• Ceny
    • Sortiment

Dobrý deň Lucia ,

ďakujeme Vám za Vaše 100% ohodnotenie.
    Veľmi nás teší, že ste si pre svoj nákup z pohodlia domova vybrali práve našu internetovú lekáreň. V našom tíme sa snažíme robiť maximum pre spokojnosť našich zákazníkov. Sme radi, že Vám vyhovuje sortiment ponúkaného tovaru a že Vám bola objednávka rýchla doručená.
    Ďakujeme za Váš nákup, veríme, že sa k nám ešte vrátite.

• dobré ceny
    • široký sortiment tovaru
    • spoľahlivosť
    • žiadna

Super obchod!

Dobrý deň Evka ,

ďakujeme za Vaše 100% ohodnotenie,
    Teší nás, že Vám vyhovuje sortiment ponúkaných produktov, ktorý neustále monitorujeme a dopĺňame nové produkty, aby si každý zákazník v našom portfóliu našiel to, čo potrebuje a za výhodnú cenu. Rýchle doručenie je našou prioritou, preto robíme všetko preto, aby bola každá objednávka čo najskôr expedovaná a doručovaná. Sme poctení, že náš e-shop pokladáte za spoľahlivý super obcchod.
    Ďakujeme za Váš nákup i odporúčanie, veríme, že sa k nám opäť čoskoro vrátite .

• dobré ceny
    • široký sortiment

Pekný deň,

ďakujeme za Vaše najvyššie odporúčanie našej internetovej lekárne.
    Sme veľmi radi, že bola objednávka vybavená k Vašej úplnej spokojnosti. Na rýchlosti doručenia objednávky zákazníkovi si zakladáme, nakoľko je to jedna z našich hlavných priorít. Sme radi, že Vám vyhovuje sortiment , ktorý neustále monitorujeme a dopĺňame nové produkty.
    Ďakujeme za Váš nákup a odporúčanie.

z tímu eTabletka

• Veľká spokojnosť!predtym som objednávala z Dr.max ale musím vyzdvihnúť rýchle doručenie v tejto lekárni a tiež výber tovaru a v neposlednom rade veľmi priaznivé ceny!

Žiadna

Pekný deň, Katka

ďakujeme Vám za Vaše hodnotenie a odporúčanie.
    Snažíme sa byť jednotkou v expresnom doručovaní a vždy robíme všetko pre to, aby bola každá objednávka vybavená za čo najkratší čas. Sme radi že ako plus hodnotíte dobré ceny, nakoľko sa snažíme, aby bol každý nákup čo najvýhodnejší.
    Ďakujeme za Váš nákup a veríme, že sa ku nám ešte vrátite.

z tímu eTabletka

• velky vyber dobré ceny

Pekný deň, Robert

ďakujeme Vám za Vaše hodnotenie a odporúčanie.
    Ďakujeme za Váš nákup a veríme, že sa ku nám ešte vrátite.

z tímu eTabletka

• Veľký výber, za dobru cenu

Dobrý deň Nada,

ďakujeme za Vaše odporúčanie našej internetovej lekárne.
    Sme radi, že Vám vyhovuje sortiment ponúkaných produktov, ktorý neustále monitorujeme a dopĺňame nové produkty, aby si každý zákazník v našom portfóliu našiel to, čo potrebuje za výhodnú cenu. Spokojnosť zákazníka je našou prioritou.
    Ďakujeme za Váš nákup a odporúčanie, tešíme sa, keď nás opäť navštívite.

z tímu eTabletka

• Rýchlosť dodania, možnosť výberu doručenia, super ceny, široký sortiment

Určite odporúčam, super možnosti výberu doručenia balíku, to, čo nebolo v iných obchodoch dostupné, tak v etabletke mali :) A veľké prekvapenie, darček k objednávke. Ďakujem

Pekný deň, Monika

ďakujeme za Vaše hodnotenie a odporúčanie našej lekárne.
    V našom tíme sa snažíme robiť maximum pre spokojnosť našich zákazníkov. Snažíme sa byť jednotkou v expresnom doručovaní a vždy robíme všetko pre to, aby bola každá objednávka vybavená za čo najkratší čas. Sme radi, že ako plus hodnotíte ceny produktov a široký sortiment. Ďakujeme za Váš nákup a dúfame, že sa k nám čoskoro vrátite.

• Široky sortiment tovaru
    • Dobré ceny
    • Rýchle vybavenie objednávky
    • Dobrá komunikácia s obchodom
    • objednaný tovar doručeny do 24 hodin

Odporúčam nákup v tomto obchode. Dobré ceny rýchle doručenie a kvalitny tovar

Dobrý deň matko,
    ďakujeme Vám za Vaše 100% hodnotenie.

Sme veľmi radi, že ste boli s nákupom v našej internetovej lekárni spokojný a bola Vaša objednávka vybavená k Vašej spokojnosti, či už komunikáciu call-centra, rýchlosťou doručovania, alebo dostupnosťou tovaru za dobré ceny.
    Spokojnosť zákazníkov je u nás prvoradá.
    Ďakujeme za Váš nákup i odporúčanie a želáme príjemný zvyšok dňa.

z tímu eTabletka

• Široká ponuka sortimentu, je z čoho vybrať.
    • Rýchlosť, spoľahlivosť

Tovar bol dodaný ten istý deň ako vytvorenie objednávky.

Reakcia obchodu Etabletka

ďakujeme za Váš nákup a Vaše 100% odporúčanie.
    Sme poctení, že ste si vybrali práve náš e-shop pre svoj nákup z pohodlia Vášho domova, že všetko prebehlo bez problémov k Vašej maximálnej spokojnosti a hlavne že nákup u nás bol pre vás výhodou či už v rýchlom doručení alebo ponukou produktov.
    Ďakujeme za Vaše hodnotenie a želáme príjemný deň.

• výborne ceny
    • rýchlosť doručenia
    • široký výber tovaru
    • zatiaľ som nič nenašla

100% spokojnosť, odporúčam

Dobrý deň Bianka,

ďakujeme za Vaše najvyššie hodnotenie a za pozitívnu recenziu.
    Teší nás, že využívate jednoduchý a rýchly nákup v našom e-shope z pohodlia domova a že všetko prebehlo k Vašej maximálnej spokojnosti.

z tímu eTabletka

• Okamzita platba, rychle dorucenie, kvalitny tovar, siroky sortiment

Dobrý deň Sona,
    ďakujeme za Vaše maximálne ohodnotenie a za pozitívnu recenziu.

• Veľký výber
    • Super ceny oproti iným

Pekný deň,

ďakujeme za Vaše 100% ohodnotenie a odporúčanie,
    sme veľmi radi, že bola objednávka vybavená k Vašej úplnej spokojnosti. Na rýchlosti doručenia objednávky zákazníkovi si zakladáme, nakoľko je to jedna z našich hlavných priorít. Sme radi, že oceňujete super ceny. Veríme, že sa k nám čoskoro vrátite.

S pozdravom prianím pekného dňa

• sortiment a ceny
    • rýchle doručenie zadarmo
    • spoľahlivosť

Reakcia obchodu Etabletka

ďakujeme za Vaše odporúčanie našej internetovej lekárne a najvyššie hodnotenie.

Sme veľmi radi, že ste spokojný s cenami, ponukou sortimentu, ktorý neustále dopĺňame, nakoľko sa snažíme, aby bol každý nákup výhodný.
    Ďakujeme za Váš nákup a odporúčanie.

z tímu eTabletka

• rýchle dodanie, široký výber, dobrá komunikácia

Reakcia obchodu Etabletka

ďakujeme za Vaše odporúčanie našej internetovej lekárne.
    Ďakujeme za Váš nákup a odporúčanie, tešíme sa, keď nás opäť navštívite.

• výborný výber sj ceny

prehľadný, výborný vyber aj ceny

Dobrý deň slavolo ,

ďakujeme za Vaše ohodnotenie, za Váš nákup i 100% odporúčanie.
    Teší nás, že Vám vyhovuje sortiment ponúkaných produktov, ktorý neustále monitorujeme a dopĺňame nové produkty, aby si každý zákazník v našom portfóliu našiel to, čo potrebuje za výhodnú cenu s čo najrýchlejším doručením podľa zvoleného spôsobu doručovania.

• Rýchle vybavenie
    • Najlepšie ceny kozmetiky

Odporúčam,

Pekný deň, Ma

ďakujeme za Vaše 100% ohodnotenie a odporúčanie,
    sme veľmi radi, že bola objednávka vybavená k Vašej úplnej spokojnosti. Na rýchlosti doručenia objednávky zákazníkovi si zakladáme, nakoľko je to jedna z našich hlavných priorít. Taktiež sme radi, že oceňujete naše ceny, nakoľko sa v našom tíme snažíme nastaviť ceny tak, aby bol každý nákup výhodný. Sme radi, že ako plus hodnotíte aj široký výber produktov. Veríme, že sa k nám čoskoro vrátite.

S pozdravom prianím pekného dňa

z tímu eTabletka

• Ozaj dobre ceny a veľký výber tovaru

Dobrý deň Lukáš,
    ďakujeme za Vaše 100% ohodnotenie,

Teší nás, že Vám vyhovuje sortiment ponúkaných produktov, ktorý neustále monitorujeme a dopĺňame nové produkty, aby si každý zákazník v našom portfóliu našiel to, čo potrebuje v tej najlepšej kvalite za výhodnú cenu s čo najrýchlejším doručením.
    Ďakujeme za Váš nákup i odporúčanie.

• Veľmi rýchle dodanie
    • Možnosť zvoliť si dátum a čas dorucenia
    • Široký sortiment
    • Dobre ceny

Dobrý deň Mária,
    ďakujeme Vám za Vaše 100% hodnotenie.

Snažíme sa byť jednotkou v expresnom doručovaní a vždy robíme všetko pre to, aby bola každá objednávka vybavená za čo najkratší čas a za prijateľné ceny pre každého. Teší nás, že oceňujete aj naše dobré ceny a široký sortiment ponúkaných produktov.
    Ďakujeme za Váš nákup a odporúčanie, veríme, že sa k nám opäť čoskoro vrátite.

• Pekný webshop
    • Ceny
    • Možnosti platby
    • Možnosti doručenia
    • Široký sortiment

Prvý krát som tu nakúpil, a som spokojný. Našiel som tovar za nižšiu cenu, a veľmi oceňujem aj široké možnosti dodania.

Dobrý deň Roman,

ďakujeme za Vaše najvyššie hodnotenie a odporúčanie našej lekárne, a že ste u nás našli toľko pozitív.
    Veľmi nás teší Vaša spokojnosť s rýchlosťou doručenia Vašej objednávky. V našom tíme sa snažíme robiť maximum pre spokojnosť našich zákazníkov. Sme radi, že Vám vyhovuje sortiment ponúkaných produktov, ktorý neustále monitorujeme a dopĺňame nové produkty, aby si každý zákazník v našom portfóliu našiel to, čo potrebuje za výhodnú cenu dostupnú pre každého zákazníka s čo najrýchlejším vybavením a doručením objednávky.
    Ďakujeme za Váš nákup a dúfame, že sa k nám čoskoro vrátite.

• dobrý výber tovarov
    • dobrá cena
    • okamžité dodanie objednávky

Obchod o d p o r ú č a m !!

Dobrý deň ,

ďakujeme za Vaše najvyššie hodnotenie a odporúčanie našej lekárne.
    Veľmi nás teší Vaša spokojnosť s rýchlosťou doručenia Vašej objednávky. V našom tíme sa snažíme robiť maximum pre spokojnosť našich zákazníkov. Ďakujeme za Váš nákup a dúfame, že sa k nám čoskoro vrátite.