• rýchlosť a presnosť dodania,výborná komunikácia

Pekný deň,

ďakujeme za Vaše odporúčanie našej internetovej lekárne.
    Teší nás, že využívate jednoduchý a rýchly nákup v našom e-shope z pohodlia domova a že všetko prebehlo k Vašej spokojnosti. Sme radi, že ako plus hodnotíte rýchlosť dodania a výbornú komunikáciu.

• Rýchla komunikácia a dodávka

Dobrý deň Tibor,
    ďakujeme Vám za Vaše 100% hodnotenie.

Sme veľmi radi, že ste boli s nákupom v našej internetovej lekárni spokojný a bola Vaša objednávka vybavená k Vašej spokojnosti, či už komunikáciu call-centra, rýchlosťou doručovania.

• Ceny produktov

Dobrý deň Martina,
    ďakujeme za Vaše 100% ohodnotenie a odporúčanie.

Sme veľmi radi, že bola objednávka vybavená k Vašej úplnej spokojnosti. Na rýchlosti doručenia objednávky zákazníkovi si zakladáme, nakoľko je to jedna z našich hlavných priorít. Sme radi, že ako plus hodnotíte ceny, výber a komunikáciu. Veríme, že sa k nám čoskoro vrátite.

S pozdravom prianím pekného dňa

• Široky sortiment tovaru
    • Dobré ceny
    • Rýchle vybavenie objednávky
    • Dobrá komunikácia s obchodom
    • objednaný tovar doručeny do 24 hodin

Odporúčam nákup v tomto obchode. Dobré ceny rýchle doručenie a kvalitny tovar

Dobrý deň matko,
    ďakujeme Vám za Vaše 100% hodnotenie.

Sme veľmi radi, že ste boli s nákupom v našej internetovej lekárni spokojný a bola Vaša objednávka vybavená k Vašej spokojnosti, či už komunikáciu call-centra, rýchlosťou doručovania, alebo dostupnosťou tovaru za dobré ceny.

z tímu eTabletka

• Super expresne rýchle vybavenie objednávky, výborná komunikácia. Navyše bonus - vitamíny zadarmo. A to som mala objednávku v hodnote iba 6,-€

Vrele odporúčam všetkými desiatimi.

Dobrý deň Helena,
    ďakujeme Vám za Vaše 100% hodnotenie.

Sme veľmi radi, že ste boli s nákupom v našej internetovej lekárni spokojná a bola Vaša objednávka vybavená k Vašej spokojnosti, či už komunikáciu call-centra, rýchlosťou doručovania, pretože spokojnosť zákazníkov je u nás prvoradá.
    Sme radi, že darček potešil.

• rýchle vybavenie objednávky
    • bezproblémová komunikácia
    • dostupnosť tovaru, ktorý som potrebovala

Dobrý deň jana,
    ďakujeme Vám za Vaše 100% hodnotenie.

Sme veľmi radi, že ste boli s nákupom v našej internetovej lekárni spokojná a bola Vaša objednávka vybavená k Vašej spokojnosti, či už komunikáciu call-centra, rýchlosťou doručovania, alebo dostupnosťou tovaru,

z tímu eTabletka

• rýchle dodanie, široký výber, dobrá komunikácia

ďakujeme za Vaše odporúčanie našej internetovej lekárne.
    Sme radi, že Vám vyhovuje sortiment ponúkaných produktov, ktorý neustále monitorujeme a dopĺňame nové produkty, aby si každý zákazník v našom portfóliu našiel to, čo potrebuje za výhodnú cenu. Spokojnosť zákazníka je našou prioritou.
    Ďakujeme za Váš nákup a odporúčanie, tešíme sa, keď nás opäť navštívite.

z tímu eTabletka

• Komunikacia, rychlost dodania, cena, dostupnost produktov

Dobrý deň Miska Poprad ,
    ďakujeme za Vaše 100% ohodnotenie.

Sme veľmi radi, že bola objednávka vybavená a rýchlo doručená k Vašej úplnej spokojnosti. Teší nás, že Vám vyhovuje sortiment ponúkaných produktov, ktorý neustále monitorujeme a dopĺňame nové produkty, aby si každý zákazník v našom portfóliu našiel to, čo potrebuje za výhodnú cenu s čo najrýchlejším doručením. Teší nás, že spomínate práve komunikáciu. Snažíme sa zabezpečovať čo najlepšiu informovanosť ohľadom procesu objednávky a v prípade otázok nás môžete kontaktovať na našej zákazníckej linke, e-mailom či na live chate.
    Ďakujeme za Váš nákup i odporúčanie. Veríme, že sa k nám opäť čoskoro vrátite.

• Rýchle odoslanie objednávky
    • Dostupnosť tovaru

Dobrý deň Ally,
    ďakujeme Vám za Vaše 100% hodnotenie.

Sme veľmi radi, že ste boli s nákupom v našej internetovej lekárni spokojný a bola Vaša objednávka vybavená k Vašej spokojnosti, či už komunikáciu call-centra, rýchlosťou doručovania alebo dostupnosťou produktov, pretože spokojnosť zákazníkov je u nás prvoradá.

• Rýchlosť
    • Prekvapenie vo forme darčeka k nákupu
    • Balenie balíka

Dobrý deň Katarína ,

veľmi nás teší Vaša spokojnosť s nákupom v našej internetovej lekárni.
    Sme veľmi radi za Vaše odporúčanie. Je našou prioritou, aby sme zákazníkom objednávku vybavili a doručili čo najskôr. Taktiež nás teší, že spomínate práve komunikáciu nášho e-shopu. Snažíme sa zabezpečovať čo najlepšiu informovanosť ohľadom procesu objednávky a v prípade otázok nás môžete kontaktovať na našej zákazníckej linke, e-mailom či na live chate. Rovnako nás teší, že oceňujete výber sortimentu a jeho ceny, ktorý ponúkame v našej internetovej lekárni, zákazníkom sa snažíme poskytovať kvalitné produkty a služby za výhodné ceny dostupné pre každého zákazníka. Sme radi, že Vás darček k objednávke potešil .
    Ďakujeme Vám za 100% hodnotenie a pozitívnu recenziu.

• Rýchle doručenie dobrá komunikacia

Pekný deň, Ján

ďakujeme Vám za Vaše hodnotenie a odporúčanie.
    Teší nás Vaša spokojnosť. Snažíme sa byť jednotkou v expresnom doručovaní a vždy robíme všetko pre to, aby bola každá objednávka vybavená za čo najkratší čas.
    Ďakujeme za Váš nákup a veríme, že sa ku nám ešte vrátite.

• brutalne rychle dorucenie
    • dobra komunikacia

Dobrý deň ,

veľmi nás teší Vaša spokojnosť s nákupom v našej internetovej lekárni. Sme veľmi radi za Vaše odporúčanie.
    Ďakujeme Vám za 100% hodnotenie a pozitívnu recenziu.

• Rýchle dodanie, príjemná komunikácia

Dobrý deň ,
    ďakujeme za Vaše maximálne ohodnotenie,

sme veľmi radi, že ste boli s nákupom v našej internetovej lekárni spokojný a bola Vaša objednávka vybavená k Vašej spokojnosti, či už sortimentom ponúkaných produktov, komunikáciu call-centra, alebo rýchlosťou doručovania, pretože spokojnosť zákazníkov je u nás prvoradá.

• Vynikajúca komunikácia

Pekný deň, Baruška

ďakujeme za Vaše maximálne ohodnotenie a za pozitívnu recenziu.
    Teší nás, že využívate jednoduchý a rýchly nákup v našom e-shope z pohodlia domova a že všetko prebehlo k Vašej maximálnej spokojnosti. Sme radi, že ako plus hodnotíte vynikajúcu komunikáciu.

Pekný deň,

z tímu eTabletka

• Veľmi rýchla komunikácia a rýchle dodanie tovaru

Pekný deň, Marek

ďakujeme Vám za Vaše 100% hodnotenie.
    Snažíme sa byť jednotkou v expresnom doručovaní a vždy robíme všetko pre to, aby bola každá objednávka vybavená za čo najkratší čas. Sme radi, že ako plus hodnotíte veľmi rýchlu komunikáciu.

z tímu eTabletka

• Komunikácia obchodu,rýchle dodanie.

Reakcia obchodu Etabletka

ďakujeme za Vaše maximálne ohodnotenie.
    Sme veľmi radi, že ste boli s nákupom v našej internetovej lekárni spokojný a bola Vaša objednávka vybavená k Vašej spokojnosti, či už komunikáciu call-centra, alebo rýchlosťou doručovania, pretože spokojnosť zákazníkov je u nás prvoradá.

z tímu eTabletka

• Výborná komunikácia,pomerne rýchle vybavenie objednávky

Reakcia obchodu Etabletka

ďakujeme za Vaše vysoké hodnotenie i odporúčanie.
    Sme veľmi radi, že Vám bola Vaša objednávka doručená rýchlo, pretože vždy si dávame záležať na tom, aby bola každá objednávka vybavená a bezpečne doručená v čo najkratšom možnom čase k spokojnosti našich zákazníkov.

• Výborná komunikácia
    • rýchle dodanie tovaru (1 deň)
    • široký sortiment obchodu

Niekoľkokrát objednané, rýchle dodané, tovar bez chýb.

Dobrý deň Katka,
    ďakujeme za Vaše odporúčanie našej internetovej lekárne.
    Sme veľmi radi, že Vám bola Vaša objednávka doručená rýchlo, pretože vždy si dávame záležať na tom, aby bola každá objednávka vybavená a doručená v čo najkratšom možnom čase. Taktiež sme radi, že ste spokojná s ponúkanými produktami, nakoľko sa snažíme, aby bol každý nákup čo najvýhodnejší pre každého zákazníka.

• Maximálna spokojnosť dodanie komunikácia

Dobrý deň Mia,

ďakujeme za Váš nákup a Vaše 100% odporúčanie.
    Sme poctení, že ste si vybrali práve náš e-shop pre svoj nákup z pohodlia Vášho domova, že všetko prebehlo k Vašej spokojnosti a hlavne že nákup u nás bol pre vás výhodou či už v doručení alebo komunikáciou s našim obchodom.
    Ďakujeme za Vaše hodnotenie a želáme príjemný deň.