• Prehľadny e-shop
    • Málo zliav
    • Žiadne zľavové kupóny

E-shop by mal popracovať an rýchlejšom doručení tovaru, väčšie zľavy + zľavové kupóny.

• ceny
    • dostupnosť tovaru
    • veľký výber
    • rýchle doručenie

Dobrý deň ,

ďakujeme Vám za Vaše 100% hodnotenie.
    Teší nás, že Vám vyhovuje sortiment ponúkaných produktov, ktorý neustále monitorujeme a dopĺňame nové produkty, aby si každý zákazník v našom portfóliu našiel to, čo potrebuje a za výhodnú cenu. Je našou prioritou, aby sme zákazníkom objednávku vybavili čo najskôr, snažíme sa byť jednotkou v expresnom doručovaní a vždy robíme všetko pre to, aby bola každá objednávka doručovaná za čo najkratší čas.
    Ďakujeme za Váš nákup a odporúčanie.

Rýchlosť dobierka

Dobrý deň ,

ďakujeme za Vaše najvyššie hodnotenie.
    Rýchle expedovanie každej objednávky a je následne doručenie je našou prioritou, preto robíme všetko preto, aby bola každá objednávka čo najskôr expedovaná doručovaná.

z tímu eTabletka

Rýchla reakcia obchodu a rýchle dodanie

Dobrý deň Gabriela ,

veľmi nás teší Vaša spokojnosť s nákupom v našej internetovej lekárni.
    Ďakujeme Vám za hodnotenie a pozitívnu recenziu.

• Siroky sortiment
    • Dobre ceny
    • Spolahlive dorucenie
    • Prehladny eshop
    • Od urcitej sumy doprava zdarma

Z e-tabletka nakupujem dlhodobo a som spokojny.
    Pri vacsom nakupe vzdy doprava zdarma + rychle dorucenie.

Uvediem priklad - tovar som objednal 1.5 vecer (statny sviatok). Tovar doruceny 3.5. poobede.

Odporucam vyskusat aj ostatnym.

Dobrý deň Jan ,

Ďakujeme Vám za 100% hodnotenie a pozitívnu recenziu.
    teší nás Vaša spokojnosť s nákupom v našej internetovej lekárni a sme poctení, že ste našli u nás toľko pozitív. Snažíme sa, aby si každý zákazník v našom portfóliu našiel to, čo potrebuje a za výhodnú cenu, rovnako je našou prioritou, aby sme zákazníkom objednávku vybavili a doručili čo najskôr. Sme radi, že Vám bola objednávka doručovaná rýchlo a to do 2 prac. dní od vytvorenia objednávky vo sviatok.
    Veríme, že sa k nám opäť niekedy vrátite.

z tímu eTabletka

• Spokojnosť, rýchle vybavenie a doručenie. Odporúčam každému.

Dobrý deň Anna ,

ďakujeme za Vaše 100% hodnotenie.
    Rýchle a bezproblémové doručenie je našou prioritou, preto robíme všetko preto, aby bola každá objednávka čo najskôr expedovaná a doručovaná zákazníkovi.

Rýchle doručenie, výhodné ceny

Dobrý deň ,

ďakujeme za Vaše najvyššie 100% ohodnotenie.
    Vašu maximálnu spokojnosť s nákupom u nás si veľmi vážime. Rýchle doručenie je našou prioritou, preto robíme všetko preto, aby bola každá objednávka čo najskôr expedovaná a doručovaná do rúk zákazníka.

• Spokojná ďakujem

Dobrý deň ,

ďakujeme za Váš nákup a Vaše odporúčanie a Vašu spokojnosť s nákupom u nás.
    Sme poctení, že ste si vybrali práve náš e-shop pre svoj nákup z pohodlia Vášho domova, že všetko prebehlo bez problémov k Vašej maximálnej spokojnosti a hlavne že nákup u nás bol pre vás výhodou či už v rýchlom doručení alebo cenou ponúkaných produktov.
    Ďakujeme za Vaše hodnotenie a želáme príjemný deň.

z tímu eTabletka

Rýchle vybavenie a doručenie objednavky.

Dobrý deň Natália ,

ďakujeme za Vaše 100% ohodnotenie a odporúčanie,
    sme veľmi radi, že bola objednávka vybavená k Vašej spokojnosti. Na rýchlosti doručenia objednávky zákazníkovi si zakladáme, nakoľko je to jedna z našich hlavných priorít. Veríme, že sa k nám čoskoro vrátite.

S pozdravom prianím pekného dňa

• Najdem vsetko co potrebujem

Dobrý deň ,

ďakujeme za Váš nákup a Vaše 100% odporúčanie.
    Sme poctení, že ste si vybrali práve náš e-shop pre svoj nákup z pohodlia Vášho domova, a že ste u nás našli to, čo ste potrebovali.
    Veríme, že sa k nám opätovne čoskoro vrátite.

z tímu eTabletka

• Rýchle dodanie, super komunikácia.

Veľká spokojnosť

Dobrý deň Betka ,

veľmi nás teší Vaša spokojnosť s nákupom v našej internetovej lekárni.
    Snažíme sa, aby si každý zákazník v našom portfóliu našiel to, čo potrebuje a za výhodnú cenu. Je našou prioritou, aby sme zákazníkom objednávku vybavili a doručili čo najskôr. Taktiež nás teší, že spomínate práve komunikáciu nášho e-shopu. Snažíme sa zabezpečovať čo najlepšiu informovanosť ohľadom procesu objednávky a v prípade otázok nás môžete kontaktovať na našej zákazníckej linke, e-mailom či na live chate.
    Ďakujeme Vám za hodnotenie a pozitívnu recenziu.

• Dobré veny
    • Rýchlosť doručenia

veľmi nás teší Vaša spokojnosť s nákupom v našej internetovej lekárni.
    Teší nás, že Vám vyhovuje sortiment ponúkaných produktov, ktorý neustále monitorujeme a dopĺňame nové produkty, aby si každý zákazník v našom portfóliu našiel to, čo potrebuje a za výhodnú cenu. Je našou prioritou, aby sme zákazníkom objednávku vybavili a doručili čo najskôr.
    Ďakujeme Vám za 100% hodnotenie a pozitívnu recenziu.

z tímu eTabletka

Prijatelné ceny i rýchle dodanie.

Dobrý deň ,

ďakujeme za Vaše vysoké hodnotenie i odporúčanie.
    Sme poctení, že ste si vybrali práve náš e-shop pre svoj nákup z pohodlia Vášho domova.
    Snažíme sa byť jednotkou v expresnom doručovaní a vždy robíme všetko pre to, aby bola každá objednávka vybavená a doručovaná za čo najkratší čas doručovaná do rúk zákazníka. Taktiež nás veľmi teší, že Vám vyhovujú ceny našich produktov.

z tímu eTabletka

Pri zubných kefkách odporúčam doplniť poznámku na výber farebnej varianty.

Reakcia obchodu Etabletka

ďakujeme za Vašu recenziu a ospravedlňujeme sa Vám za vzniknuté nepríjemnosti.
    Aktuálne preverujeme Vašu objednávku a budeme Vás telefonicky kontaktovať aby sme chybu napravili.
    Veríme, že Vás táto jedna skúsenosť neodradí od ďalšieho nákupu u nás.

tím eTabletka

• široký sortiment, rýchle dodanie, precízne balenie.
    • bez akýchkoľvek nedostatkov

Dobrý deň Lucia ,

ďakujeme Vám za Vaše 100% ohodnotenie.
    Veľmi nás teší, že ste si pre svoj nákup z pohodlia domova vybrali práve našu internetovú lekáreň. V našom tíme sa snažíme robiť maximum pre spokojnosť našich zákazníkov. Sme radi, že Vám vyhovuje sortiment ponúkaného tovaru, precíznosť zabalenie , a že Vám bola objednávka rýchla doručená.
    Ďakujeme za Váš nákup, veríme, že sa k nám ešte vrátite.

• rýchlosť dodania

Reakcia obchodu Etabletka

ďakujeme za Vaše hodnotenie a 100% odporúčanie našej lekárne.
    V našom tíme sa snažíme robiť maximum pre spokojnosť našich zákazníkov, preto sme veľmi radi, že Vám bola objednávka doručovaná rýchlo k Vašej spokojnosti.
    Ďakujeme za Váš nákup a veríme, že sa k nám opäť čoskoro vrátite.

z tímu eTabletka

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

• Hneď načas dodaný tovar spokojná

Reakcia obchodu Etabletka

ďakujeme za Vaše najvyššie ohodnotenie.

z tímu eTabletka

Rýchle vybavenie, doručené v poriadku, prevzatie v Paketa box super, hodnotím výborne

Reakcia obchodu Etabletka

ďakujeme za Váš nákup a Vaše odporúčanie.
    Sme poctení, že ste si vybrali práve náš e-shop pre svoj nákup z pohodlia Vášho domova, že všetko prebehlo bez problémov k Vašej maximálnej spokojnosti.
    Ďakujeme za Vaše hodnotenie a želáme príjemný deň.