• komunikácia

Reakcia obchodu Smarty.sk

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že jste náš spokojený zákazník a že oceňujete všechny zmíněné přednosti našeho obchodu. Budeme rádi, když se i příště rozhodnete nakoupit právě u nás.

S přáním krásného dne
    Tým Smarty

• Rýchle dodanie tovaru, bezproblémová komunikácia, tovar bez chýb v TOP stave, ďakujem

S přáním krásného dne
    Tým Smarty

• Rýchlosť doručenia
    • Dobre zabalené
    • Dobrá komunikácia
    • 1€ poplatok (mimo dopravy)

Reakcia obchodu Smarty.sk

děkujeme za kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že nákup a rychlost dodání dopadl dle Vašich představ. Budeme rádi, pokud se opět rozhodnete pro nákup u nás.

tým Smarty

• Dobrá komunikácia a rýchle dodanie

Reakcia obchodu Smarty.sk

děkujeme za kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že nákup a rychlé dodání dopadl dle Vašich představ. Budeme rádi, pokud se opět rozhodnete pro nákup u nás.

tým Smarty

• Dobré ceny i komunikácia s obchodom ,vyexpedovanie tovaru skladom bolo ihneď, tovar do výdajne dorazil za 4 dni

Reakcia obchodu Smarty.sk

děkujeme za kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu.
    Těší nás, že vám kolegové z prodejny poskytli přátelský a profesionální přístup, na kterém si zakládáme. Jsme rádi, že vše proběhlo k vaší spokojenosti a budeme se těšit na případnou další návštěvu.