Super ..Komunikácia výborná ...

• rýchle vybavenie objednávky

• Bol som spokojný s termínom dodávky aj celkovo s dodávkou
    • Zarazilo ma že na web stránke máte napísané že pri dobierke len platba v hotovosti. Mali by ste to opraviť lebo nebol problém platiť bezhotovostne.
    • A aj keď som uviedol celú svoju adresu aj s popisným číslom a na potvrdení objednávky som to mal aj tak uvedené, prepravca mal popisné číslo neúplné pravdepodobne kvôli dĺžke

• Rychlost dorucenia
    • Ceny
    • Akcie

• Zľava za vrátenie starého spotrebiča

• Prišiel mi poškodený tovar a vyše mesiaca mi ešte nedali vedieť ako ďalej postupovať... bola to stránka www.samsung.com
    • Na telefonickej linke mi každý deň slubujú že ma v ten deň budú informovať a nestalo sa.

Extrémne komplikované vrátenie tovaru

Dobrý den, vážený zákazníku,

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu a litujeme, že jste měli negativní zkušenost s vrácením zboží. Bereme na vědomí Vaše návrhy na zlepšení. Chceme Vám pomoci a zjednodušit Váš další nákup i proces vrácení. Zde je přehledný souhrn kroků, které můžete podniknout pro vrácení zboží:

1. Přečtěte si článek 7.6 našich obchodních podmínek zde: [https://images.samsung.com/is/content/samsung/assets/cz/p6_gro1/p6_initial_footer/CZ_eshop_obchodni_podminky.pdf].
    2. V případě nejasností nás neváhejte kontaktovat přímo na naší zákaznické lince na e-mail [email protected].
    3. Navštivte naši FAQ sekci pro další běžné dotazy a rychlé řešení [https://www.samsung.com/sk/shop-faq/service-and-warranty/].

Jsme tady pro Vás, neváhejte nás kontaktovat s jakýmikoli dalšími otázkami nebo potřebami. Jak ještě můžeme dnes pomoci?

Všetko o.k. super profi

Dobrý den Jane,

děkujeme za Váš pozitivní komentář. Jsme velmi rádi, že jste spokojen s rychlostí doručení i kvalitou našich služeb. Neustále se snažíme zlepšovat, aby Vaše zkušenosti byly vždy co nejlepší. Zajímalo by Vás něco konkrétního o produktech, které jste si nedávno prohlíželi, nebo potřebujete doporučit něco nového podle vašich předchozích nákupů?

Těšíme se na vaše další nákupy a jsme zde pro vás, pokud budete potřebovat jakoukoliv další pomoc.

Děkujeme Vám za důvěru
    Samsung péče o zákazníky.

• Viac by som v tomto e-shope nenakupovala. Objednala som si vstavanú umývačku riadu, ale domov mi prišla sušička prádla. Telefónne číslo je len na e-shop, veľmi ich to mrzí už 4-tý deň, ale zatiaľ stále kontrolujú, či naozaj urobili chybu. Pritom je ich sklad hodinu cesty. Mohlo to byť vybavené za pár hodín. Tiež pracujem v sklade, keď sa niečo prihodí u nás a je to naša chyba, rieši sa to prioritne. Tu po štyroch dňoch nemám ani odpoveď, kedy mi to vôbec vymenia. Samsung spotrebiče mám veľmi rada, ale nakupovať budem už len v kamennej predajni...

Dobrý den Marku,

velmi si vážíme Vaší pozitivní zpětné vazby a těší nás, že jste spokojený s rychlostí doručení Vaší objednávky. Naše webové stránky pravidelně aktualizujeme o nejnovější informace a speciální akce, které by mohly být pro Vás zajímavé. Rádi bychom Vám nadále poskytovali prvotřídní servis, který plně odpovídá Vašim očekáváním. Pokud máte jakékoli dotazy nebo potřebujete další pomoc s Vašimi zařízeními Samsung, neváhejte nás kontaktovat. Jsme zde pro Vás, abychom zajistili Vaši úplnou spokojenost s našimi produkty.

Přejeme Vám mnoho radostných chvil s Vašimi zařízeními Samsung.

Děkujeme Vám za důvěru v naši značku,

• -dobrá akciová cena,
    • -možnosť uplatnenia dodatočnej zľavy,
    • -prehľadnosť stránky/výrobkov,
    • -aktívna komunikácia e-mailom,
    • -informovanie o objednávke,
    • -celková spokojnosť & odporúčam.

Dobrý den, Ala,

děkujeme za Vaše milá slova a doporučení našeho obchodu. Jsme opravdu rádi, že jste spokojeni s našimi cenami a možnostmi získání slev. Vaše spokojenost a pozitivní zkušenost s průběhem Vaší objednávky jsou pro nás prioritou a motivací k další práci. Máte-li jakékoli další dotazy nebo potřebujete s něčím pomoci, neváhejte se na nás obrátit. Jsme zde pro Vás.

Děkujeme, že jste si vybrali Samsung, a těšíme se na Vaše další nákupy.

S pozdravem,

• Rychlost
    • Priamy predajca značky
    • Cena za vynesenie produktu

Dobrý den Martine,

děkujeme za Vaše pozitivní hodnocení a jsme rádi, že jste spokojený s rychlostí doručení. Rozumíme Vašemu překvapení ohledně ceny za vynesení produktu. Tato služba nejenže zahrnuje samotné vynesení, ale i zajištění, aby Váš produkt byl doručen bezpečně a připraven k použití. Vaše spokojenost je pro nás prioritou a naše ceny odrážejí náklady spojené s poskytováním kvalitních služeb.

Pro další informace o našich službách navštivte naši stránku s často kladenými dotazy (https://www.samsung.com/sk/shop-faq/payment-and-delivery/), kde najdete podrobnosti o všech poplatcích.

Máte ještě něco, s čím Vám můžeme dnes pomoci?

Děkujeme za projevenou důvěru ve značku Samsung a naše výrobky.

S pozdravem a přáním hezkého dne,

OK.

Reakcia obchodu Samsung.sk

děkujeme za Vaši kladnou zpětnou vazbu a doporučení našeho obchodu. Jsme rádi, že jste byl spokojen s našimi službami.

Rádi bychom se zeptali, zda byste potřeboval další informace k některým z našich produktů nebo služeb. Jsme zde pro vás, pokud byste potřeboval jakoukoli další pomoc. Děkujeme za projevenou důvěru ve značku Samsung a naše výrobky.

Samsung péče o zákazníky

všetko bolo v najlepšom poriadku

Reakcia obchodu Samsung.sk

děkujeme Vám za Vaši pozitivní zpětnou vazbu a jsme rádi, že jste spokojen s rychlostí dodání našich produktů. V Samsungu si velmi ceníme Vaší důvěry a snažíme se neustále inovovat a zlepšovat naše služby, abychom Vám i nadále poskytovali nejlepší možný zážitek.

Můžeme Vám s něčím dalším ještě dnes pomoci? Rádi Vám poskytneme veškerou potřebnou podporu. Těšíme se na Váš další nákup.

• Rychlost
    • Žádnou nemám

Dobrý den Jakube,

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu a doporučení našeho obchodu. Jsme rádi, že jste spokojen s rychlostí doručení Vaší objednávky. Vzhledem k Vaší zpětné vazbě Vám doporučujeme sledovat naše webové stránky pro informace o novinkách a speciálních akcích. Můžeme Vám nabídnout podrobnější informace o konkrétních produktech, které by Vás mohly zajímat?

Těšíme se na Vaše další nákupy a jsme zde pro vás, kdykoli budete potřebovat naši pomoc.

• Rychlost nakupu a dodania

Reakcia obchodu Samsung.sk

děkujeme za Vaši pozitivní recenzi a jsme nadšeni, že jste spokojen s rychlostí doručení Vaší objednávky. Vaše spokojenost je pro nás prioritou a snažíme se neustále zlepšovat naše služby, abychom vám mohli nabídnout tu nejlepší možnou zkušenost. Rádi bychom vás upozornili na možnost registrace do věrnostního programu Samsung Rewards, který umožňuje získávání a uplatňování bodů za nákupy produktů Samsung v eshopu samsung.sk (https://www.samsung.com/sk/rewards/). Věříme, že naleznete další produkty, které Vám přinesou radost a uspokojení.

Pokud máte jakékoli dotazy nebo potřebujete další pomoc, neváhejte se na nás obrátit. Jsme zde pro Vás. Děkujeme za Vaši důvěru v Samsung a těšíme se na Vaši další návštěvu.

• Samsung Rewards

Reakcia obchodu Samsung.sk

děkujeme za Vaši pozitivní zpětnou vazbu a doporučení našeho obchodu. Jsme rádi, že jste spokojen s našimi akčními nabídkami a že Vás zaujal náš věrnostní program Samsung Rewards. Vzhledem k Vaší zpětné vazbě Vám doporučujeme sledovat naše webové stránky pro informace o novinkách a speciálních akcích, které by Vás mohly zajímat. Můžeme Vám nabídnout podrobnější informace o konkrétních produktech, které jsme nedávno aktualizovali a které by Vás mohly zajímat?

• Kvalitný tovar

Mám viacero produktov značky Samsung a so všetkými som nadmieru spokojný.

Dobrý den Milan,

děkujeme za Vaši pozitivní recenzi a jsme nadšeni, že jste spokojen s rychlostí doručení Vaší objednávky a kvalitou našich výrobků. Vaše spokojenost je pro nás prioritou a snažíme se neustále zlepšovat naše služby, abychom vám mohli nabídnout tu nejlepší možnou zkušenost.

Samsung péče o zákazníky

"User friendly" eshop . Rychle dorucenie ...

Dobrý den Peter,

děkujeme za Vaši skvělou zpětnou vazbu. Jsme nadšení, že jste spokojen s rychlostí doručení a funkcionalitou našeho eshopu. Vážíme si Vaší spokojenosti a je pro nás prioritou, abychom vám poskytovali pouze nejlepší služby. Na základě Vaší zpětné vazby bychom Vám rádi nabídli další informace o našich nejnovějších produktech, které by Vás mohly zajímat. Můžeme Vám poskytnout detaily o speciálních funkcích, které byly nedávno přidány?

Těšíme se na Vaše další nákupy a jsme zde pro Vás, kdykoliv potřebujete pomoc.