etabletka ponúka vcelku dobré ceny a často maju akciu na dopravu zdarma..

Dobrý deň daniel ,

ďakujeme za Váš nákup a Vaše odporúčanie.
    Sme poctení, že ste si vybrali práve náš e-shop pre svoj nákup z pohodlia Vášho domova, že všetko prebehlo bez problémov k Vašej spokojnosti a hlavne, že nákup u nás bol pre vás výhodou či už v rýchlom doručení alebo cenou ponúkaných produktov a sortimentom, ktorý neustále monitorujeme a dopĺňame. Teší nás, že využívate našu akciu - doprava zadarmo.
    Ďakujeme za Vaše hodnotenie a želáme príjemný deň.

• Rýchle vybavenie

ďakujeme za Váš nákup a Vaše odporúčanie.
    Sme poctení, že ste si vybrali práve náš e-shop pre svoj nákup z pohodlia Vášho domova.
    Veríme, že sa k nám opätovne čoskoro vrátite.

• Výborná spätná väzba

Veľmi promptné doručenie mojej zásielky

ďakujeme za Váš nákup a Vaše odporúčanie.
    Sme poctení, že ste si vybrali práve náš e-shop pre svoj nákup, že všetko prebehlo bez problémov k Vašej maximálnej spokojnosti a hlavne že nákup u nás bol pre vás výhodou v rýchlom doručení a ďakujeme, že pozitívne hodnotíte aj spätnú väzbu nášho e-shopu. Veríme, že sa k nám opäť čoskoro vrátite.

z tímu eTabletka

Rýchle doručenie , dobrá cena .

Dobrý deň Blanka ,

ďakujeme za Vaše odporúčanie našej internetovej lekárne.
    Sme radi, že Vám vyhovujú ceny ponúkaných produktov, ktorý neustále monitorujeme a dopĺňame nové produkty, aby si každý zákazník v našom portfóliu našiel to, čo potrebuje za výhodnú cenu. V našom tíme sa snažíme robiť maximum pre spokojnosť našich zákazníkov, preto sme veľmi radi, že Vám bola objednávka vybavená a doručovaná rýchlo k Vašej spokojnosti.

• veľmi rychle dodanie

ďakujeme za Vaše odporúčanie našej internetovej lekárne.
    Sme radi, že Vám bola Vaša objednávka doručená kvalitne a rýchlo, pretože vždy si dávame záležať na tom, aby bola každá objednávka vybavená a doručená v čo najkratšom možnom čase. Spokojnosť zákazníka je našou prioritou.

• Prontné vybavenie, korektný prístup

Dobrý deň ,

veľmi nás teší Vaša spokojnosť s nákupom v našej internetovej lekárni.
    Je našou prioritou, aby sme zákazníkom objednávku vybavili a doručili čo najskôr. Taktiež nás teší, že spomínate práve komunikáciu nášho e-shopu. Snažíme sa zabezpečovať čo najlepšiu informovanosť ohľadom procesu objednávky , ku každej objednávke a každému zákazníkovi pristupujeme individuálne a vždy profesionálne, aby sme akúkoľvek situáciu vyriešili k spokojnosti zákazníka.
    Ďakujeme Vám za najvyššie hodnotenie a pozitívnu recenziu.

z tímu eTabletka

Veľmi oceňujem presné informácie pri tovare ohľadne dátumu doručenia a rýchle dodanie - keď potrebujem niečo súrne, automaticky hneď pozerám,či je to možné zakúpiť na e-tabletka.

Dobrý deň Jana ,

ďakujeme za Vaše 100% hodnotenie a odporúčanie.
    Sme veľmi radi, že bola Vaša objednávka vždy vybavená k Vašej úplnej spokojnosti. Na spokojnosti zákazníka si zakladáme, nakoľko je to jedna z našich hlavných priorít. Sme poctení, že náš e-shop splnil Vaše očakávania, že ste u nás vždy našli to čo ste potrebovali.
    Ďakujeme za Váš nákup a veríme, že sa k nám čoskoro vrátite.

Dobrý deň ,

ďakujeme za Vaše najvyššie ohodnotenie.
    Rýchle expedovanie každej objednávky a je následne doručenie je našou prioritou, preto robíme všetko preto, aby bola každá objednávka čo najskôr expedovaná doručovaná.
    Ďakujeme za Váš nákup i odporúčanie, veríme, že sa k nám opäť čoskoro vrátite .

z tímu eTabletka

• Super rychle dodanie tovaru komunikacia s obchodom vynikajuca.

Dobrý deň ,

veľmi nás teší Vaša spokojnosť s nákupom v našej internetovej lekárni.
    Snažíme sa, aby si každý zákazník v našom portfóliu našiel to, čo potrebuje a za výhodnú cenu. Je našou prioritou, aby sme zákazníkom objednávku vybavili a doručili čo najskôr. Taktiež nás teší, že spomínate práve komunikáciu nášho e-shopu. Snažíme sa zabezpečovať čo najlepšiu informovanosť ohľadom procesu objednávky a v prípade otázok nás môžete kontaktovať na našej zákazníckej linke, e-mailom či na live chate.
    Ďakujeme Vám za najvyššie hodnotenie a pozitívnu recenziu.

z tímu eTabletka

Super ceny, komunikacia, dorucenie, iba odporucam

Dobrý deň Kristian ,

ďakujeme za Vaše odporúčanie našej internetovej lekárne.
    Sme radi, že Vám vyhovujú ceny ponúkaných produktov, ktorý neustále monitorujeme a dopĺňame nové produkty, aby si každý zákazník v našom portfóliu našiel to, čo potrebuje za výhodnú cenu. V našom tíme sa snažíme robiť maximum pre spokojnosť našich zákazníkov, sme poctení, že hodnotíte pozitívne aj našu komunikáciu.

• super rýchle dodanie

Pekný deň, Anicka

ďakujeme Vám za Vaše 100% hodnotenie.
    Ďakujeme za Váš nákup a odporúčanie.

z tímu eTabletka

• Pohodlné z domu sa môze všetko objednať.

Rýchle a pohodlné objednanie potrebného tovaru, odporúčam každému.

Pekný deň, Beáta

ďakujeme za Vaše hodnotenie.

z tímu eTabletka

Všetko super rýchle doručenie darčeky navyše k nákupu zľavy aj ceny najlepší obchod z tejto kategórie

Pekný deň,

ďakujeme za Vaše najvyššie hodnotenie.
    Teší nás, že využívate jednoduchý a rýchly nákup v našom e-shope z pohodlia domova a že všetko prebehlo k Vašej spokojnosti. Snažíme sa byť jednotkou v expresnom doručovaní a vždy robíme všetko pre to, aby bola každá objednávka vybavená za čo najkratší čas. taktiež sme radi, že ako zľavy a darčeky k nákupu. Sme radi, že nás označujete ako najlepší obchod.

• Doručia na adresu
    • Kuriérska služba milá

Pekný deň, Zuzana

ďakujeme za Vaše 100% ohodnotenie a odporúčanie,
    sme veľmi radi, že bola objednávka vybavená k Vašej úplnej spokojnosti. Na rýchlosti doručenia objednávky zákazníkovi si zakladáme, nakoľko je to jedna z našich hlavných priorít. Veríme, že sa k nám čoskoro vrátite.

• Rýchle a spoľahlivé dodanie

Pekný deň,

ďakujeme za Vaše hodnotenie.

Spokojná rýchle dodanie

Pekný deň,

ďakujeme za Váš nákup a Vaše 100% odporúčanie.

Sme poctení, že ste si vybrali práve náš e-shop pre svoj nákup z pohodlia Vášho domova, že všetko prebehlo bez problémov k Vašej maximálnej spokojnosti a s rýchlym doručením.

Ďakujeme za Vaše hodnotenie a želáme príjemný deň.

• Rychle dodanie

Pekný deň,

ďakujeme za Vaše 100% ohodnotenie a odporúčanie.

Sme veľmi radi, že bola objednávka vybavená k Vašej úplnej spokojnosti. Na rýchlosti doručenia objednávky zákazníkovi si zakladáme, nakoľko je to jedna z našich hlavných priorít. Veríme, že sa k nám čoskoro vrátite.

z tímu eTabletka

Rýchle vybavenie aj dodanie. Som veľmi spokojná.

Pekný deň,

ďakujeme za Vaše najvyššie hodnotenie a odporúčanie našej lekárne.

V našom tíme sa snažíme robiť maximum pre spokojnosť našich zákazníkov. Snažíme sa byť jednotkou v expresnom doručovaní a vždy robíme všetko pre to, aby bola každá objednávka vybavená za čo najkratší čas. Ďakujeme za Váš nákup a dúfame, že sa k nám čoskoro vrátite.

z tímu eTabletka

• Už na tretí deň som to mala doma

Pekný deň, Milusa

ďakujeme Vám za Vaše hodnotenie.
    Ďakujeme za Váš nákup a odporúčanie.

Široký sortiment, akcie