú do 14 dní nekupujte!!!!! v tomto e shope nič klamú zavádzajú ľudí ja sa ešte čudujem ako je to možné že im nepozastavili obchodnú činnosť katastrofa doposiaľ som sa nestretol stakimi ľuďmi no otrasné niečo .

• Nereaguje ani na e-mail, ani sa nedá dovolať. Nedá sa s nimi skontaktovať, aby som sa dozvedel, že prečo mi ešte tovar neposlali, hoci som zaplatil už pred týždňom.

• Tovar zatiaľ neprišiel ale už mám hodnotiť.... Hmm, a to sľubovali že príde do 1-2-och pracovných dní... Už beží 6ty a nič..... Ani mail, ani telefonát. Tak som zvedavý ako to dopadne.

Neodporúčam!

Tovar objednaný,zaplatený a druhý týždeň čakám a zatial nič

• Asi iba ceny
    • Kominikácia (tel. vypnutý, na emaily neodpovedajú)
    • Dodanie
    • Čakacie lehoty
    • Hneď po zaplatení objednávky sa z tohto eshopu stáva mrtvý chrobák

14.4.2023 Som si objednal tovar. Prišiel mi automatický email o úhrade a to bola jediná ich komunikácia.
    telefón je vypnutý, na emaily neodpovedajú. Dnes je 2.5.2023 a tovar stále nedorazil. informoval som sa aj u GLS ako u prepravnej služby a rovnako aj oni čakajú na dodanie aby zásielku mohli expedovať. Názor si spravte sami.
    Verím, že bude možnosť dostať sa k peniazom, ktoré som už uhradil.
    Eshop rozhodne neodporúčam!!!

• Peniaze ste zobrali za tovar kt.nemate v ponuke,nekomunikujete,neodpovedate na moje maily,peniaze nevraciate! Tak aké hodnotenie chcete?

• Objednávka po 6 dňoch nedodana komunikácia zo strany obchodu žiadna

• tovar nedorazi... odporucam zrusit objednavku cakat peniaze mozno pridu

• Podvodníci,zaplať vopred na účet a potom ti to o mesiac dodáme tak to vypadá reálne

Vedel som o praktikách tejto firmy ,vyskúšal som to.Zaplatil som vopred na účet 21.07.2023 pretože iná možnosť nebola.Doba dodania 3-5 pracovných dní.Peniaze im boli pripísané na účet 21.04.2023.Dnes je 28.04.2023 doteraz žiadná komunikácia zo strany Gigastore.Varujem všetkých aby boli veľmi opatrní.

• výhoda žiadna
    • nespoľahlivý

POZOR !!!!!! NEODPORÚČAM GIGASTORE e SCHOP!!!!
    tovar pred vyše mesiacom uhradený, no neprišiel do dnešného dňa, pisali, že obj.registrujú, telefón nedvihaju. pred 2 týždňami som s nimi zrušila mailom objednávku...odpísali mi že evidujú zrušenie, a do dvoch týždňov pošlú peniaze späť....dnes sú dva týždne a nič..... ani peniaze, ani tovar....!!!!
    !!!!!! gigastore.sk eshop vôbec neodporúčam!!!!!!

• Zaplatite za tovar a to je cele,viacej nevidite ani tovar,ani peniaze.

Su to PODVODNICI,nemam ani tovar,ani peniaze,na maily neodpovedaju,telefon nezdvihaju.

• cena, ktorá ale v konečnom dôsledku výhodou nebola, keďže tovar mi dodaný nebol
    • obchod vhodný hlavne pre vyznávačov adrenalínu a tých, ktorí si radi dvíhajú krvný tlak
    • komunikácia
    • zavádzajúci termín dodania, ktorý sa zmení na neurčitý
    • ešte raz komunikácia
    • a aby som nezabudol... komunikácia

Ak sa niekto napriek recenziám predsa len rozhodne zariskovať a niečo si z obchodu objednať, nech sa obrní pevnými nervami a trpezlivosťou. Moje skúsenosti viac menej kopírujú skúsenosti ostatných zákazníkov. Priznávam, nepreveril som si pred objednaním tovaru obchod, ale vzhľadom k tomu, že som ho mal zafixovaný ako spoľahlivý, ani ma nenapadlo to riešiť (moja chyba). Ale teraz reálna skúsenosť. Tovar som objednal 20.2.2023 s tým, že mi mal byť dodaný za 5-7 dní. Čakal som dva týždne, ale nič nechodilo, tak som sa informoval o stave mojej objednávky a približnom dátume doručenia. Odpoveď bola, že čakajú na dodanie tovaru od dodávateľa. A toto sa opakovalo každý týždeň s tým, že informácie o oneskorení dodávky už chodili automaticky, niekedy aj 2x za týždeň. Ponúkali zľavy, predĺženie záruky o pol roka ak ešte počkám. Čakal som. Trpezlivosť mi došla, keď ani po cca. 4 a pol týždni mi neboli schopný dať ani približný dátum dodania a objednávku som stornoval. Ešte skúšali poskytnúť zľavu, aby som objednávku nestornoval, ale stačilo mi čakania. Následne mi objednávku stornovali s tým, že najneskôr do 14-tich dní mi vrátia platbu za tovar. Nevrátili. Nevrátili ani po troch týždňoch. Každý deň som im písal e-mail, ale odpoveď absolútne žiadna. Nakoniec na 28-mi deň od stornovania objednávky mi bola platba vrátená. Toľko moja dvojmesačná skúsenosť s týmto shopom roka 2020 a ďakujem, už nikdy viac.

• Ponúkaný tovar nemali skladon. Následne mi bol ponúknutý za vyššiu cenu ako som im predom zaplatila na účet . Odmietla som za vyššiu a na svoje peniaze stále čakám .

Neprisiel mi tovar ktory som si objednal,...na emaily ani hovory nereaguju.

• Neozvali sa mi doteraz,objednávka nikde ..

• Tovar mal byt expedovany do 7-10 dni. 11.4. objednavka, 13.4. potvrdenie. Ziadna komunikacia-

• Je to velmi nespolahlivá firma,nedvihaju telefony,neodpisujú na maily.neviem sa informovat ohladom objednavky,vyplatila som tovar vopred a nemam ani tovar ani peniaze.

• Dodanie
    • Komunikacia
    • Platba prevodom vopred

s veľkým sklamaním Vám píšem negatívnu recenziu na eshop Gigastore. Objednal som si tovar 14.2.2023, zaplatil som ho prevodom 23.2.2023, no na moje sklamanie mi tovar bol doručený až 24.4.2023, čo je výrazne oneskorené.

Počas celého procesu som sa snažil komunikovať s predajcom, no odpovede som dostával s oneskorením alebo vôbec. Zistil som, že Gigastore má vážne problémy s komunikáciou so zákazníkmi a dodávkou tovaru včas.

Vzhľadom na to, že som čakal na tovar tak dlho a nemal som možnosť sa s niekým porozprávať o tom, čo sa deje, som veľmi nespokojný s celým procesom nákupu. Rovnako som sklamaný z nedostatku starostlivosti o zákazníka, ktorý bol v tomto prípade nútený čakať takmer dva mesiace na svoj tovar.

Preto by som neodporúčal Gigastore ako miesto pre nákup. Myslím si, že sú výrazne nezodpovední v rámci svojich obchodných aktivít a sú veľmi nespoľahliví, pokiaľ ide o dodanie tovaru a komunikáciu so zákazníkmi.

S pozdravom,
    Nespokojný zákazník

• Objednaný, zaplatený ale není skladom :o(

Dlhe dodanie, nemozne kontaktovat obchod.