Recenziu na tento obchod môžu písať iba overení zákazníci - tým máte istotu pravdivosti recenzií. Hodnotenie je možné zadať vyplnením dotazníku spokojnosti, ktorý zákazníkom príde po nákupe. Viac o Overené zákazníkmi.

• nakúpil v obchode Prva.sk pred 2 týždňami

Kávovar prišiel v poriadku - akurát káva grátis neprišla, inak spokojnosť.

• nakúpil v obchode Prva.sk pred 2 týždňami

• Rychle vybavenie objednavky, doslova okamzite. Dobre ceny, jednoduchost zorientovania sa
    • Ziadne

Vyborny

Dobrý deň prajeme.

Ďakujeme pekne za priaznivú recenziu Vášho nákupu u nás. Sme veľmi radi, že všetko bolo podľa Vašich predstáv a v poriadku. Dúfame, že zostanete aj naďalej našim zákazníkom a ešte sa u nás v budúcnosti zastavíte. Prajeme veľa spokojnosti so spotrebičom od nás!

• nízke ceny
    • rýchle dodanie
    • nedá sa platiť kartou. Iba dobierka alebo prevod na účet

• Prijateľné ceny, rýchle dodanie
    • neviem o žiadnej

• rýchle dodanie
    • prehladny shop

• nakúpil v obchode Prva.sk pred 2 týždňami

• Kurier nebol ochotny doviezť tovar až k bráne rodinného domu.

Spokojnosť.

spokojnosť

• Rychle dodanie dobra cena
    • Ziadna

• nakúpil v obchode Prva.sk pred 3 týždňami

Objednávka bola vybavená podľa zverejnených podmienok, tovar doručený včas a bez poškodenia. Chýbal síce návod na použitie v slovenčine, no nie je to závažný nedostatok, navyše cena bola viac než priaznivá.

• nakúpil v obchode Prva.sk pred 3 týždňami

• nemali mnou objednaný model ale volali mi a v rovnakej cene mi poslali novsi a vykonnejssi model
    • do 24h som ma tovar doma

;-)

• nakúpil v obchode Prva.sk pred 1 mesiacom

• Ceny nizsie ako u konkurencie
    • Obchod blizko bydliska v pripade nejakej reklamacie ci vracania tovaru
    • Neprehladnost webu - tazko sa hlada a porovnava, dost tazkopadne popisy, ziadne recenzie..
    • Jedinym dovodom pre kupu bola akcia/cena

vid vyhody a nevyhody

• Bol som spokojný.

• nakúpil v obchode Prva.sk pred 3 týždňami

• velmi rýchlo vybavená objednávka

• Rýchle dodanie

• nakúpil v obchode Prva.sk pred 1 mesiacom

• rychle dorucenie po zaplateni

• nakúpil v obchode Prva.sk pred 1 mesiacom

Tovar s dodacou dobou 2-5 dni po troch telefonatoch z mojej iniciativy (3x odpoved typu "Ano, dnes nam pride tovar, rovno Vam ho posleme.") dnes dorazil. Od objednania uplynulo 16 dni. Mozno som len mala smolu na nespravny tovar objednany v nespravnu dobu...

Dobrý deň prajeme.

v prvom rade by som chceli poďakovať za prejavenú dôveru počas obejdnávky a zároveň sa hrubo dištancovať od vašeho vyjadrenia nakoľko spoločnosť PRVA.SK si do bodky splnila čo mala.

1.Nižšie zasielam kompletnú požiadavku od Vás ktorú ste zadala pri vytváraní objednávky dňa 24.5.2018

Prosím nedoručiť tovar v dňoch 23.5.2018 a 1.6.2018 - v uvedených dňoch nemôžem byť na danej adrese.
    Prosím o informáciu o dátume doručenia najneskôr deň vopred, aby som sa mohla včas dostaviť na miesto doručenia.

2.Zásielku sme vyexpedovali presne ako ste si želala 1.6.2018 s doručením 4.6.2018.

Záver:
    Boli by sme veľmi radi ak by ste svoju recenziu upravila nakoľko z našej strany bolo dodržané všetko a snažilisme sa Vám vyjsť maximálne v ústrety..

• nakúpil v obchode Prva.sk pred 1 mesiacom

Prehladný obchodík.Velký výber tovaru za super ceny.

• nakúpil v obchode Prva.sk pred 1 mesiacom

• ked´ kupujem viac vecí z jedného obchodu,malo by sa platiť lej jedno poštovné

• nakúpil v obchode Prva.sk pred 1 mesiacom

S nákupom som bola spokojná.