• Neodborne zabalený tovar zlý poradca ohľadom kúpy nabíjačky na tablet.

Reakcia obchodu Samsung.sk

děkujeme za Vaše hodnocení, velmi si ho vážíme.

Mrzí nás, že jste obdržel neodborně zabalený výrobek a nejste spokojen s poradcem při zakoupení. Rádi bychom se omluvili za jakékoli nepříjemnosti, které Vám to způsobilo.

Cokoli bychom pro Vás mohli udělat více, neváhejte nás kontaktovat na [email protected] .

Samsung péče o zákazníky

• Tovar bol zle zabaleny,polootvoreny.Az som vahal ci ho mam od dopravcu prebrat,ale vyzeralo ze tam nic nechyba,co sa neskor aj nastastie potvrdilo

Reakcia obchodu Samsung.sk

vážíme si Vašeho zájmu a děkujeme Vám, že jste se podělil o Vaši uživatelskou zkušenost.

Záleží nám na tom, aby se zařízení dostalo k zákazníkovi ve zcela perfektním stavu, a tomu odpovídá i způsob balení pro přepravu. Je nám líto, pokud tomu tak v tomto případě nebylo. Neváhejte nás kontaktovat na [email protected] , kde můžeme podat bližší podporu.

Samsung péče o zákazníky

• Keď je akcia, tak sú dobré ceny
    • Čakala som krajšie balenie
    • Vrátenie tovaru do 14 dní je na vlastné náklady
    • Pri vrátení tovaru im treba zavolať/napísať

Reakcia obchodu Samsung.sk

děkujeme Vám za hodnocení našeho obchodu, velmi si ho vážíme.

Pro vrácení zboží do 14 dnů od zakoupení nebo při případné reklamaci je potřeba se řídit obchodními podmínkami https://www.samsung.com/sk/shop-faq/terms-and-conditions/ . Další informace a odpovědi na často kladené otázky jsou k dispozici zde: https://www.samsung.com/sk/shop-faq/service-and-warranty/ .

Budeme rádi, když nám do budoucna dáte ještě šanci a zůstanete i nadále naší zákaznicí.