Reklama
Prihlásiť sa a pridať príspevok
  • Už nikdy viac. Dal som si tu vyskladať PC + monitor, spolu 1700 eur a už niekoľko dní nemám informácie k objednávke, nemám čas doručenia nemám peniaze, počítač, nemám nič. Komunikácia je katastrofa, na smarty.sk sa človek dovolá po pol hodine čakania kde mu povedia že nemajú žiadne informácie od TIGO a keď ma prepoja na TIGO počujem len ďakujeme za zavolanie a hovor sa zruší. Všetky komponenty ktoré som vybral boli označené ako ´´k montáži dnes´´ ale to že kedy presne je to dnes to už nešpecifikovali a to neviem, ako dlho môže trvať poskladať taký počítač? Mal som kupovať radšej na alze..... Tento eshop je jedna veľká neschopná katastrofa, nikdy viac, ďakujem neprosím a hlavne NEODPORÚČAM !!!!!!

  • Kupoval som 4 kusy produktu v tomto katastrofálnom obchode, ktorý údajne mal produkt na sklade. Niekoľko dní žiadna informácia, tak priebežne kontrolujem daný produkt, stále píše skladom, dokonca zvýšili cenu, tak si hovorím, že to je dobré znamenie, že budú mať toho veľa. Po X dňoch mi však napísali, že nič nedostanem a vrátia mi peniaze. Tak si hovorím, že musím rýchlo zháňať z inej stránky za drahšie, veď peniaze pošlú. Hádajte, čo sa mi stalo? Čakal som skoro dva týždne, zatiaľ produkt už v SK a CZ obchodoch bol fuč. Potom ešte tie ich klasické kecy. Radšej hľadajte iné obchody, ktoré nebudú robiť takéto hlúposti. V živote sa mi nič takéto nestalo, 3 týždne čakania na nič a ešte mi zamrazili peniaze tak som si nakoniec nekúpil nič. Každému čo poznám hovorím o mojej skúsenosti, tak som si povedal že sa podelím aj na internete.

    • Dobrý den,

      děkujeme Vám za Vaši zpětnou vazbu a hodnocení. Vaše nespokojenost nás mrzí, že jsme nedostáli závazku poskytnout objednané zboží. Neváhejte nás kontaktovat na emailu [email protected], kde s Vámi můžeme záležitost blíže ověřit a nabídnout patřičnou kompenzaci nebo slevu za způsobené komplikace.

      Přejeme příjemný den,
      tým Smarty

  • Neodporucam obchod nereaguju na telefony ,mylne informacie o produkte ze je skladom ,neozyvaju sa ,dlhe cakanie , nukdy viac

    • Dobrý den,

      děkujeme za vaše hodnocení a zpětnou vazbu. Mrzí nás Vaše negativní zkušenost. Prosíme Vás o zaslání e-mailu na [email protected], abychom situaci mohli prověřit. Na zákaznické lince jsme dostupní každý pracovní den od 8.30-18.00 a od 9.00-17.00 o víkendu, jak na telefonu i chatové komunikaci.

      S přáním krásného dne
      Tým Smarty