• Veľký výber
    • Vysoké ceny

Reakcia obchodu Smarty.sk

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že nákup proběhl v pořádku a že jste byl spokojen s jeho vyřízením. Snažíme se, aby ceny pro naše zákazníky byli co nejvíce zajímavé, proto nabízeme časté speciální akce a slevy. Budeme rádi, když se i příště rozhodnete nakoupit právě u nás, nebo navštívit jednu z našich kamenných prodejen.

S přáním krásného dne
    Tým Smarty

• Dobry vyber tovaru

Reakcia obchodu Smarty.sk

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že nákup proběhl v pořádku a že jste nalezl požadovaný výrobek. Budeme rádi, když se i pro příští nákup rozhodnete pro náš obchod.

S přáním krásného dne
    Tým Smarty

• Dobry vyber
    • Zaujimave ceny
    • Moznost dorucenia na predajnu
    • Automaticke maili o hodnoteni vyrobku, ktory este ani nemam na predajni

Reakcia obchodu Smarty.sk

děkujeme za kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že nákup a cenová nabídka dopadla dle Vašich představ. Budeme rádi, pokud se opět rozhodnete pro nákup u nás.

S přáním příjemného dne,
    tým Smarty

• dobrý výber tovaru
    • kvalitný popis tovaru
    • zaujímavé ceny

Bezproblémový nákup v kvalitnom a prehľadnom e-shope. Cena za dopravu je nastavená rozumne a dodanie bolo veľmi rýchle. Nakúpim tu aj nabudúce.

Reakcia obchodu Smarty.sk

děkujeme za kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že nákup a rychlost doručení dopadl dle Vašich představ. Budeme rádi, pokud se opět rozhodnete pro nákup u nás.

S přáním příjemného dne,
    tým Smarty