• nakúpil v obchode Prva.sk pred 2 týždňami

Veľmi ochotný zamestnanec prepravnej spoločnosti mi tovar zaviezol až do kuchyne.

• nakúpil v obchode Prva.sk pred 2 týždňami

• ceny
    • dlhší čas dodanie, ale obchod upozornil vopred na túto skutočnosť
  • nakúpil v obchode Prva.sk pred 3 týždňami

• tovar doručený už na druhý deň od objednania , cena super
  • nakúpil v obchode Prva.sk pred 3 týždňami

• ústretový prístup k zákazníkovi
    • ihneď ochotne odpovedali na moje otázky

potešila ma ochota, pružnosť a ústretovosť webshopu

• najlacnejšia ponuka
    • Veľmi poškodená škatuľa

OK

• nakúpil v obchode Prva.sk pred 3 týždňami

• spoľahlivý, ústretový, dobrá cena
  • nakúpil v obchode Prva.sk pred 5 mesiacmi

• Rýchle dodanie,cena,

Super,tovar doručený rýchlo, cena najlepšia ,

• rychlost
    • moznost osobneho odberu (na druhy den)
  • nakúpil v obchode Prva.sk pred 4 týždňami

Bezproblemove rychle dodanie tovaru.

• Mozno trochu lacnejsie
    • Otrasny pristup. Poslu nespravny tovar a pan zo servisu vas zacne arogantne presviedcat, ze co chcete, tovar je V PODSTATE ROVNAKY alebo lepsi, co samozrejme je uplna blbost a nema si to co dovolovat. Nakoniec asi po 16 mailoch vam zaslu spravny tovar, ale ani sa neospravedlnia...

NIKDY VIAC

Všetko O.K. perfektný personál

Dobrý deň prajeme.

Ďakujeme pekne za priaznivú recenziu Vášho nákupu u nás. Sme veľmi radi, že všetko bolo podľa Vašich predstáv a v poriadku. Dúfame, že zostanete aj naďalej našim zákazníkom a ešte sa u nás v budúcnosti zastavíte. Prajeme veľa spokojnosti so spotrebičom od nás !

• nakúpil v obchode Prva.sk pred 1 mesiacom

Tovar skladom, dobre ceny, obchodnik odpovedal hned, rychle dodanie. Co viac si priat ? :-D

• nakúpil v obchode Prva.sk pred 1 mesiacom

• Tovar uplne v poriadku, prijemne ceny, komunikacia s obchodom v podstate v poriadku. Urcite sa snazia vyjst v ustrety.
    • Doprava a vynasanie trosku s miernymi zadrhelmi, ale nic vazne.

• super rychle dodanie
    • ceny zatial super lacnejsie som nenasiel
    • super konkurencia pre mall.sk

• nakúpil v obchode Prva.sk pred 1 mesiacom

• Nekomunikuje zo zákazníkom nedá sa tel.dovolat

Dobrý deň prajeme.

Predpokladáme ,že ste sa pri hodnotení pomýlil nakoľko bolo z našej strany dodržané všetko čo sme deklarovali... Prajeme veľa spokojnosti so spotrebičom od nás.Ak je infolinka obadená treba byť trpezlivý,snažíme sa vybaviť každého jedného zákazníka k maximálne spokojnosti.

• nakúpil v obchode Prva.sk pred 5 mesiacmi

• Rýchle dodanie.

Dobrý deň prajeme.

Ďakujeme pekne za priaznivú recenziu Vášho nákupu u nás. Sme veľmi radi, že všetko bolo podľa Vašich predstáv a v poriadku. Dúfame, že zostanete aj naďalej našim zákazníkom a ešte sa u nás v budúcnosti zastavíte. Prajeme veľa spokojnosti so spotrebičom od nás a príjemné prežitie Vianočných sviatkov a štastný Nový rok!

• Promptne vybavene

• nakúpil v obchode Prva.sk pred 1 mesiacom

• Tivar tak ako mali na stránke, mali aj skladom. Prišiel rýchlo. Všetko ok.

• nakúpil v obchode Prva.sk pred 1 mesiacom

Objednávka bola vybavená dodaná promptne a v poriadku doručená.