• -spokojnosť s dodaním tovaru
    • -objednávka prišla pomerne rýchlo
    • -dobré ceny
    • -doprava zdarma nad 9,90 eur potešila

Pekný deň,

ďakujeme za Vaše odporúčanie našej internetovej lekárne.
    Teší nás, že využívate jednoduchý a rýchly nákup v našom e-shope z pohodlia domova a že všetko prebehlo k Vašej spokojnosti. Sme radi, že ako plus hodnotíte dobré ceny a rýchlosť dodania. Taktiež sme radi, že Vám vyhovovala doprava zadarmo.
    Veríme, že sa k nám opäť čoskoro vrátite.

z tímu eTabletka

• Akoze fakt super keď je doručenie zadarmo :) to ze mi to prišlo super rýchlo to je další mega bonus

Pekný deň, Rodina

• super rýchle doručenie
    • výhodná cena prepravy, netreba velkú sumu objednávať pre dopravu zadarmo

Dobrý deň ,

ďakujeme za Vaše 100% hodnotenie.
    Rýchle doručenie je našou prioritou, preto robíme všetko preto, aby bola každá objednávka čo najskôr expedovaná a doručovaná zákazníkom. Sme radi že ako plus hodnotíte výhodná cena prepravy.

• Ceny
    • Rýchlosť dodania
    • Doprava zadarmo

Keď lieky jedine tu

Dobrý deň ,

ďakujeme za Vaše najvyššie hodnotenie a odporúčanie našej lekárne, a že ste u nás našli toľko pozitív.
    Veľmi nás teší Vaša spokojnosť s rýchlosťou doručenia Vašej objednávky. V našom tíme sa snažíme robiť maximum pre spokojnosť našich zákazníkov. Sme radi, že Vám vyhovuje sortiment ponúkaných produktov, ktorý neustále monitorujeme a dopĺňame nové produkty, aby si každý zákazník v našom portfóliu našiel to, čo potrebuje za výhodnú cenu dostupnú pre každého zákazníka s čo najrýchlejším vybavením a doručením objednávky. Teší nás, že ste využili akciu - doprava zadarmo.

z tímu eTabletka

• Doprava zadarmo a darček -vitamín C k dodanému tovaru:)
    • Tovar doručený podľa podmienok uvedených pri objednávke

ďakujeme za Vaše 100% ohodnotenie a odporúčanie,
    sme veľmi radi, že bola objednávka vybavená k Vašej úplnej spokojnosti. Na rýchlosti doručenia objednávky zákazníkovi si zakladáme, nakoľko je to jedna z našich hlavných priorít. Sme veľmi radi, že ako plus hodnotíte dopravu zadarmo. Veríme, že sa k nám čoskoro vrátite.

• najlepsia cena produktu
    • siroky sortiment
    • dorucenie zdarma nad 10€

Dobrý deň Milan,
    ďakujeme za Vaše hodnotenie a odporúčanie.

Sme radi, že oceňujete výber sortimentu a jeho ceny, ktorý ponúkame v našej internetovej lekárni, zákazníkom sa snažíme poskytovať kvalitné produkty a služby za výhodné ceny dostupné pre každého s čo najrýchlejším doručením podľa zákazníkom zvoleného spôsobu doručovania.
    Ďakujeme za Váš nákup a prejavenú dôveru.

z tímu eTabletka

• Dobré ceny a doručenie zdarma

Dobrý deň Zuza ,
    ďakujeme za Vaše hodnotenie a odporúčanie nášho e-shopu.

Sme radi, že ako plus oceňujete akciu - doprava zadarmo. Rovnako tak sme radi, že ste boli s nákupom u nás spokojná, snažíme sa poskytovať produkty a služby tej najvyššej kvality za dostupné ceny pre každého zákazníka.

z tímu eTabletka

• rýchle dodanie, doprava zdarma

Dobrý deň Megy ,

ďakujeme za Vaše hodnotenie a odporúčanie nášho e-shopu.
    Veľmi nás teší Vaša spokojnosť s rýchlosťou doručenia Vašej objednávky. Sme radi, že ako plus oceňujete akciu - doprava zadarmo.

z tímu eTabletka

• NAJRÝCHLEJŠIE vybavené objednávky - NAJRÝCHLEJŠIA doprava - SUPER rýchlosť od potvrdenia objednávky 6.3. po doručenie 7.3. + doprava zdarma + možnosť dobierky - a k tomu aj príjemný šofér z Packeta (okrem oznámenia o doručení cez sms môžete sledovať presnú polohu kuriera, ktorý Vám dokonca rýchlo zdvihne mobil a milo komunikuje...)

Dobrý deň Anna ,

ďakujeme za Vašu pozitívnu a maximálnu recenziu a odporúčanie.
    Sme veľmi radi, že Vám bola Vaša objednávka doručená rýchlo - už na druhý deň od objednania, pretože vždy si dávame záležať na tom, aby bola každá objednávka vybavená a doručená v čo najkratšom možnom čase podľa zvoleného spôsobu doručovania. Ďakujeme za Váš nákup a veríme, že sa k nám opäť čoskoro vrátite.

• Rýchle dodanie bezplatná doprava,

Dobrý deň Vierenka ,

ďakujeme za Vaše 100% ohodnotenie a odporúčanie.
    Veľmi nás teší Vaša spokojnosť s rýchlosťou doručenia ako aj s akciou na bezplatnú dopravu, nakoľko sa vždy snažíme o čo najrýchlejšie doručenie objednávky zákazníkovi.
    Ďakujeme za Vašu objednávku a želáme príjemný deň.

• výber
    • ceny
    • predovšetkým doprava ZADARMO !!

Chválim a odporúčam, nie nadarmo je to najlepšia internetová lekáreň. Tovar zaplatený do predu mi dorazil. Doprava ZADARMO čo sa na dnes nevidí, kedže predajcovia sú taký žobráci, že účtujú ku kuriérovi ešte aj dobierkové poplatky.

ďakujeme Vám za Vaše hodnotenie,

Sme poctení, že ste v nákupe na našom e-shope našli toľko pozitív. Sortiment ponúkaných produktov neustále monitorujeme a dopĺňame nové produkty, aby si každý zákazník v našom portfóliu našiel to, čo potrebuje za najvýhodnejšiu cenu. Sme radi že ako plus hodnotíte dobré ceny, nakoľko sa snažíme, aby bol každý nákup čo najvýhodnejší. Sme radi, že ste využili akciu - doprava zadarmo.

z tímu eTabletka

• Rýchle doručenie tovaru a v rámci akcie aj bezplatná doprava

Pekný deň,

ďakujeme za Vaše hodnotenie.

Veľmi nás teší Vaša spokojnosť s rýchlosťou doručenia Vašej objednávky. Rýchlosť doručenia je jednou z našich hlavných priorít. Ďakujeme za Váš nákup a dúfame, že sa k nám čoskoro vrátite.

Laura z tímu
    eTabletka

• Siroky vyber tovaru
    • Rychlost dorucenia
    • Akcie, kedy je doprava zadarmo

Super obchod

Dobrý deň M.J.,

ďakujeme za Váš nákup a Vaše 100% odporúčanie.
    Sme poctení, že ste si vybrali práve náš e-shop pre svoj nákup z pohodlia Vášho domova, že všetko prebehlo k Vašej spokojnosti a hlavne, že nákup u nás bol pre vás výhodou či už v rýchlom doručení alebo cenou ponúkaných produktov.
    Ďakujeme za Vaše hodnotenie a želáme príjemný deň.

• Veľmi rýchle dodanie , cena , doprava zdarma

Reakcia obchodu Etabletka

ďakujeme za Váš nákup a Vaše 100% odporúčanie.
    Sme poctení, že ste si vybrali práve náš e-shop pre svoj nákup z pohodlia Vášho domova, že všetko prebehlo k Vašej spokojnosti a hlavne že nákup u nás bol pre vás výhodou hlavne v rýchlom doručení ako aj cenovo dostupný.
    Ďakujeme za Vaše hodnotenie a želáme príjemný deň.

z tímu eTabletka

• bezplatná doprava, rýchle dodanie

Dobrý deň rea,

ďakujeme za Vaše ohodnotenie a odporúčanie.
    Sme veľmi radi, že bola objednávka vybavená k Vašej úplnej spokojnosti. Na rýchlosti doručenia objednávky zákazníkovi si zakladáme, nakoľko je to jedna z našich hlavných priorít.
    Veríme, že sa k nám čoskoro vrátite.

z tímu eTabletka

• doprava zdarma, primerané ceny

ďakujeme Vám za Vaše hodnotenie a odporúčanie.
    Sme radi že ako plus hodnotíte primerané ceny, nakoľko sa snažíme, aby bol každý nákup čo najvýhodnejší. Taktiež sme radi, že ste bola spokojná s dopravou zadarmo.

z tímu eTabletka

• Využila som dopravu zdarma a preto som nakúpila lacnejšie ako z kamennej predajne.

Pekný deň, Ľudmila,

ďakujeme za Vaše ohodnotenie a odporúčanie,
    sme veľmi radi, že bola objednávka vybavená k Vašej úplnej spokojnosti. Sme radi, že ste využili našu akciu na dopravu zadarmo. Akcie pravidelne obmeňujete a snažíme sa nastaviť tak, aby boli pre zákazníkov čo najvýhodnejšie.

• ceny
    • siroky sortiment
    • doprava zdarma
    • rychle vybavenie

Dobrý deň Elys ,

ďakujeme Vám za Vaše hodnotenie a odporúčanie.
    Snažíme sa byť jednotkou v expresnom doručovaní a vždy robíme všetko pre to, aby bola každá objednávka vybavená za čo najkratší čas. Sme radi že ako plus hodnotíte široký sortiment ponúkaných produkto výhodné ceny, nakoľko sa snažíme, aby bol každý nákup čo najvýhodnejší.

• Doprava zdarma
    • Výhodnejšie ceny
    • Veľký výber

Dobrý deň Saška ,

ďakujeme za Vaše milé a pozitívne slová a hodnotenie,
    sme veľmi radi, že bola objednávka vybavená a doručená rýchlo k Vašej úplnej spokojnosti. Teší nás, že Vám vyhovuje sortiment ponúkaných produktov, ktorý neustále monitorujeme a dopĺňame nové produkty, aby si každý zákazník v našom portfóliu našiel to, čo potrebuje za výhodnú cenu s čo najrýchlejším doručením.
    Ďakujeme za Váš nákup a odporúčanie, tešíme sa, že sa k nám opäť čoskoro vrátite.

z tímu eTabletka

• Veľmi rýchle dodanie tovaru, doprava zdarma.

Reakcia obchodu Etabletka

ďakujeme za Vaše najvyššie hodnotenie a odporúčanie našej lekárne. Veľmi nás teší Vaša spokojnosť s rýchlosťou a samozrejme cenou doručovania Vašej objednávky. V našom tíme sa snažíme robiť maximum pre spokojnosť našich zákazníkov. Ďakujeme za Váš nákup a dúfame, že sa k nám čoskoro vrátite.