• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

Ak si tu niečo objednáte budú vás do nekonečna otravovať. Nikdy viac.

ďakujeme za Vašu recenziu.

Snažili sme s Vami niekoľko-krát telefonicky skontaktovať, žiaľ zatiaľ neúspešne. Mrzí nás, že ako mínus hodnotíte priebežné notifikácie o stave objednávky, aby ste boli čo najlepšie informovaný. V prípade pokiaľ nemáte záujem o dostávanie informácií o zľavových akciách a novinkách, neváhajte nás kontaktovať na našu zákaznícku linku a obratom zabezpečíme zrušenie odberu. Sme tu pre Vás denne 07:00 - 22:00 na tel. čísle +421 915 040 800.

Monika z tímu eTabletka

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

• chýbajúca položka v balíčku

Objednané 3 položky, avšak v balíčku, ktorý došiel boli len 2. Po kontaktovaní zákazníckeho centra mi chýbajúcu položku doposlali. Ďalšie zbytočné stratené 3 dni.

Reakcia obchodu Etabletka

ďakujeme za Vašu recenziu a ospravedlňujeme sa Vám za vzniknuté nepríjemnosti.
    Objednávka Vám bola doručovaná 6.5.2024 8:55 hod. Následne ste nás 6. 5. 2024 10:53 hod kontaktovali s informáciou, že Vám chýbal produkt v objednávke. Situáciu sme obratom preverovali a následne vám bol ešte v daný deň 6.5.2024 chýbajúci produkt zaslaný, o čom sme Vás aj priebežne informovali. Dnes 7.5.2024 od 12:40 hod je objednávka pripravená na vyzdvihnutie na Vami zvolenom výdajnom mieste.

Denisa
    z tímu eTabletka

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

Bola som prekvapena a sklamana, objednala som 100 tabletkove Essentiale na pecen, ktore bolo v akcii za 13 € a drobne, prislo mi 30 tabletkove, to som mohla kupit hocikde a este lacnejsie, bez postovneho a kuriera, takze ste ma podviedli, ale prezijem to.

ďakujeme za Vašu recenziu.

Vašu objednávku ste si vytvorili 7.4.2024 následne Vám prišiel potvrdzujúci e-mail, v ktorom vidíte, že ste si objednali 30 kapsulové balenie produktu. Obratom Vás budeme telefonicky kontaktovať aby sme si spoločne objednávky skontrolovali.

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

• objednal som si ale nič do dnesneho dna neprislo

ďakujeme za Vašu recenziu.

Veľmi nás mrzí vzniknutá situácia s dlhším doručením Vašej zásielky. Snažíme sa s Vami telefonicky skontaktovať, aby sme vzniknutú situáciu vyriešili k Vašej spokojnosti.

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

Nedodrzana doba dorucenia tovaru, nevedeli mi povedat, kedy mi bude tovar poslany, pritom bol skladom, neochota zo strany obchodu, pritom tovar bol vyplateny

Pekný deň,

ďakujeme za Vašu recenziu.

Veľmi nás mrzí vzniknutá situácia s dlhším doručením Vašej zásielky. Budeme Vás telefonicky kontaktovať, aby sme vzniknutú situáciu vyriešili k Vašej spokojnosti.

tím eTabletka

Na Vašej stránke bol uvedený dátum dodania tovaru, ktorý nebol dodržaný.Tovar som dostala so štvordňovým oneskorením.Veľmi zlá skúsenosť.

• rýchle vybavenie objednávky
    • pomýlili balíky, bol mi doručený cudzí tovar, musela som balík vrátiť

Dobrý deň Edita Stanczová,
    ďakujeme za Vašu recenziu.

Veľmi nás mrzí vzniknutá situácia. Hneď ako sme zistili, že Vám bol doručený iný balík, sme sa Vás obratom kontaktovali a vytvorili sme novú objednávku.