Na Heureke využívame personalizáciu a cielenú reklamu. Na základe vášho správania na Heureke personalizujeme jej obsah. Kliknutím na „Rozumiem“ alebo inam súhlasíte aj s využívaním cookies a odovzdaním údajov o správaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na ďalších weboch. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete vypnúť v nastaveniach prehliadača. Rozumiem

Ako prihlásený užívateľ máte možnosť nastaviť si zobrazenie Heureky.

Zobraziť pôvodnú Heureku

Zákazníci pri obchode za posledný polrok najčastejšie zmieňujú

• Rýchle dodanie.

Reakcia obchodu Prva.sk

Ďakujeme pekne za priaznivú recenziu Vášho nákupu u nás. Sme veľmi radi, že všetko bolo podľa Vašich predstáv a v poriadku. Dúfame, že zostanete aj naďalej našim zákazníkom a ešte sa u nás v budúcnosti zastavíte. Prajeme veľa spokojnosti so spotrebičom od nás !

Vaša maximálna spokojnosť je pre nás najväčším zadosť učinením a nezabudnite sme tu pre Vás!

• zakúpené v Prva.sk pred 2 týždňami

• Objednávku som robila poobede a ráno mi ho už priniesli.

• rychlost

• Vyborna cena, darček,rychlost dodania

Ďakujem ,rýchle vybavenie objednávky

• zakúpené v Prva.sk pred 3 týždňami

• Rýchle doručenie (napriek platbe vopred na účet, čo spomaľuje doručenie)
    • Ceny

• zakúpené v Prva.sk pred 3 týždňami

• V minulosti som po rozbalení noteboku zistil, že má prasknuty displej. Oslovil som obchod a všetko bezproblemov vyriešili k mojej spokojnosti.

• Rýchle doručenie
    • Tovar dodaný bez poškodenia
    • Dodali všetko, čo aj malo byť doručené
    • Možnosť platby na dobierku, čo je plus pri väčšej sume objednávky

Po prijatí objednávky si ju telefonicky overili a informovali o dátume odoslania aj doručenia.

• zakúpené v Prva.sk pred 3 týždňami

• Tovar bol dodaný hneď na druhý deň. Až som bol prekvapený.

• zakúpené v Prva.sk pred 3 týždňami

Obchod urobil všetko preto aby mnou objednaný nový tovar dodal, napriek tomu že počas prepravy došlo k poškodeniu.

Reakcia obchodu Prva.sk

Ďakujeme pekne za priaznivú recenziu Vášho nákupu u nás. Veľmi nás mrzí,že došlo počas doručenia k poškodeniu. Dúfame, že zostanete aj naďalej našim zákazníkom a ešte sa u nás v budúcnosti zastavíte. Prajeme veľa spokojnosti so spotrebičom od nás !

• zakúpené v Prva.sk pred 4 týždňami

• Rýchla komunikácia obchodu, včasné dodanie tovaru

Veľmi dobré...

• Rýchle dodanie

100 % O.K.

• zakúpené v Prva.sk pred 1 mesiacom

• Rýchle dodanie na druhý deň.

prehľadný obchod, dobré ceny

• Rychlost
    • Divne nadpisy pri tovare

Tovar aj rychlost dorucenia bola OK. Len ma zarazilo, že v popise tovaru bolo pri vyrobku Karcher - chemia Karcher zdarma... Samozrejme nic zadarmo neposlali a podla ich slov : "zdarma platí len pre vybranych partnerov Karcher" Takze tí, co citate tuto recenziu si zapamätajte, ze eshop prva.sk nedava svojim zakaznikom nikdy nic zadarmo, iba zjavne svojim partnerom.

Reakcia obchodu Prva.sk

Ďakujeme pekne za priaznivú recenziu Vášho nákupu u nás.

Chémia je pribalená pri každom produkte a tak ako sme Vám uviedli aj v mailovej komunikácií patríme medzi vybraných partnerov ktoré dané zvýhodnené packy možu predávať.Mrzí nás,že ste očakával vačšie balenie ale my sme radi za každú pozornosť ktorú Vám zákazníkom možme ponúknuť.

• Všetko OK

• Rýchlosť