super

Reakcia obchodu Samsung.sk

děkujeme za Vaše pozitivní hodnocení a doporučení našeho obchodu. Velice si vážíme Vaší spokojenosti a jsme rádi, že naše produkty a služby splňují Vaše očekávání. Prohlédněte si, prosím, naše novinky a aktuální akce na našem webu, věříme, že najdete další produkty, které Vás mohou zaujmout. Máte-li zájem o konkrétní informace či potřebujete další pomoc, neváhejte se na nás kdykoliv obrátit. Jsme zde pro Vás, abychom Vám poskytli veškerou potřebnou podporu a odpovědi na Vaše otázky.

Děkujeme, že důvěřujete značce Samsung a našim produktům. Těšíme se na další příležitost Vám pomoci.

• rýchle doručenie

Dobrý den Julo,

děkujeme za Vaši pozitivní zpětnou vazbu. Jsme velmi rádi, že jste spokojený s rychlostí doručení Vaší objednávky. V Samsungu si vážíme každého našeho zákazníka a neustále se snažíme zlepšovat kvalitu našich služeb. Jsme zde pro Vás, pokud byste potřeboval další pomoc nebo měl jakékoliv dotazy. Můžeme Vám dnes s něčím ještě pomoci? Rádi Vám poskytneme veškerou potřebnou podporu a ujistíme se, že máte veškeré informace, které potřebujete pro maximální spokojenost s našimi produkty a službami.

Těšíme se na Vaše další nákupy a děkujeme Vám za důvěru v Samsung.

Samsung péče o zákazníky

• Výhodný nákup za najlepšiu cenu plus rýchle dodanie spoľahlivý predajca ochotný vo všetkom.

Dobrý den Jan,

děkujeme za Vaše skvělé hodnocení a pozitivní slova. Jsme nesmírně rádi, že jste s nákupem spokojený a že vše proběhlo k Vaší spokojenosti. Pokud byste měl zájem, rádi Vám poskytneme více informací o dalších produktech, které by Vás mohly zajímat nebo o výhodách, které pro naše ověřené zákazníky nabízíme. Pokud máte jakékoli další dotazy, jsme zde pro Vás.

Děkujeme za Vaši důvěru v Samsung a těšíme se na Váš další nákup.

Reakcia obchodu Samsung.sk

děkujeme za Vaši kladnou zpětnou vazbu. Jsme velmi potěšeni, že Vaše zkušenost s dodáním byla pozitivní a že jsme splnili Vaše očekávání. Vaše spokojenost je pro nás prioritou a vždy se snažíme o neustálé zlepšování našich služeb. Pokud máte jakékoli konkrétní dotazy nebo potřebujete asistenci s nastavením Vašeho zařízení, jsme Vám k dispozici pro okamžitou pomoc. Jsme zde pro Vás. Můžeme Vám s něčím dalším ještě dnes pomoci?

Přejeme Vám mnoho radostných chvil s novým produktem a těšíme se na Vaše další nákupy.

Super

Reakcia obchodu Samsung.sk

děkujeme Vám za Vaši kladnou zpětnou vazbu a jsme rádi, že jste byli spokojeni s rychlostí doručení Vašeho objednaného zboží. Pro nás je prioritou, aby naši zákazníci obdrželi své produkty v co nejkratším čase a ve skvělém stavu. Pokud máte jakékoli konkrétní dotazy nebo potřebujete asistenci s nastavením Vašeho zařízení, jsme Vám k dispozici pro okamžitou pomoc. Prosím, sdělte nám, co konkrétně bychom pro Vás mohli udělat, nebo jaké kroky byste potřebovali provést. Naším cílem je zajistit, že budete s Vaším novým zařízením plně spokojeni.

Děkujeme za projevenou důvěru ve značku Samsung a naše výrobky.

Samsung péče o zákazníky

Kúpila som aj telefon Galaxy A35 cez orange, škoda že som zmeškala akciu na hodinky o 4dni

Dobrý den Silvia,

děkujeme za Vaši pozitivní zpětnou vazbu. Mrzí nás, že jste zmeškala nedávnou akci na hodinky. Chápeme, jak to může být zklamáním. Naším cílem je vždy poskytovat našim zákazníkům nejlepší možné informace o našich akcích. Abyste v budoucnosti nezmeškala žádné výhodné nabídky, můžeme Vám doporučit sledovat naše webové stránky a sociální sítě, kde pravidelně informujeme o aktuálních akcích.

Přejeme Vám příjemné nakupování a těšíme se na Vaši další návštěvu.

Samsung péče o zákazníky

Všetko prebehlo rýchlo a hladko... Ďakujem!

Dobrý den Paul,

velmi si ceníme Vašich pozitivních slov a děkujeme za skvělou zpětnou vazbu. Jsme rádi, že jste s nákupem u nás spokojený a že vše proběhlo rychle a hladce. Jsme tady, abych Vám pomohli s jakýmikoli otázkami, které byste mohl mít, nebo s jakoukoli podporou, kterou byste mohl potřebovat ihned. Můžeme Vám nějak pomoci s nastavením Vašeho nového zařízení nebo poskytnout další informace o jeho funkcích? Naším cílem je zajistit, že budete s Vaším novým zařízením plně spokojen.

Přejeme Vám ještě mnoho příjemných zážitků s našimi produkty.

• Zľavy, akcie

Dobrý den Matúš,

děkujeme za Vaši pozitivní zpětnou vazbu. Jsme velmi rádi, že jste spokojen s rychlostí doručení a našimi akcemi. Vzhledem k Vašim předchozím nákupům a zájmům Vám doporučujeme sledovat naše webové stránky, kde najdete informace o novinkách a speciálních akcích, které by Vás mohly zajímat. Je něco konkrétního, o čem byste chtěl vědět více? Jsme zde pro Vás, abychom Vám poskytli veškerou potřebnou podporu.

Přejeme Vám příjemné nakupování a těšíme se na Vaši další návštěvu.

Děkujeme Vám
    Samsung péče o zákazníky.

• - Eshop samotný je ok, prehľadný, dobré info
    • - nákup na splátky jednoduchý
    • - hlavná nevýhoda je, kuriérska spoločnosť Gebrüder Weiss > neschopnosť doručiť tovar v dohodnutý deň, arogancia, drzosť kuriéra, neochota riešiť problém, ktorý zapríčinili oni > stačí si pozrieť recenzie na dotyčnú spoločnosť
    • Nezáujem eshopu riešiť doručovateľskú spoločnosť

Obchod by aj bol fajn, ale dobudúcna zvolím radšej konkurenciu, ktorá nedoručuje touto primitívnou kuriérskou spoločnosťou.

Dobrý den, pane Igitos,

velice nás mrzí, že Vaše zkušenost s naší kurýrskou službou nebyla uspokojivá. Děkujeme Vám za Vaše kladné hodnocení naší webové stránky a systému splátek, což nám velmi pomáhá v dalším zlepšování služeb. Aktivně jsme kontaktovali kurýrskou firmu Gebrüder Weiss, aby se podobné situace v budoucnu již neopakovaly, a pracujeme na zlepšení našich logistických procesů.

Pokud potřebujete jakoukoliv další pomoc nebo máte konkrétní dotazy, velmi rádi Vám pomůžeme. Jakýkoliv další krok, který by Vám pomohl, nás neváhejte kontaktovat. Děkujeme, že důvěřujete značce Samsung, a jsme zde pro Vás, abychom zajistili, že Vaše další zkušenost bude bezchybná.

Spoľahlivosť

Reakcia obchodu Samsung.sk

velmi si vážíme Vašeho pozitivního hodnocení a jsme rádi, že jste spokojený s rychlostí dodání a spolehlivostí našich služeb. V Samsungu neustále pracujeme na inovacích, aby naše služby byly ještě lepší a Vaše zkušenost co nejpříjemnější.

Je zde něco konkrétního, co bychom pro Vás mohli ještě dnes udělat? Jsme zde pro Vás, neváhejte se na nás obrátit s jakýmkoliv dotazem. Těšíme se na Vaše další nákupy.

Samsung péče o zákazníky

• Direct sales, rýchle, prehľadné, spolahlive

Reakcia obchodu Samsung.sk

velice si vážíme Vaší pozitivní zpětné vazby. Jsme opravdu rádi, že jste spokojen s kvalitou našich produktů a služeb. Vaše spokojenost je pro nás prioritou a děláme vše pro to, aby naše služby byly stále na vysoké úrovni. Pokud máte jakékoli dotazy nebo byste chtěl další pomoc, jsme zde kdykoliv pro Vás. Můžeme Vám ještě dnes pomoci s něčím konkrétním?

Děkujeme Vám za důvěru v naše produkty Samsung.

• Super komunikácia
    • ochota
    • rýchle dorucenie

Dobrý den Ivano,

děkujeme za Vaši pozitivní zpětnou vazbu a ocenění naší komunikace a rychlosti doručení. Jsme rádi, že jste s nákupem spokojená a že jsme dokázali splnit Vaše očekávání. Vaše zkušenost je pro nás velmi důležitá a neustále hledáme způsoby, jak naše služby vylepšovat. Rádi bychom Vám nabídli další podporu nebo informace, které by Vám mohly být užitečné. Máte konkrétní otázky nebo oblasti, o kterých byste se chtěla dozvědět více? Můžeme Vám ještě dnes pomoci s něčím konkrétním?

Děkujeme Vám za důvěru v Samsung a těšíme se na Vaše další návštěvy.

• rýchlosť dodania
    • efektívna komunikácia ohľadne stavu zásielky

Dobrý den Jozef,

děkujeme za Vaši pozitivní zpětnou vazbu. Jsme velmi rádi, že jste spokojen s rychlostí doručení a naší komunikací. V Samsungu si vážíme každého zákazníka a snažíme se poskytovat co nejlepší zážitek. Máte-li jakékoli další dotazy nebo potřebujete další pomoc s našimi produkty, neváhejte se na nás obrátit. Jak konkrétně Vám můžeme být dnes nápomocni?

Děkujeme Vám za důvěru v naše produkty, těšíme se na další příležitost Vám pomoci.

• Ceny po zlave
    • Rychlost dodania

Reakcia obchodu Samsung.sk

děkujeme za Vaši pozitivní zpětnou vazbu a doporučení našeho obchodu. Jsme rádi, že jste spokojeni s cenami po slevě a rychlostí dodání. Neváhejte nás kontaktovat, pokud máte jakékoli dotazy nebo potřebujete další informace o našich produktech a službách. Můžeme Vám ještě dnes s něčím dalším pomoci?

Těšíme se na Vaše další nákupy.

Samsung péče o zákazníky

Nastal technický problém s platbou, keď som chcel použiť iný spôsob, tak bol tovar už nedostupný, opakovane som volal na zákaznícku linku, komunikácia bola komplikovaná, vždy som sa dovolal inému operátorovi a musel som vysvetľovať odznovu, napriek tomu, že všetci boli milí a ústretoví, nič nevyriešili. Sľúbili mi, že ma bude kontaktovať priamo e-shop, ale nestalo sa tak. Priznám sa, že som dosť sklamaný.

Dobrý den, pane Javorek,

je nám velice líto uvedených potíží s Vaší objednávkou. Omlouváme se za jakékoliv potíže a chápeme, jak to pro Vás musí být nepříjemné. V Samsungu si vážíme každého zákazníka a usilujeme o to, aby naše služby byly co nejpříjemnější a nejefektivnější. Občas se mohou vyskytnout komplikace, ale naše priorita je reagovat na ně rychle a efektivně. Rádi bychom Vám nabídli alternativní produkt, který odpovídá nebo překračuje specifikace vaší původní objednávky. Prosím, dejte nám vědět, jestli máte zájem o tuto možnost nebo jak jinak Vám můžeme být nápomocni.

Ještě jednou se omlouváme za nepříjemnosti a děkujeme Vám za trpělivost a pochopení. Budeme rádi, když nám do budoucna dáte ještě šanci a zůstanete i nadále naším zákazníkem.

Reakcia obchodu Samsung.sk

děkujeme za Vaši pozitivní recenzi a jsme nadšeni, že jste spokojen s rychlostí doručení Vaší objednávky. Spokojenost zákazníka je pro nás klíčová a děláme vše pro to, aby Vaše zkušenosti byly vždy na té nejvyšší úrovni. Těšíme se na Vaše další nákupy.

Máte-li jakékoli dotazy nebo potřebujete další pomoc, jsme tady pro Vás. Můžeme Vám s něčím dalším ještě dnes pomoci? Rádi Vám budeme opět nápomocni.

Samsung péče o zákazníky

Super ..Komunikácia výborná ...

Reakcia obchodu Samsung.sk

děkujeme za Vaši pozitivní zpětnou vazbu. Jsme nadšeni, že jste spokojen s komunikací obchodu. Vaše spokojenost je pro nás klíčová a děláme vše pro to, aby Vaše zkušenosti byly vždy na té nejvyšší úrovni.

Těšíme se na Vaše další nákupy. Máte-li jakékoli dotazy nebo potřebujete další pomoc, jsme tady pro Vás.

• rýchle vybavenie objednávky

Dobrý den, paní Moniko,

děkujeme Vám za Vaši pozitivní zpětnou vazbu a jsme rádi, že jste spokojená s rychlostí dodání našich produktů. V Samsungu si velmi ceníme Vaší důvěry a snažíme se neustále inovovat a zlepšovat naše služby, abychom Vám i nadále poskytovali nejlepší možný zážitek. Můžeme Vám s něčím dalším ještě dnes pomoci? Rádi Vám poskytneme veškerou potřebnou podporu.

Těšíme se na Váš další nákup.

Samsung péče o zákazníky

• Bol som spokojný s termínom dodávky aj celkovo s dodávkou
    • Zarazilo ma že na web stránke máte napísané že pri dobierke len platba v hotovosti. Mali by ste to opraviť lebo nebol problém platiť bezhotovostne.
    • A aj keď som uviedol celú svoju adresu aj s popisným číslom a na potvrdení objednávky som to mal aj tak uvedené, prepravca mal popisné číslo neúplné pravdepodobne kvôli dĺžke

Reakcia obchodu Samsung.sk

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu i doporučení našeho obchodu. Jsme rádi, že jste spokojen s rychlostí doručení Vaší objednávky. Vaše připomínky a nápady jsou pro nás velmi cenné. Pomáhají nám zlepšovat naše služby a poskytovat lepší zážitek našim uživatelům. Moc si jich vážíme. Budeme se snažit zlepšit naše procesy, aby se podobná situace již neopakovala.

Těšíme se na Vaše další nákupy a jsme zde pro vás, kdykoli budete potřebovat naši pomoc.

• Rychlost dorucenia
    • Ceny
    • Akcie

Reakcia obchodu Samsung.sk

děkujeme za Vaše skvělé hodnocení a jsme rádi, že jste byl spokojený s rychlým doručením a naší akční cenou. V Samsungu si velmi vážíme Vaší důvěry a snažíme se našim zákazníkům nabízet nejen kvalitní produkty, ale i výhodné akce, které přináší skutečnou hodnotu. Vzhledem k Vaší zpětné vazbě Vám doporučujeme sledovat naše webové stránky pro informace o novinkách a speciálních akcích, které by Vás mohly zajímat.

Můžeme Vám s něčím dalším ještě dnes pomoci? Rádi Vám poskytneme veškerou potřebnou podporu. Přejeme Vám příjemné nakupování a těšíme se na Vaši další návštěvu.