• Výborná cena

Všetko ok.

Reakcia obchodu Samsung.sk

děkujeme za Vaši kladnou zpětnou vazbu a doporučení našeho obchodu.

Můžeme Vám s něčím ještě dále pomoci nebo Vám poskytnout více informací o našich produktech? Těšíme se na Vaše další nákupy a jsme zde pro vás, kdykoli budete potřebovat naši pomoc.

• Rýchlosť
    • V mojom prípade aj výborná cena

Dobrý den Michale,

děkujeme za Vaši kladnou zpětnou vazbu a doporučení našeho obchodu. Jsme opravdu rádi, že jste spokojen s rychlostí doručení a cenou našich produktů. Počkat si na vhodnou akci pro nákup se určitě vyplatí. Do budoucna doporučujeme sledovat naše webové stránky https://www.samsung.com/sk/, kde pravidelně informujeme o nových akcích a speciálních nabídkách.

• Veľmi rýchle doručenie
    • Ceny oproti bežným obchodom
    • Množstvo akcií

Pri zadávaní fakturačných údajov nie je vyriešené zadávanie IC DPH a DIC. Je to už dlhšie aj napriek mojim upozorneniam

Dobrý den, Mato,

děkujeme za Vaši kladnou zpětnou vazbu a za upozornění na problémy se zadáváním IČ DPH a DIČ. Chápeme, jaké potíže to mohlo způsobit a oceňujeme Vaši trpělivost. Již jsme provedli několik kroků k identifikaci a opravě chyby v našem systému a plánujeme ji zavést v nejbližším možném termínu, abychom předešli podobným problémům v budoucnu. Vaše spokojenost a pohodlí jsou pro nás prioritou a neustále se snažíme naše procesy zlepšovat.

Pokud máte jakékoliv další dotazy nebo potřebujete další pomoc, rádi Vám pomůžeme. Co ještě můžeme pro Vás dnes udělat?

Děkujeme za Vaši důvěru a trpělivost.

S pozdravem,
    Samsung péče o zákazníky.

• dobrá cena v akcii
    • dobré poradenstvo

spolupráca obchodu s f. Gebruder Weiss z našej skúsenosti je zlá

Dobrý den, Mariane,

děkujeme za Vaše pozitivní hodnocení ohledně cen a poradenství v našem obchodě. Je pro nás potěšením, že jste s těmito aspekty spokojen.

Je nám velmi líto špatné zkušenosti s dopravcem Gebrüder Weiss a děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Bereme ji velmi vážně a intenzivně pracujeme na tom, aby se podobné situace v budoucnu neopakovaly. Vaše spokojenost a pohodlí jsou pro nás prioritou a děláme vše pro to, abychom Vám poskytli co nejlepší služby.

Pokud máte jakékoli dotazy nebo potřebujete další pomoc, neváhejte se na nás obrátit. Jsme zde pro Vás.

• expedícia 65 palcovej telky prebehla naozaj expresne, na druhý deň bola doma
    • po uplatnení aktuálnych akcií vrátane zľavového kupónu naozaj bezkonkurenčne najlepšia cena
    • Všetko prebehlo OK a ku mojej spokojnosti
    • žiaľ, oficiálny samsung e-shop nemá žiadne programy/možnosti na predĺžené záruky u TV ako je to v iných e-shopoch (napr. nay, planeo, datart, alza)

S nákupom ako aj s priebehom doručovania som úplne spokojný.

děkujeme za Vaše kladné hodnocení, velmi si ho vážíme.

Co nejrychlejší expedování objednávek, originální výrobky, akce, věrnostní program a další patří mezi výhody nakupování na našem oficiálním e-shopu samsung.sk.

Vaši zpětnou vazbu ohledně možnosti prodloužení záruky předáváme kolegům jako podnět pro zlepšení jak pro zákazníky, tak i další objednávky.

• Dobré ceny
    • Výrobky Sa.sung kupujem len tu

máme radost, že jste s nákupem u nás spokojený.

Originální výrobky, akce a další patří mezi výhody nakupování na našem oficiálním e-shopu samsung.sk.

V případě registrace je možné využívat věrnostní program Samsung Rewards, který umožňuje získávat a uplatňovat body nákupem produktů Samsung v eshopu samsung.sk https://www.samsung.com/sk/rewards/ .

• veľmi dobrá cena
    • rýchle doručenie
    • horšie webové stránky obchodu

Telefón bol vo výhodnej akcii a doručenie bolo rýchle. Uvítala by som lepšiu štruktúru webových stránok a aj informáciu o doručení, objednávala som telefón namiesto pokazeného a nikde nebola uvedená doba doručenia, len som dúfala, že nebudem musieť dlho čakať

Reakcia obchodu Samsung.sk

vážíme si Vašeho zájmu a děkujeme Vám, že jste se podělila o Vaši uživatelskou zkušenost. Je pro nás důležitá, velmi nám záleží na spokojenosti našich zákazníků.

Vaši zpětnou vazbu ohledně webových stránek a informací k termínu doručení předáváme kolegům jako podnět pro zlepšení jak pro zákazníky, tak i další objednávky.

Samsung péče o zákazníky

• Rychle dodanie a vyborny sposob splacania bez navysenia ceny
    • Prehladna sweb stranka
    • Niektory tovar je bohuzial nedostupny

děkujeme za Vaše kladné hodnocení, velmi si ho vážíme.

Co nejrychlejší expedování objednávek, originální výrobky, akce, věrnostní program a další patří mezi výhody nakupování na našem oficiálním e-shopu.

V případě nedostupnosti požadovaného výrobku doporučujeme využít možnosti Dostat upozornění o dostupnosti, upozorníme Vás e-mailem, až bude produkt k dispozici.

• Dobre ceny
    • Veľa nedostupného tovaru

Otrasná zazmluvnena dopravna služba GW
    Objednavka meškala dva dni potom mi dali vedieť že mi ani tovar nedadaju pretože poškodili práčku ďalej čakám ako sa to dorieši
    Nieje to moja prvá zlá skúsenosť s prepravou GW

Reakcia obchodu Samsung.sk

děkujeme za Vaše hodnocení, velmi si ho vážíme.

Může se stát, že zájem, který výrazně překročí veškerá očekávání, vede k vyčerpání skladových zásob. I z tohoto důvodu je na stránce produktu k dispozici "tlačítko" Upozornit na dostupnost. V případě jeho využití je zákazník následovně upozorněn na skladovou dostupnost a tím i možnost objednání konkrétního výrobku.

Špatná zkušenost s dopravcem nás mrzí a děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Předáváme ji kolegům jako podnět pro další zlepšení jak pro zákazníky, tak i další objednávky.

Doufáme, že nám dáte příležitost napravit tuto situaci a obnovit Vaši důvěru v naše služby.

Samsung péče o zákazníky

• Fajn cena na mnou zakupeny produkt v kombinacii s prislusenstvom za 1€. Dodanie kurierom nasledujuci den.

• Fér ceny

• zlavy, cena, doručenie

• Výhodné ceny v akcii

děkujeme za Vaše kladné hodnocení, velmi si ho vážíme.

Originální výrobky, akce, věrnostní program a další patří mezi výhody nakupování na našem oficiálním e-shopu samsung.cz.

Samsung péče o zákazníky

• Dobra cena a rychlost dodania

máme radost, že jste s nákupem u nás spokojený.

Vždy se snažíme doručit našim zákazníkům zboží z jejich objednávek co nejdříve.

• super cena
    • rýchlosť doručenia

Reakcia obchodu Samsung.sk

máme radost, že jste s nákupem u nás spokojený. Vždy se snažíme doručit našim zákazníkům zboží z jejich objednávek co nejdříve.

Samsung péče o zákazníky

• Super rýchle dodanie a výhodná cena

Samsung péče o zákazníky

• Tovar drahší ako na iných eshopoch,zase je istota že to nebude nekvalitné. Po využiťi rewards bodov je cena super.

• Cena, rýchlosť

děkujeme za Vaše kladné hodnocení, velmi si ho vážíme.

Co nejrychlejší expedování objednávek, akce a další patří mezi výhody nakupování na našem oficiálním e-shopu samsung.sk.

• Ceny

děkujeme za Vaše kladné hodnocení, velmi si ho vážíme.

Jsme rádi, že jste byl spokojen s naší nabídkou produktů a jejich cenou.

Samsung péče o zákazníky

• Zaujímavé ceny a výber.
    • Tovar prišiel na druhý deň od objednania.