Veľmi dobrá logistika, tovar mám rýchlo a za dobrú cenu.

Vyhoda

• Expresné doručenie za super cenu

Spokojnosť 100%.

• Rychle dodanie

• V lekárňach bol tovar nedostupný a tu bola výhodná cena
    • Dodanie do 4 hodín je (aspoň v mojom prípade) mylné, no balíček došiel v poriadku za výhodnú cenu, čo je pre mňa podstatnejšie ako superrýchle dodanie.

Dobrý deň ,

Ďakujeme Vám za hodnotenie. odporúčanie a zanechanú recenziu.
    Teší nás, že Vám vyhovuje sortiment ponúkaných produktov, ktorý neustále monitorujeme a dopĺňame nové produkty, aby si každý zákazník v našom portfóliu našiel to, čo potrebuje a za výhodnú cenu. Je našou prioritou, aby sme zákazníkom objednávku vybavili a doručili čo najskôr, podľa zvoleného spôsobu doručovania. Dodanie od 4 hodín od expedovania objednávky ponúkame cez prepravnú spoločnosť G4 - doručovanie kuriérom na adresu v rámci Bratislavy, Prešova a Košíc. V objednávke ste si zvolili doručovanie na výdajné miesto Packeta. Objednávka bola vytvorená piatok 10. 5. 2024, 0:57:16 hod. V daný deň bola aj expedovaná a odovzdaná prepravnej spoločnosti. Nasledujúci pracovný deň-pondelok bola doručovaná do Vami zvoleného výdajného miesta a teda doručená nasledujúci pracovný deň od objednania tak, ako to uvádzame aj u nás na stránke.
    Ďakujeme za nákup a veríme, že sa k nám opäť niekedy vrátite.

• Doručenie
    • Výber

Dobrý deň ,

ďakujeme za Vaše 100% hodnotenie a odporúčanie.
    Sme veľmi radi, že bola objednávka vybavená k Vašej úplnej spokojnosti. Na spokojnosti zákazníka si zakladáme, nakoľko je to jedna z našich hlavných priorít. Sme poctení, že náš e-shop splnil Vaše očakávania či už v sortimente ponúkaného tovaru a jeho cene, alebo rýchlosťou dodania Vašej objednávky.

Všetko oki

Dobrý deň Lenka Nováková,

ďakujeme Vám za Vaše 100% ohodnotenie.
    Sme poctení, že ste si pre svoj nákup z pohodlia domova vybrali práve našu internetovú lekáreň a všetko prebehlo k Vašej maximálnej spokojnosti a bez problémov.

z tímu eTabletka

Zatiaľ som s produktmi zakúpenými u Vás veľmi spokojná. Ďakujem a prajem všetko dobré.

Dobrý deň Veronika ,

ďakujeme za Váš nákup a Vaše 100% odporúčanie.
    Sme poctení, že ste si opäť vybrali práve náš e-shop pre svoj nákup z pohodlia Vášho domova, a že ste u nás našli to, čo ste potrebovali.
    Veríme, že sa k nám opätovne čoskoro vrátite.

• Rychlo spolahlivo doručené

Reakcia obchodu Etabletka

ďakujeme za Vaše odporúčanie našej internetovej lekárne.
    V našom tíme sa snažíme robiť maximum pre spokojnosť našich zákazníkov, preto sme veľmi radi, že Vám bola objednávka vybavená a doručovaná rýchlo k Vašej spokojnosti.
    Ďakujeme za Váš nákup a odporúčanie, tešíme sa, keď nás opäť navštívite.

z tímu eTabletka

• Tovar bol skladom a za najlepšiu cenu.
    • Dodanie hneď v ten istý deň.
    • Spokojnosť.

Dobrý deň Miroslav ,

veľmi nás teší Vaša spokojnosť s nákupom v našej internetovej lekárni.
    Teší nás, že Vám vyhovuje sortiment ponúkaných produktov, ktorý neustále monitorujeme a dopĺňame nové produkty, aby si každý zákazník v našom portfóliu našiel to, čo potrebuje a za výhodnú cenu. Je našou prioritou, aby sme zákazníkom objednávku vybavili a doručili čo najskôr, podľa zvoleného spôsobu doručovania. V rámci Bratislavy doručuje objednávku už v daný deň objednania v 3ch doručovacích oknách v pracovných dňoch a rovnako tak aj v sobotu .
    Ďakujeme Vám za 100% hodnotenie a pozitívnu recenziu.

• dobré ceny
    • max spokojnosť so sortimentom, cenami aj dodaním
    • žiadna

Dobrý deň ,

ďakujeme za Vaše 100% hodnotenie a odporúčanie.

Dobrý deň kvetinka333 ,

ďakujeme za Vaše najvyššie ohodnotenie.
    Rýchle expedovanie každej objednávky a je následne doručenie je našou prioritou, preto robíme všetko preto, aby bola každá objednávka čo najskôr expedovaná doručovaná.
    Ďakujeme za Váš nákup i odporúčanie, veríme, že sa k nám opäť čoskoro vrátite .

z tímu eTabletka

Rýchle a jednoduché objednávanie,rýchle dodanie, celková spokojnosť aj s výrobkom

Dobrý deň ,

ďakujeme za Váš nákup a Vaše 100% odporúčanie.
    Sme poctení, že ste si vybrali práve náš e-shop pre svoj nákup z pohodlia Vášho domova, že všetko prebehlo bez problémov k Vašej spokojnosti a hlavne, že nákup u nás bol pre vás výhodou či už v rýchlom doručení alebo cenou ponúkaných produktov a sortimentom, ktorý neustále monitorujeme a dopĺňame.
    Ďakujeme za Vaše hodnotenie a želáme príjemný deň.

Super ceny, rýchle dodanie

Dobrý deň Mili ,

ďakujeme za Vaše odporúčanie našej internetovej lekárne.
    Sme radi, že Vám vyhovujú ceny ponúkaných produktov, ktorý neustále monitorujeme a dopĺňame nové produkty, aby si každý zákazník v našom portfóliu našiel to, čo potrebuje za výhodnú cenu. Rovnako sme radi, že Vám bola objednávka vybavená a doručovaná rýchlo k Vašej spokojnosti.
    Ďakujeme za Váš nákup a odporúčanie, tešíme sa, keď nás opäť navštívite.

z tímu eTabletka

• Moja obj. bola vybavená a doručená veľmi rýchlo. Veľká spokojnosť

Dobrý deň Lienka ,

ďakujeme za Váš nákup a Vaše odporúčanie.
    Sme poctení, že ste si vybrali práve náš e-shop pre svoj nákup, že všetko prebehlo bez problémov k Vašej veľkej spokojnosti a hlavne, že nákup u nás bol pre vás výhodou v rýchlom doručení. Veríme, že sa k nám opäť čoskoro vrátite.
    Ďakujeme za Vaše hodnotenie a želáme príjemný deň.

Bleskové dodanie, veľká spokojnosť

Dobrý deň Kocik ,

ďakujeme za Vaše 100% ohodnotenie a odporúčanie.
    Sme veľmi radi, že bola objednávka vybavená k Vašej veľkej spokojnosti. Na rýchlosti doručenia objednávky zákazníkovi si zakladáme, nakoľko je to jedna z našich hlavných priorít. Veríme, že sa k nám čoskoro vrátite.

z tímu eTabletka

• Rýchle dodanie, super ceny.

Reakcia obchodu Etabletka

ďakujeme za Vaše vysoké hodnotenie i odporúčanie.
    Sme poctení, že ste si vybrali práve náš e-shop pre svoj nákup z pohodlia Vášho domova.
    Snažíme sa byť jednotkou v expresnom doručovaní a vždy robíme všetko pre to, aby bola každá objednávka vybavená a doručovaná za čo najkratší čas doručovaná do rúk zákazníka. Taktiež nás veľmi teší, že Vám vyhovujú ceny našich produktov.

• rýchlosť
    • neviem

Promptnosť vybavenia a cena

Dobrý deň Slavomír ,

veľmi nás teší Vaša spokojnosť s nákupom v našej internetovej lekárni.
    Teší nás, že Vám vyhovuje sortiment ponúkaných produktov, ktorý neustále monitorujeme a dopĺňame nové produkty, aby si každý zákazník v našom portfóliu našiel to, čo potrebuje a za výhodnú cenu. Je našou prioritou, aby sme zákazníkom objednávku vybavili a doručili čo najskôr.
    Ďakujeme Vám za hodnotenie a pozitívnu recenziu.

z tímu eTabletka

Dobre ceny a hlavne rýchle doručenie

veľmi nás teší Vaša spokojnosť s nákupom v našej internetovej lekárni.
    Snažíme sa, aby si každý zákazník v našom portfóliu našiel to, čo potrebuje a za výhodnú cenu. Rovnako je našou prioritou, aby sme zákazníkom objednávku vybavili a doručili čo najskôr.
    Ďakujeme Vám za najvyššie hodnotenie a pozitívnu recenziu.