Recenziu na tento obchod môžu písať iba overení zákazníci - tým máte istotu pravdivosti recenzií. Hodnotenie je možné zadať vyplnením dotazníku spokojnosti, ktorý zákazníkom príde po nákupe. Viac o Overené zákazníkmi.

• Rýchle vybavenie objednávok

Objednal som v pondelok,v utorok to odovzdali prepravcovi,v stredu mi tovar doručili.Mám s nimi dobré skúsenosti... objednal som od PRVA.SK aj keď 2 obchody ponúkali TV za nižšiu cenu.

Profesionalny pristup, korektivita

Dobrý deň prajeme.

Ďakujeme pekne za priaznivú recenziu Vášho nákupu u nás. Sme veľmi radi, že všetko bolo podľa Vašich predstáv a v poriadku. Dúfame, že zostanete aj naďalej našim zákazníkom a ešte sa u nás v budúcnosti zastavíte. Prajeme veľa spokojnosti so spotrebičom od nás!

Rýchle vybavenie, rozumná cena

Dakujem

• nakúpil v obchode Prva.sk pred 3 týždňami

Tovar mi prišiel celý a včas, avšak neviem prečo, ale krabica na tovare bola už otvorená...napriek k tomu som si však tovar nechal a zatial slúži k mojej spokojnosti.

Dakujeme

• nákup od stola
    • komplikované prevzatie vzhľadom na zosúladenie času s dodávateľom

• nakúpil v obchode Prva.sk pred 3 týždňami

• Nemal som s dodanim tovaru ziadny problem

• rýchle dodanie tovaru
    • výborná cena

Kúpila som kávovar asi za najlepšiu cenu na trhu, uvedené bolo dodanie do 24 hodín o čom som trošku pochybovala, ale skutočne kávovar prišiel do 24 hodín. Jediné čo mi chýbalo bola faktúra v objednávke, ale teda napísala som mail a faktúru som mala hneď zaslanú, takže som s nákupom spokojná a môžem obchod odporúčať.

• nakúpil v obchode Prva.sk pred 4 týždňami

• lokalita, kedže som z Kežmarku
    • rýchle dodanie

super obchod

• Blízko môjho bydliska. Seriozna komunikácia

Perfektný

• Alibizmus

Obchod odmietol prevziať zodpovednosť za doručenie tovaru a riešiť neochotu kuriérskej spoločnosti. Pokiaľ viem, kúpou tovaru kupujúci "uzatvára zmluvu" s predávajúcim a nie s doručovateľom. O toho by sa mala "postarať" firma, ktorá tento tovar predáva a predajom sa stáva kupujúcemu "obchodným partnerom". Povedať citujem: "my sme tovar odovzdali doručovacej službe a nás už sa to netýka..." je podľa mňa vrchol arogancie.

Dobrý deň prajeme,

Ďakujeme pekne za prejavenú dôveru pri vytváraní objednávky. Zároveň sa chcem vyjadriť k vašemu stanovisku.

1.Veľmi nás mrzí meškanie tovaru zapríčené prepravnou spoločnosťou respektíve zlyhaním jednej osoby.
    2.Daný šofér prepravnej spoločnosti bol sankciovaný a už v prepravnej spoločnosti nepracuje.
    3.Od 1.10.2018 prepravujeme už novým prepravcom a pevne veríme,že vaša spokonosť už bude 100 %.

ZÁVER: Veľmi nás mrzí ak z našej strany vyvynieme maximálne úsielie a potom to vetko zneguje jedna osoba respektíve prepravná spoločnosť.

• profesionálne

• Bola some velmi spokojna. Tovar dodany rychlo

Rýchle dodanie

• nakúpil v obchode Prva.sk pred 1 mesiacom

• Mali tovar, ktorý nikde inde nemali
    • Po telefonickom informovaní sa ohľadom tovaru ešte v ten deň zdvihli cenu, následne som sa informovala ako je to možné na čo mi nechtiac zamestnanec povedal, že chladničku o ktorú mám záujem majú ako eshop jediný na Slovensku. A čo sa týka dopravy ohľadom ktorej som sa tiež telefonicky informovala mi zamestnankyňa poznamenala, že ťažká technika ako v mojom prípade je doprava aj preto drahšia, lebo ju doručia 2 pracovníci , čo sa však vôbec nestalo, firma ktorá doručovala tovar nemala o tom ani vedomosť. Takže za mňa eshop prvá neodporúčam.

Žiaľ nemám dobrú skúsenosť ako som už podrobnejšie uviedla a tak z môjho pohľadu obchod neodporúčam, tovar by som si v tomto eshop už nekúpila.

Dobrý deň prajeme pani Zuzana

Ďakujeme pekne za prejavenú dôveru pri vytváraní objednávky. Zároveň sa chceme hrubo dištancovať od vašich vyjadrení.

1.Zásielku ste mali doručenú v deklarovanom termíne za vopred dohodnutých podmienok a ceny ktorá bola potvrdená aj na vašu mailový adresu a nikdy by sme si nedovoli cenu zmeniť.
    2.Bohužiaľ akcia na daný produkt skončila a trvala 3 týždne,preto sa pýtame prečo ste objednávku nevytvorila počas tejto doby, nakoľko ako ste tvrdila produkt ste sledovala dlchšie...To sú veci ktoré ovlivniť nedokážeme.
    3.Nakoľko ste NEMALI zvolenú vynášku spotrebiča ale v zmysle obchodných podmienok doručenie po prvé uzamikateľne dvere,šofér bol sám.

ZÁVER: Boli by sme veľmi radi ak by ste zvážila vaše vyjadrenia nakoľko sme si do bodky splnili čo sme deklarovali.