• Zavádzajú o dátumu doručenia

• Notebook mi zatiaľ nebol doručený, aj keď už mal byť u mňa, pred 3 pracovnými dňami podľa zmluvy.
    • Bolo mi presunutie dodania oznámené len raz, ale nebolo mi ani len oznámené, že sa presúva znova. (žiadny e-mail, sám som musel zavolať)

Vysoko neodporúčam, zákazník nie je vôbec informovaný o tom čo sa s jeho zásielkou deje.

Doručenie po 1 týždni, pričom mali tovar skladom a uvedené, že do 24 hodín. Za Doručenie som zaplatil cez 5eur pri objednavke nad 200eur. Dokiaľ som ich nekontaktoval, sami vec neriešili. Iné obchody ponúkajú lepsie služby.

Ďakujeme pekne za prejavenú dôveru počas nákupu u nás.

1.Veľmi nás mrzí zlyhanie prepravnej spoločnosti DPD.
    2.Naša spoločnost si do bodky splnila čo aj deklarovala,zásielku sme vyexpedovali načas.

ZÁVER: Veľmi nás mrzí vaše hodnotenie nakoľko sme spravili maximum pre vašu spokojnosť,bohužial niekedy nastane chyba na strane prepravcu.Niektoré veci ovlyvniť nedokážeme aj keby sme veľmi chceli..

BLBCI V PREDAJNI .

Ďakujeme pekne za prejavenú dôveru počas nákupu u nás.
    Chceli by sme sa hrubo dištancovať od vašich vyjadrení na našu adresu a zároveň uviesť veci na pravú mieru.

1.Zásielku sme vyexpedovali v deň vytvorenia objednávky.
    2.My ani prepravná spoločnosť nemôže zato,že ste pri vytváraní objednávky ZLE ZADAL:
    A,Smerové číslo.
    B,Mobilný kontakt.

ZÁVER: Spoločnosť PRVA.SK si do bodky splnila čo aj deklarovala,vašim pochybením nemohlo dôjsť k doručeniu preto nesúhlasíme s vašim hodnotením.

PRVA.SK

• Zatiaľ nemám skúsenosti s obchodom, ale tovar som objednala 22.1. a dnes je 29.1. a tovar ešte nemám. Žiadna odozva

Reakcia obchodu Prva.sk

Ďakujeme pekne za priaznivú recenziu Vášho nákupu u nás. Zásielku 25.1.2024 prevzala prepravná spoločnosť DPD a má status na doručení.Dúfame, že zostanete aj naďalej našim zákazníkom a ešte sa u nás v budúcnosti zastavíte. Prajeme veľa spokojnosti so spotrebičom od nás!

PRVA.SK

• Kontaktovala som uz 2x heureku nakolko tovar som objednavala cez nich. Ze mi to bude dorucene do 3-4 dni nakolko je tovar skladom.. zial stale som zasielku neobdrzala

Reakcia obchodu Prva.sk

Ďakujeme pekne za prejavenú dôveru počas Vášho nákupu u nás. Ospravedlnili sme sa za meškanie tovaru,mailom sme Vás kontaktovali bohužial bez odpovede..

P.S : Ak máme posledné kusy na predajni a prídu behom pár hodín 2-3 objednávky,stane sa to.Doskladnenie tovaru určitý čas trvá.

• Ceny
    • Dosť široký sortiment
    • Komunikácia

Objednávka 10.01, potom žiadny email o objednávke, na stránke stále ukazuje že 3. Tovar ešte nie je vybavený.
    žiadny email / sms o poslaní-doručení tovaru.

Reakcia obchodu Prva.sk

Ďakujeme pekne za priaznivú recenziu Vášho nákupu u nás. Mrzí nás oneskorenie doručenia zapríčinené prepravnou spoločnosťou.Dúfame, že zostanete aj naďalej našim zákazníkom a ešte sa u nás v budúcnosti zastavíte. Prajeme veľa spokojnosti so spotrebičom od nás!

PRVA.SK

• Píšu dodanie do 24 hodin ale mali by to asi zmeniť do 124 hodín.

Reakcia obchodu Prva.sk

Ďakujeme pekne za prejavenú dôveru počas Vášho nákupu u nás. Ospravedlnili sme sa za meškanie tovaru.

PRVA.SK

• Dodali mi tovar ktorý som si neobjednal

Ďakujeme pekne za prejavenú dôveru počas nákupu u nás.

1.Veľmi nás mrzí zlyhanie prepravnej spoločnosti DPD.
    2.Naša spoločnost si do bodky splnila čo aj deklarovala,správnu zásielku sme vyexpedovali načas.Bohužial v depe bola zásielka zamenená.

ZÁVER: Veľmi nás mrzí vaše hodnotenie nakoľko sme spravili maximum pre vašu spokojnosť,bohužial nemohli sme tušiť,že dojde k zámene.Niektoré veci ovlyvniť nedokážeme aj keby sme veľmi chceli. V skladoch pracujú len ľudia..

Čakám 9 deň na dodanie.

Ďakujeme pekne za prejavenú dôveru počas nákupu u nás.

1.Veľmi nás mrzí zlyhanie prepravnej spoločnosti 123 kuriér.

ZÁVER: Veľmi nás mrzí vaše hodnotenie nakoľko sme spravili maximum pre vašu spokojnosť,bohužial nemohli sme tušiť,že jeden z najväčších prepravcov na SR ukončí svoju činnosť.Niektoré veci ovlyvniť nedokážeme aj keby sme veľmi chceli..

• Tovar došiel poškodený

Ďakujeme pekne za prejavenú dôveru počas nákupu u nás.

1.Veľmi nás mrzí zlyhanie prepravnej spoločnosti.
    2.Naša spoločnost si do bodky splnila čo aj deklarovala,zásielku sme vyexpedovali načas a v 100% stave.
    3.Bohužial pri preprave došlo k poškodeniu produktu.
    4.Prepravná spoločnosť pristúpila k sankcii daného šoféra a prisľúbila nám nápravu.

ZÁVER: Veľmi nás mrzí vaše hodnotenie nakoľko sme spravili maximum pre vašu spokojnosť,bohužial niektoré veci ovlyvniť nedokážeme aj keby sme veľmi chceli..

PRVA.SK

Na stranke bol tovar oznaceny ako na sklade s dorucenim do 24 hodin. Preslo skoro 10 dni a tovar nemam.

Ďakujeme pekne za prejavenú dôveru počas nákupu u nás.

1.Veľmi nás mrzí zlyhanie prepravnej spoločnosti.
    2.Naša spoločnost si do bodky splnila čo aj deklarovala,zásielku sme vyexpedovali v deň vytvorenia objednávky.
    3.Nonstop sme prepravnú spoločnosť urgovali prečo nieje produkt doručený...

PRVA.SK

• nie vhodná komunikácia museli sme opakovane volať a kontrolovať, kde je zásielka, neprehľadný e-mail s potvrdením objednávky, domotaná kuriérska služba (SDS), odkladali doručenie, nakoniec sme si boli tovar vyzdvihnúť v depe osobne

Ďakujeme pekne za prejavenú dôveru počas nákupu u nás.

1.Veľmi nás mrzí zlyhanie prepravnej spoločnosti SDS.
    3.Nonstop sme prepravnú spoločnosť urgovali prečo nieje produkt doručený...

PRVA.SK

Tovar mi bol doručený v neorigalnom balení, aj si štítkom že už bol na inej adrese a čo horsie prišiel nekompletný, výrobok som vrátil a teraz čakám na vrátenie peňazí a preplatenie poštovného.....

Ďakujeme pekne za prejavenú dôveru počas nákupu u nás.

Mrzí nás,že ste si pri vytváraní objednávky nevšimol,že pri danom produkte je uvedené VÝSTAVNÝ KUS.
    V prípade vrátenia produktu je jasne zákonom stanovená lehota vrátenia čí už tovaru alebo fiancií ,ktorá bude samozrejme dodržaná.Nie všetko sa dá vyriešit obratom...

PRVA.SK

Tovar objednaný pred týždňom dosiaľ nemám. Žiadna komunikácia , okrem 1 hovoru na druhý deň po uskutočnení objednávky, že bude odoslaný v priebehu nasledujúceho týždňa. Odvtedy nič . Očakávala som niečo iné. Prvý a posledný raz som od vás objednala.

Ďakujeme pekne za prejavenú dôveru počas nákupu u nás.

Mrzí nás vaše hodnotenie,nakoľko ihneď po vytvorení objednávky sme Vás informovali o naskladnení a taktiež druhým telefonátom o vyskaldnení tovaru.

Záver: Po celý čas ste bola informovaná o stave vašej objednávky od prvého mementu až po jeho vyskaldnenie,preto nás vaše hodnotenie zaskočilo.

• snáď len výhodné ceny
    • nerešpektujú požiadavky zákazníka

Vybral som si doručenie službou Packeta do Z-boxu, aby som si vyzdvihol zásielku vtedy, kedy mi to vyhovuje. Obchod bez akéhokoľvek upozornenia poslal zásielku iným kuriérom 123, ktorý doručoval zásielku dopoludnia, keď nikto nie je doma. Len mi tým skomplikovali život. Toto bola moja prvá a zároveň aj posledná objednávka v tomto obchode.

Ďakujeme pekne za prejavenú dôveru počas nákupu u nás.

Mrzí nás vaše hodnotenie,nakoľko naša spoločnosť dodržala všetko čo aj deklarovala.

Bohužial pri vytváraní objednávky ste si nevybral žiadne odberné miesto,tým pádom bola zásielka vyexpedovaná kuriérom.Chyba bohužial nenastala na našej strane.

PRVA.SK

Obchod, ktorý má napísané Doručenie do 24 hodín a doručuje 4 a viac dní , nemá čo robiť na Heuréke. Dva dni o objednávku ani nezakopli a vraj tovar skladom.

Ďakujeme pekne za prejavenú dôveru počas nákupu u nás.

Bohužial došlo k vypredaniu produktu,urgentne sme sa snažili produkt doskladniť.

Mrzí nás vaše hodnotenie,avšak ak sa produkt vypredá určitý čas jeho doskladnenie trvá.

PRVA.SK

• objednávku som uhradil na základe informácie o dostupnosti tovaru skladom, potvrdené cez heureka - suma bola vrátená cca do týždňa, bez formálneho oznámenia zrušenia objednávky a dôvodu

Ďakujeme pekne za prejavenú dôveru počas nákupu u nás.

Bohužial došlo k vypredaniu produktu a nakoľko sa jednalo o posledný kus dodat ďalší už nebolo možné.

Mrzí nás vaše hodnotenie,avšak produkt ste objednal cez službu Marketplace,kde sme daný status obratom zaslali.

PRVA.SK

• Predavač a p.***editované jméno*** mi dňa 12.7. nevedeli poradiť ohľadom nabijania baterii. Servis odpovedá na otázky až po 15.00. Nikto nevedel odpovedať na jednoduchu otázku. Keď som požadoval výmenu batérií s nabíjačkou, to odmietli, chceli vrátiť celú kosačku.

Ďakujeme pekne za prejavenú dôveru počas nákupu u nás.

V prípade RMA produktu sú jasné pravidlá a podmienky ktoré vyžaduje legislatíva SR.

Výrobca vyžaduje dodanie celého zariadenia.Ani Vy ani My pravidlá pri reklamovaní produktu nezmeníme.Sú jasne stanovené výrobcom.

Mrzí nás vaše hodnotenie,avšak naša spoločnosť dodržala všetko čo aj deklarovala.

Naše servisnné oddelenie je Vám plne k dispozícií.

uz je 12.jula 2023 ešte balik som nedostal hoci som predom zaplatil

Ďakujeme pekne za prejavenú dôveru počas nákupu u nás.

Telefonicky sme Vás informovali o vyexpedovaní zásielky a vaša zásielka má status na doručení.