• - Eshop samotný je ok, prehľadný, dobré info
    • - nákup na splátky jednoduchý
    • - hlavná nevýhoda je, kuriérska spoločnosť Gebrüder Weiss > neschopnosť doručiť tovar v dohodnutý deň, arogancia, drzosť kuriéra, neochota riešiť problém, ktorý zapríčinili oni > stačí si pozrieť recenzie na dotyčnú spoločnosť
    • Nezáujem eshopu riešiť doručovateľskú spoločnosť

Obchod by aj bol fajn, ale dobudúcna zvolím radšej konkurenciu, ktorá nedoručuje touto primitívnou kuriérskou spoločnosťou.

Dobrý den, pane Igitos,

velice nás mrzí, že Vaše zkušenost s naší kurýrskou službou nebyla uspokojivá. Děkujeme Vám za Vaše kladné hodnocení naší webové stránky a systému splátek, což nám velmi pomáhá v dalším zlepšování služeb. Aktivně jsme kontaktovali kurýrskou firmu Gebrüder Weiss, aby se podobné situace v budoucnu již neopakovaly, a pracujeme na zlepšení našich logistických procesů.

Pokud potřebujete jakoukoliv další pomoc nebo máte konkrétní dotazy, velmi rádi Vám pomůžeme. Jakýkoliv další krok, který by Vám pomohl, nás neváhejte kontaktovat. Děkujeme, že důvěřujete značce Samsung, a jsme zde pro Vás, abychom zajistili, že Vaše další zkušenost bude bezchybná.

Samsung péče o zákazníky

• Prišiel mi poškodený tovar a vyše mesiaca mi ešte nedali vedieť ako ďalej postupovať... bola to stránka www.samsung.com
    • Na telefonickej linke mi každý deň slubujú že ma v ten deň budú informovať a nestalo sa.

Dobrý den, pane Peter,

je nám velice líto uvedených potíží s Vaší objednávkou. Omlouváme se za jakékoliv potíže a chápeme, jak to pro Vás musí být nepříjemné. Tato situace rozhodně neodpovídá standardům služeb, které si Samsung klade za cíl poskytovat, a děkujeme, že jste nás o tom informoval. Rádi bychom Vám pomohli tuto situaci co nejdříve vyřešit. Okamžitě jsme zahájili revizi našich interních procesů, aby se již nic podobného neopakovalo. Prosíme, kontaktujte naši zákaznickou podporu na e-mail [email protected], aby Vás náš tým mohl kontaktovat s dalšími informacemi a řešením.

Ještě jednou se omlouváme a věříme, že Váš další zážitek s námi bude již jen pozitivní. Můžeme Vám s něčím dalším ještě dnes pomoci? Rádi Vám poskytneme veškerou potřebnou podporu.

Extrémne komplikované vrátenie tovaru

Dobrý den, vážený zákazníku,

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu a litujeme, že jste měli negativní zkušenost s vrácením zboží. Bereme na vědomí Vaše návrhy na zlepšení. Chceme Vám pomoci a zjednodušit Váš další nákup i proces vrácení. Zde je přehledný souhrn kroků, které můžete podniknout pro vrácení zboží:

1. Přečtěte si článek 7.6 našich obchodních podmínek zde: [https://images.samsung.com/is/content/samsung/assets/cz/p6_gro1/p6_initial_footer/CZ_eshop_obchodni_podminky.pdf].
    2. V případě nejasností nás neváhejte kontaktovat přímo na naší zákaznické lince na e-mail [email protected].
    3. Navštivte naši FAQ sekci pro další běžné dotazy a rychlé řešení [https://www.samsung.com/sk/shop-faq/service-and-warranty/].

Jsme tady pro Vás, neváhejte nás kontaktovat s jakýmikoli dalšími otázkami nebo potřebami. Jak ještě můžeme dnes pomoci?

Samsung péče o zákazníky

• Viac by som v tomto e-shope nenakupovala. Objednala som si vstavanú umývačku riadu, ale domov mi prišla sušička prádla. Telefónne číslo je len na e-shop, veľmi ich to mrzí už 4-tý deň, ale zatiaľ stále kontrolujú, či naozaj urobili chybu. Pritom je ich sklad hodinu cesty. Mohlo to byť vybavené za pár hodín. Tiež pracujem v sklade, keď sa niečo prihodí u nás a je to naša chyba, rieši sa to prioritne. Tu po štyroch dňoch nemám ani odpoveď, kedy mi to vôbec vymenia. Samsung spotrebiče mám veľmi rada, ale nakupovať budem už len v kamennej predajni...

Dobrý den, paní Pisarčíková,

je nám velice líto uvedených potíží s Vaší objednávkou a záměnou spotřebičů. Omlouváme se za jakékoliv potíže a chápeme, jak to pro Vás musí být nepříjemné. Tato situace rozhodně neodpovídá standardům služeb, které si Samsung klade za cíl poskytovat, a děkujeme, že jste nás o tom informovala. Rádi bychom Vám pomohli tuto situaci co nejdříve vyřešit. Okamžitě jsme zahájili revizi našich interních procesů, aby se již nic podobného neopakovalo. Prosíme, kontaktujte naši zákaznickou podporu na e-mail [email protected], aby Vás náš tým mohl kontaktovat s dalšími informacemi a řešením.

Ještě jednou se omlouváme a věříme, že Váš další zážitek s námi bude již jen pozitivní. Je něco dalšího, co bychom pro Vás mohli udělat dnes?

Samsung péče o zákazníky

• Práčka dodaná druhý deň po objednaní, po rozbalení sme zistili, že chýba hadica na vodu, kľúče na nožičky a kryty na otvory po šróboch, v bubne hodená akási rozzrezaná guma z bubna. Reklamované telefonicky 4x, informácie nezaznamenané v systéme, neustále výhovorky. Práčka mi prišla v piatok, dnes je streda a stále mi neboli doručené chýbajúce veci, bez hadice na vodu je práčka nepoužiteľná!
    • Reklamácie sa v prospech zákazníka majú riešiť promptne a urýchlene!!!
    • Absolútne neodporúčam!

Reakcia obchodu Samsung.sk

je nám velice líto uvedených potíží s Vaším novým spotřebičem. Omlouváme se za jakékoliv potíže a chápeme, jak to pro Vás musí být nepříjemné. Tato situace rozhodně neodpovídá standardům služeb, které si Samsung klade za cíl poskytovat, a děkujeme, že jste nás o tom informovali. Rádi bychom Vám pomohli tuto situaci co nejdříve vyřešit. Okamžitě jsme zahájili revizi našich interních procesů, aby se již nic podobného neopakovalo. Prosíme, kontaktujte naši zákaznickou podporu na e-mail [email protected], aby Vás náš tým mohl kontaktovat s dalšími informacemi a řešením.

Samsung péče o zákazníky

Nepresne resp ziadne info ohladom stavu objednavky a terminu dodania kvoli techn problemom ?
    kompenzacia vo forme zlavy na dalsiu obj s obmedzeniami , ktore dalsi potencilany nakup limituju a komplikuju , prakticky nevyuzitelne ,

Dobrý den Branco,

je nám velmi líto uvedených technických potíží ohledně stavu objednávky a termínu dodání. Chápeme, jak to pro Vás musí být nepříjemné. Tato situace rozhodně neodpovídá standardům služeb, které si Samsung klade za cíl poskytovat, a děkujeme, že jste nás o tom informoval. Rádi Vám také pomůžeme a poradíme při uplatnění slevy na další objednávku. Neváhejte se na nás obrátit.

nemali sortiment tovaru

Reakcia obchodu Samsung.sk

děkujeme za Váš komentář a upřímně se omlouváme za nepříjemnosti spojené s dostupností našich produktů. Rozumíme Vašemu zklamání a pracujeme na rychlém naskladnění všech populárních modelů. Pro okamžitou pomoc Vám můžeme nabídnout alternativní produkty, které by mohly vyhovovat Vašim potřebám. Využijte prosím také naši funkci "Dostat upozornění o dostupnosti" na stránce produktu, abyste byli informováni, jakmile bude produkt opět k dispozici. Je pro nás důležité, aby Vaše zkušenost s Samsungem byla pozitivní.

Máte nějaké konkrétní otázky, kterými bychom se mohli ještě dnes zabývat?

S pozdravem
    Samsung péče o zákazníky

Po objednani tovaru mi bolo povedane,ze uz bohužial nie je skladom,ale ze ma budu kontaktovat v priebehu dna-dvoch nejaky pracovnik z call centra z inou ponukou.Prešiel tyžden…nič

Reakcia obchodu Samsung.sk

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Je nám velice líto uvedené situace s dostupností našich produktů a tím, že jste nebyl kontaktován s další nabídkou. Chápeme, jak to pro Vás musí být nepříjemné. Tato situace rozhodně neodpovídá standardům služeb, které si Samsung klade za cíl poskytovat, a děkujeme, že jste nás o tom informoval.

Pro výběr produktu doporučujeme kontaktovat přímo prodejní oddělení, kde mají veškeré dostupné informace v rámci prodeje a pomohou Vám vybrat produkt přesně podle Vašich požadavků. Toto oddělení je možné kontaktovat pomocí chatu na našem webu, ikona osoby vpravo dole zde: https://www.samsung.com/sk/. Je třeba poté kliknout na Začít chat, tím se dostanete na prodejní oddělení.

Můžeme Vám ještě dnes pomoci s něčím konkrétním? Ještě jednou se omlouváme a věříme, že Váš další zážitek s námi bude již jen pozitivní.

Samsung péče o zákazníky

• Obchod Samsung a produkty drahšie ako u druhých predajcov...
    • Vela veci je vypredanych...

Dobrý den Peter,

děkujeme za Váš komentář a upřímně se omlouváme za nepříjemnosti spojené s cenami a dostupností našich produktů. Rozumíme Vašemu zklamání a pracujeme na rychlém naskladnění všech populárních modelů. Pro okamžitou pomoc Vám můžeme nabídnout alternativní produkty, které by mohly vyhovovat Vašim potřebám. Využijte prosím také naši funkci "Dostat upozornění o dostupnosti" na stránce produktu, abyste byli informováni, jakmile bude produkt opět k dispozici.

Je pro nás důležité, aby Vaše zkušenost s Samsungem byla pozitivní. Máte nějaké konkrétní otázky, kterými bychom se mohli ještě dnes zabývat?

S pozdravem,
    Samsung péče o zákazníky

Ani opakovane sa mi nepodarilo zaplatiť za tovar aj keď naoko všetko prebehlo v poriadku, dokonca som autorizovala platbu, ale peniaze z môjho účtu neodišli, stránka samsungu bola podozrivo zmrznutá, točilo sa to stále dookola. nakoniec som to vzdala a kúpila si chladničku v Andrea shop o 20 eru drahšie ale za dva dni bola doma..

Dobrý den, Marta,

děkujeme, že jste se podělila o svou zkušenost a informovala nás o technických potížích na naší webové stránce.

Velmi nás tato skutečnost mrzí a postaráme se o co nejrychlejší řešení. Mohla byste nám, prosím, poslat více detailů na [email protected], abychom měli možnost prověřit, co bylo příčinou uvedených potíží a zabránit tak jejich opakování?

Pokud potřebujete jakoukoliv pomoc s nastavením Vaší nové chladničky nebo máte další dotazy, jsme Vám plně k dispozici. Co konkrétně bychom pro Vás mohli nyní udělat? Naším cílem je zajistit, že budete s Vaším novým zařízením plně spokojena.

Ještě jednou se omlouváme a věříme, že nás budete i nadále považovat za Vaši první volbu při nákupu elektroniky.

Samsung péče o zákazníky

Zásielka mi nebola doručená kompletná a NS reklamáciu nikto neodpoveda

Dobrý den, vážený pane,

děkujeme Vám za hodnocení našeho obchodu, velmi si ho vážíme.

Nastalá situace s Vaší objednávkou nás velmi mrzí. Neváhejte nás kontaktovat na [email protected], kde můžeme na základě dalších informací podat bližší podporu a zajistit nápravu.

Rádi bychom Vás ujistili, že se budeme se snažit zlepšit naše procesy, aby se podobná situace již neopakovala.

Ještě jednou se omlouváme za způsobené nepříjemnosti a děkujeme Vám za Vaši trpělivost a pochopení. Doufáme, že nám dáte příležitost napravit tuto situaci a obnovit Vaši důvěru v naše služby.

Samsung péče o zákazníky

Nefunguje im doprava. Ani za tyzden nevedia tovar ktory je skladom dorucit zo Senca na BA. ich jediny kurier Gebruder Weiss tvrdi ze ma malo kamionov. Poslala som maily na [email protected], nikto neodpoveda. Ziadna komunikacia zo strany Samsungu.

Dobrý den, Patricia,

děkujeme Vám za hodnocení našeho obchodu, velmi si ho vážíme.

Špatná zkušenost s dopravcem nás mrzí a děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Předáváme ji kolegům pro zajištění nápravy. Rádi bychom Vás ujistili, že se budeme snažit situaci vyřešit co nejdříve.

Samsung péče o zákazníky

• Veľmi nespoľahlivý klientský servis. Neochota riešiť problém, naťahovanie času, nekompetenté riešenie broblému. Prišiel mi produkt - umývačka riadu, ktorá vykazovala chybu hneď po spustení. Po kontaktovaní zákazníckej linky mi bolo potvrdené, že umývačka sa správa neštandardne. Chcela som odstúpiť od zluvy. Riešim to minimálne od 24. 4. Klientské mi poslalo servisného technika aj napriek tomu, že som sa na klietksej linke vyjadrila, že chcem v lehote 14 dní odstúpiť od zmluvy.. Odmietla som opravu fungl nového spotrebiča za 600 eur! Dodnes nemám spätnú väzbu z obchodného oddelenia, vedenia spoločnosti, kam som písala tiež.. Nákup prebehol priamo na eshope. Kontaktovala som aj ŠOI. Čakám na odpoveď.

V tejto chvíli by som sa do eshopu samsung nikdy nevrátila.

Reakcia obchodu Samsung.sk

vážíme si Vašeho zájmu a děkujeme za využití našeho internetového obchodu. Litujeme, že jste měla negativní zkušenost s Vaší objednávkou a chápeme, jak je to pro Vás nepříjemné. Tato situace rozhodně neodpovídá standardům služeb, které si Samsung klade za cíl poskytovat, a bereme to velmi vážně. Prosíme, kontaktujte naši zákaznickou podporu na e-mail [email protected], aby Vás náš tým mohl kontaktovat s dalšími informacemi a řešením.

Ještě jednou se omlouváme a věříme, že váš další zážitek s námi bude již jen pozitivní. Je něco dalšího, co bychom pro Vás mohli udělat dnes?

amateri neschopni iná GALAXIA

Dobrý den, Karol,

děkujeme za Vaši recenzi a litujeme jakékoliv nepříjemnosti, která Vám byla způsobena. Je pro nás důležité, aby naši zákazníci byli s našimi službami plně spokojeni. Rádi bychom proto případ prověřili blíže a na základě toho také případně zajistili nápravu. V tomto směru nás prosím kontaktujte na [email protected].

Samsung péče o zákazníky

• neviem ziadna vyhoda nieje ešte aj servis vyskakovacie okienko čo vam ma poadit vás nakoniec oklame .
    • Neochota
    • nikdo nezdviha len napište mail na ktory odpíšu po 2 tyždnoch

Zakupil som si umyvačku riadu pytal som sa poradcu že či su na vstavanej umyvačke dvierka ako je na obrazku biele s madlom. Mi odpisal ano je to ako na obrazku. To ma oklamal . Prišlo bez bielych dvierok len obyčajny pozinkovany plech bez madla.
    Na fakture opilí zamestnanec zle skopíroval udaje. Hned som pisal že nech to opravia .Poradca mi napisal nech to jemu nepišem dal mi mail . Po tyždnovom odmlčaní som ho urgoval že mi nik neodpísal. Potom mi poradca napisal že mam čakat dalej. po 2 tyždnoch mi prišla odpoved udaje sa nedajú zmeniť na kolko ubehli dva tyždne od predaja. Tak som mu napisal to si robite srandu ? ved dva tyzdne ste mi odisovali. Na to mi napisal bohužel pán Luleyi a ja sa ani tak nevolam . To čo za magorov tam zamestnavajú !!!! nikdy viac SAMSUNG ......

Dobrý den, vážený pane,

děkujeme Vám za Vaši otevřenou a upřímnou zpětnou vazbu. Je nám opravdu líto, že Vaše zkušenost s naší zákaznickou linkou nebyla na očekávané úrovni, a chápeme Vaši frustraci způsobenou chybějícími informacemi a zpožděním v komunikaci.

Chceme Vás ujistit, že Vaše spokojenost a důvěra v naše služby jsou pro nás naprosto zásadní. V reakci na Vaši zpětnou vazbu jsme již zahájili interní přezkum procesů, abychom identifikovali a napravili slabá místa v naší komunikaci a službách.

Prosím, pošlete nám na [email protected] Vaše telefonní číslo a krátký popis Vaší situace. Do 24 hodin Vás bude kontaktovat náš specialista, který se bude Vaším případem zabývat prioritně, s cílem najít a nabídnout optimální řešení přímo pro Vás.

Jsme odhodláni zlepšovat naše služby a Vaše zpětná vazba nám v tom velmi pomáhá.

Můžeme Vám již nyní nabídnout konkrétní asistenci nebo informace, které by Vám pomohly?
    Oceňujeme Vaši trpělivost a pochopení v této věci a s nadějí očekáváme možnost obnovit Vaši důvěru v naše služby.

S upřímným díkem a pozdravem

Samsung péče o zákazníky

Komunikacia cez whatsapp alebo telefon s umelou inteligenciou neumoznuje ziskat informacie.

děkujeme Vám za hodnocení našeho obchodu, velmi si ho vážíme.

IVR, tedy interaktivní hlasová odezva, je obsluhována takzvaným voicebotem, vede se zákazníkem dialog lidským hlasem a zákazníci Samsungu nemusejí poslouchat výčet možností a poté volit číslo odpovídající jejich požadavku.

Pro kontaktování zákaznické linky můžete také využít e-mail [email protected] .

Samsung péče o zákazníky

Bola mi doručená len polovica objednávky.

Druhá polovica ktorá mala byť v 50% zľave zatiaľ neprišla.

TAKŽE SOM ZAPLATIL PLNÚ CENU SPOTREBIČU, KTORÝ BY SOM SI INAK V TEJ CENE NEKÚPIL!

CHAT na webe Samsung.sk odpovedá len prázdnymi frázami, ktoré ale NERIEŠIA PROBLÉM. Stále dookola len posunieme to ďalej na riešenie.

Reakcia obchodu Samsung.sk

vážíme si Vašeho zájmu a děkujeme za využití našeho internetového obchodu.

Nastalá situace s Vaší objednávkou nás velmi mrzí a za komplikace se Vám omlouváme.

Rozdělení objednávky může nastat v případě, kdy některé zboží není skladem nebo se jedná o různý sortiment, který doručují různí dopravci.

Neváhejte nás kontaktovat na [email protected], kde můžeme podat bližší podporu.

Samsung péče o zákazníky

12 dni po objednani tovaru ci uz samsung s24 ultra, ale aj tagu - mam objednavku 12 dni na rovnakom kroku "objednavka prijata". Na zakaznickej linke mi nevedia povedat nic, len, ze sa mi ozve customer service - späť mi nikto nevola. Viac ako 10 rokov vyuzivam ich produkty, prvy krat riesim objednavku priamo cez samsung a som sklamany z ich pristupu...

děkujeme Vám za hodnocení našeho obchodu, velmi si ho vážíme.

Můžeme potvrdit, že zájem, který výrazně překročí veškerá očekávání, vede k vyčerpání skladových zásob a prodloužení dodací doby. Velmi nás to mrzí a slibujeme, že Vaši objednávku doručíme, jakmile to bude možné. Rádi bychom se Vám za tuto nepříjemnost omluvili.

Samsung péče o zákazníky

• Termín dodania? Napriek sľubom, že do troch dní - tovar je niekde na ceste.

Reakcia obchodu Samsung.sk

vážíme si Vašeho zájmu a děkujeme za využití našeho internetového obchodu.

Co se týče termínu doručení, je naší prioritou dodržovat deklarované termíny a omlouváme se, že v tomto případě došlo k zpoždění. Budeme se snažit zlepšit naše procesy, aby se podobná situace již neopakovala.

Rádi bychom se Vám za tuto nepříjemnost omluvili.

• Dobre ceny
    • Veľa nedostupného tovaru

Otrasná zazmluvnena dopravna služba GW
    Objednavka meškala dva dni potom mi dali vedieť že mi ani tovar nedadaju pretože poškodili práčku ďalej čakám ako sa to dorieši
    Nieje to moja prvá zlá skúsenosť s prepravou GW

Reakcia obchodu Samsung.sk

děkujeme za Vaše hodnocení, velmi si ho vážíme.

Může se stát, že zájem, který výrazně překročí veškerá očekávání, vede k vyčerpání skladových zásob. I z tohoto důvodu je na stránce produktu k dispozici "tlačítko" Upozornit na dostupnost. V případě jeho využití je zákazník následovně upozorněn na skladovou dostupnost a tím i možnost objednání konkrétního výrobku.

Špatná zkušenost s dopravcem nás mrzí a děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Předáváme ji kolegům jako podnět pro další zlepšení jak pro zákazníky, tak i další objednávky.