• prehľadnosť, komunikácia, rýchlosť vybavenia objednávky
    • žiadna

máme radost, že jste s nákupem u nás spokojený.

Co nejrychlejší expedování objednávek, originální výrobky, akce, věrnostní program a další patří mezi výhody nakupování na našem oficiálním e-shopu samsung.sk.

• velmi rychle dodanie
    • vyborna komunikacia s predajcom
    • online poradenstvo - odpovedaju do par min

máme radost, že jste s nákupem u nás spokojený.

Prozákaznický přístup je jednou z našich hlavních priorit. Jeho nedílnou součástí jsou také služby a zákaznická podpora, která je z naší strany poskytována.

Spokojenost a vstřícnost jsou naší prioritou.

Samsung péče o zákazníky

• Vyborna komunikacia a este lepsia doprava

máme radost, že jste s nákupem u nás spokojený.

Děkujeme za Vaše hodnocení i za Váš nákup.

• Dobrá komunikácia
    • Produkt bol nepoškodený

Reakcia obchodu Samsung.sk

děkujeme za Vaše hodnocení. Velice nás těší, že jste byl s nákupem u nás spokojený.

Co nejrychlejší expedování objednávek a prozákaznický přístup patří mezi naše hlavní priority. Záleží nám také na tom, aby se zařízení dostalo k zákazníkovi ve zcela perfektním stavu, a tomu odpovídá i způsob balení pro přepravu.

• Popis produktu
    • Prehladnost stranky
    • Komunikacia

Reakcia obchodu Samsung.sk

děkujeme, že jste si našli čas k zanechání zpětné vazby.

Vaše spokojenost je pro nás prioritou a i díky Vám se neustále zlepšujeme.

• Rýchle dodanie tovaru
    • Skvelá komunikácia obchodu so zakaznikom
    • Možnosť získania Rewards bodov
    • Nemám

Reakcia obchodu Samsung.sk

děkujeme Vám za hodnocení našeho obchodu, velmi si ho vážíme.

Co nejrychlejší expedování objednávek, originální výrobky, akce, věrnostní program a další patří mezi výhody nakupování na našem oficiálním e-shopu.

Cokoli bychom mohli udělat lépe, neváhejte nás kontaktovat na [email protected] .

Samsung péče o zákazníky

• Rychlé dodanie, dobrá komunikácia.

Reakcia obchodu Samsung.sk

děkujeme Vám za kladné hodnocení našeho obchodu, velmi si ho vážíme.

Vždy se snažíme doručit našim zákazníkům zboží z jejich objednávek co nejdříve.

Samsung péče o zákazníky

• Veľmi rýchle doručenie , výborná komunikácia.

Reakcia obchodu Samsung.sk

Vždy se snažíme doručit našim zákazníkům zboží z jejich objednávek co nejdříve.

• Super komunikácia rýchle dodanie

Ak sa oplatí niekde nakupovať tak tu

máme radost, že jste s nákupem u nás spokojený.

Originální výrobky, akce a další patří mezi výhody nakupování na našem oficiálním e-shopu samsung.cz. V případě registrace je možné využívat i věrnostní program Samsung Rewards, který umožňuje získávat a uplatňovat body nákupem produktů Samsung v eshopu samsung.cz https://www.samsung.com/sk/rewards/ .

• Komunikácia
    • Nekompletná objednávka

Objednal som si práčku a sušičku. S tým, že keď objednám do 12 hodiny dorazí na najblyžší deň. Objednavka vykonaná štvrtok o 22:30 takže som predpokladal, že doručenie bude až v pondelok. V piatok do 12 som doobjednal ešte medzikus (na ktorý sme zabudli). V pondelok prišiek kurier, s ktorým som vtipkoval či mi stihol doniesť všetko. Tak mi vyložil sušičku a povedal že to je všetko. Na čo som pozeral ako puk a prosil som ho nech to skontroluje ešte raz, že čakam pračku aj medzikus. Žial aj ja som v aute videl, že sa tam neskrýva. Je to týžden od objednania, čo mi zavadzia doma sušička, ktorá je bez opratého pradla zbytočná. S obchodom sa snažime komunikovať každý deň. Všetci su veľmi milý ale zatiaľ mi práčku nikto nedoručil. Aby som všetko korektne uviedol, objednávka bola robená cez partnerskú zľavu od zamestnávateľa, čo je očividne iný eshop aj keď to je na stranke samsung lebo operátory niekedy nevidia všetky detaily kde ta práčka je. Jo medzikus mi prišiel už v stredu. Tak snáď keď už som zaplatil za tu práčku tak raz aj príde, lebo nemám ani práčku ani peniaze a objednavka sa stornovať neda lebo je čiastočne doručena. Poučenie: nepreberať nekompletnú objednávku a nechať nech ju doručia naraz a prípadne najlepšie platiť na dobierku, aspoň by som mal peniaze keď už nie práčku.

Reakcia obchodu Samsung.sk

vážíme si Vašeho zájmu a děkujeme za Vaše hodnocení.

Je nám velmi líto uvedených komplikací s dodáním Vaší objednávky. Danou situaci již řeší kolegové a ověřují, z jakého důvodu došlo k odeslání zboží ve více zásilkách. Neprodleně Vás budou kontaktovat s více informacemi a způsobem dodání dalších položek z objednávky.

Spokojenost a prozákaznický přístup jsou naší prioritou. Budeme rádi, když nám do budoucna dáte ještě šanci a zůstanete i nadále naším zákazníkem.