Prva.sk

• 99 % Zákazníkom dorazil tovar v poriadku
  • 100 % Zákazníkom dorazil tovar do 10 dní
  • 1,8 dňa Priemerná doba dodania v dňoch
Overené zákazníkmi

Obchod Prva.sk získal vďaka spokojnosti overených zákazníkov prestížny certifikát Overené zákazníkmi.
Recenziu na tento obchod môžu písať len overení zákazníci - tým máte istotu pravdivosti recenzií.
Hodnotenie je možné urobiť vyplnením dotazníka spokojnosti, ktorý zákazníkom príde po nákupe.
Viac o službe Overené zákazníkmi

Recenzie Prva.sk

Palguta Jan

Pridané: včera, 18:58

• profesionalny servis
  • skvely pristup k zakaznikovy
  • poradenstvo ( odbornici v fachu)
  • neviem o nicom, nic ma nenapada

obchod prva.sk ma prijemne vystupovanie a su otvorený vyhovieť zakaznikovy či sa jedna o informacie alebo o servis.( v mojom pripade poskladanie PC)
Vie rýchlo reagovať na dopyt aj špecifickeho tovaru. Komunikacia je bezproblemova. nemám k tomu co dodat.. proste max. spokojnot

Naďa

Pridané: 21. júna 2017

• dobré ceny tovaru
  • Nezmyselne vysoké platby za poštovné, ktoré sa aj pri kúpe každého produktu ráta zvlášť/navyše, i napriek tomu, že zásielka ide jednému príjemcovi! Konkrétne - kúpila som si dva telefóny naraz a za každý som platila cca 6,- Eur poštovné, teda dokopy 12,- Eur poštovné/1 zásielka!

mimo

Pridané: 20. júna 2017

• vždy dobrá cena
  • žiadne

super

Vážený zákazník,

ďakujeme Vám za pozitívne hodnotenie a zároveň ďakujeme za Vašu prejavenú dôveru,vaše slová si veľmi vážime.Sme radi,že všetko prebehlo podľa vašich predstáv a teší nás spokojnosť s našími službami.Už teraz sa tešíme na Váš ďaľší nákup!

egres

Pridané: 20. júna 2017

• Nizka cena
  • Reklamacia. Komunikacia so zakaznikom

Radsej si kupim tovar v alze kde je sice o 5e drahsi. Ale nikdy nie je problem s reklamaciou.

Vážený zákazník,

Veľmi ma mrzí vyjadrenie ktoré ste napísali na našu adresu.
Zásielku ste mali doručenú v deklarovanom termíne v najlepšej cene na trhu.
Veľmi by sme chceli ovplivniť funkčnosť každého výrobku,ale to je asi jediná vec ktorú ovplivniť nedokážeme...Preto nás veľmi mrzí vaše hodnotenie.V prípade RMA je Vám plne k dispozícií servisné odelenie v zmysle obchodných podmienok,ktoré niesu náš výmyseľ ale sú jasne dané zákonom.

V prípade nejasností nás kedykoľvek kontaktujte či už mailom,alebo telefonicky.

Peter Kaleja

Pridané: 19. júna 2017

• Dobrá cena, rýchle dodanie.
  • Žiadne

Spokojnosť s nákupom a to je to hlavné!Nie je to môj prvý nákup v tomto obchode. Odporúčam aj ostatným, ktorí chcú nakupovať cez internet tento obchod.

Peter

Pridané: 19. júna 2017

• Rychle dodanie, pristup predajcu.
  • Zatial som ziadne nezistil.

Odporucam.

Pridané: 16. júna 2017

• Návod na obsluhu a prislušné papiere/ recepty a pod / neboli v slovenskom jazyku !!!!!!

Vážený zákazník,

Veľmi ma mrzí vyjadrenie ktoré ste napísali na našu adresu nakoľko spoločnosť PRVA.SK splnila čo mala.
Zásielku ste mali doručenú v deklarovanom termíne v najlepšej cene na trhu.
Zasielka bola doručená priamo od SK distribútora preto nás chýbajucí manuál mrzí.Pre zaslanie návodu stačí napísať mail tak ako je uvedené v obchodných podmienkach na servis@prva.sk a kolega ho obratom zašle.
V prípade akýchkoľvek nejasností sme kedykoľvek k dispozícií pre vyjasnenie danej situácie.

Silwia

Pridané: 16. júna 2017

• Nedá sa zaplatiť v predajni platobnou kartou

Vážený zákazník,

ďakujeme Vám za pozitívne hodnotenie a zároveň ďakujeme za Vašu prejavenú dôveru,vaše slová si veľmi vážime.Už teraz sa tešíme na Váš ďaľší nákup!

Babeta

Pridané: 15. júna 2017

• Veľmi som ocenila rýchlosť vybavenia objednávky.

Bola som s nákupom veľmi spokojná.
Daný tovar som kúpila za výhodnú cenu a tento obchod doporučím aj známym.

Soňa

Pridané: 12. júna 2017

• rýchlosť, cena
  • pri objendávke som zadala do kolónky prosbu o vynesenie zásielky do bytu no šofér nebol o tejto informácií oboznámení no pomohol začo veľmi pekne ďakujem....takže lepšia komunikácia medzi firmou a šoférom.

Zobrazujem 1 - 10 zo 2002 recenzií [ 1 ] 2 3 4 5...201